Samomluva - crowfunding kampaň

Samomluva

Pomozte mi vydat knihu básní. Ať nezůstane jen u mojí samomluvy, ale promluví k vám všem.

Knihy
Samomluva

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Jmenuji se Petr Křivánek a teď vám povím, jak to všechno začalo. Dá se říci, že pověstná poslední kapka, kterou pohár přetéká, padla v jedné brněnské hospůdce. Přinesl jsem tam pár kamarádům ukázat fotoknihu, ve které jsem ke svým básním přidal tématické fotografie.  Bylo tam 25 básní o životě kolem nás a kupodivu se to všem líbilo. Když jsem pak řekl, že to je takový pokus a doma v šuplíku mám přes 350 básní, tak jsem další dvě piva poslouchal jen, že mám šuplík otevřít ostatním lidem.

Začal jsem se tedy zajímat o to, co konkrétně mám udělat, aby kniha vyšla. Kontaktoval jsem pár nakladatelství a zjistil, že bez peněz to nepůjde nikde.

Pak jsem se dozvěděl o Startovači…

ukázka_básně.jpg

Pro lepší představu o mé tvorbě zde uvádím dvě básně...

 

Popis knihy
Kniha obsahuje 90 básní z mojí tvorby, a jestli vše půjde dobře tak i pár mých kreseb či fotografií.
Pokud bude projekt úspěšný, vyjde kniha začátkem příštího roku. Rád bych stihl křest brzy z jara. V té době budou též zaslány všechny odměny vám, startérům, případně předána osobně na křtu.
Cílovou částku jsem se snažil stáhnout na minimum, aby měl projekt větší šanci. Obsahuje zhruba polovinu toho, co požaduje vydavatel, plus náklady na odměny pro startéry a provize Startovači.
Pokud se cílová částka nevybere, tisk knihy se neuskuteční a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

 náhled_2.jpg

 Ukázka z fotoknihy, kterou můžete také mít...

Básně i na webu
Nyní si můžete nově přečíst ukázky mých básní i na webu:
www.heterak.cz v sekci básně.

Proč přispět
Přispěním pomůžete spatřit světlo světa mojí prvotině, a jak doufám ne poslední knize, která vám udělá radost a snad vám bude i mluvit z duše. A nejen vám, ale všem, kteří si ji přečtou.
A já rád rozdávám radost. Co vy?

výkres_závěr.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?