SAMA S MIMINKEM ANEB JAK NAJÍT KLÍČ K ÚSMĚVU - crowfunding kampaň

SAMA S MIMINKEM ANEB JAK NAJÍT KLÍČ K ÚSMĚVU

Podpořte vydání knihy, která je záchranným lanem pro stovky životem zkoušených žen a opuštěných maminek. CO VŠE MŮŽE PŘINÉST JEDEN, JEDINÝ ROK?

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Když jsem v nejhorších chvílích mého života začala realizovat můj láskyplný projekt DETOXIKUJ ŽIVOT všichni (ano úplně všichni) si klepali na hlavu.

Až na pár opravdových přátel jsem poslouchala věty podobného obsahu:

,, Máš sama se sebou teď co dělat, tak proč si to komplikovat starostí o jiné?"

,, Stránka na facebooku roste pomalu, na tisíc fanoušků budeš čekat dva roky."

,, Nemůžeš pracovat každou noc, to Tě položí."

Nejen, že tady v naší republice je trošku nepřejícné klima, ale samoživitelka s malým kudrnáčem, která nemá příjmení Hilton ani výherní los v kapse? Podle většinového přesvědčení by měla požádat o sociální dávky a dát pokoj.

Jenže, já měla sakra důvody vydržet. Když otěhotníte a vztah se rozpadne, přijdete o maminku, o babičku a to vše během jednoho roku tak víte, že vše je na vás. 

Vnímáte budoucnost jako poměrně tíživý časoprostor. Jenže zároveň tak zjistíte, že až tak nemáte co ztratit.

Zkrátka jste na dně. Chodíte s kočárkem po hřbitově, šlapete po padajícím listí a hlavou se honí tisíce myšlenek o tom, proč se tohle všechno děje právě vám. A potom si začnete klást otázky. Ostatně proč by se to mělo dít vlastně někomu jinému?

Život je taková polepšovna a je jen na nás, jak zkoušky nakladené s přesností hodinářského strojku zvládneme a zda z nich vyjdeme silnější.

Mnoho lidí si v krizi říká: ,,Proč, že se o něco snažit? Vždyť to úsilí je jen kapkou v oceánu." Ale, není snad oceán pouze velké množství kapek? (mimo jiné film Atlas mraků - moje emoční a srdeční záležitost)

A tak jsem vzala veškeré úspory a věnovala je na můj sen, který byl v myslích a pohledech lidí s kterými jsem o něm mluvila, odsouzený předem k zániku. Desítky tisíc za online kursy o online podnikání, web, emailový nástroj, grafičku, korektorku a desítky dalších věcí, bez nichž to nejde.

A také stovky a stovky hodin práce. Již mnoho měsíců každou noc od 21:00 do 03:00 pracuji, abych mohla ráno vstát a být tady pro mého syna. Bez výjimky. A cítím se skvěle, má to totiž smysl.

ALE PROČ?

Mnoho let jsem pomáhala v různých charitativních organizacích po celém světě. I tady v ČR podporuji seniory a též jsem jeden z DOBRÝCH ANDĚLŮ. Spolupracuji s Klokánkem a vozím věcičky do dětských domovů. Tady si lze pustit pár slov.

Ale potom se mi stalo, to co se mi stalo. A já zjistila, že pro maminky samoživitelky tady žádná velká základna první pomoci není.

Myslím pomoc, která pomůže rybu chytit, ne pomoc, která člověka rybou nakrmí jeden jediný den a další den je tady opět na všechno SÁM.

A tak jsem původně můj projekt utvářela pro ženy, které neví jak dál. Pro ženy, které jsou nucené zvládnout těhotenství, šestinedělí, traumatické záležitosti, úmrtí rodinného příslušníka a přitom si udržet zdravý nadhled.

Vím, jaké to je sedět na zemi s rukama v dlaních a nevědět co bude zítra. 

Projekt, který pomáhá má nyní po 9 měsících přes 7000 fanoušků, na mém blogu je přes 40 tématických článků, které vyhledávají ženy, maminky a lidé, kteří neví kudy dál.

Nosná kniha SAMA S MIMINKEM ANEB JAK NAJÍT KLÍČ K ÚSMĚVU je v e-verzi zúženou verzí a je zdarma. Vzhledem k ohlasům od maminek, diacézí a spolků jsem se rozhodla pomoct jí spatřit světlo světa a docílit toho, aby k ní měla přístup každá žena, která ji potřebuje.

V knize každá maminka najde pomocnou ruku, skrze můj příběh může dojít k uvědomnění si toho, co je nejdůležitější.

Sebeláska k sobě, úcta ke svému já a síla, jenž lze vydolovat proti aktuálním překážkám navzdory.

Kromě toho jako zásadní moment knihy považuji přijetí sebe sama v té nejpřirozenější a nejzákladnější rovině. K tomu si přičtěte konkrétní tipy, úkoly pomáhající proplout krizí s (méně bolestným) úsměvem a obrovskou dávku inspirace jak na to.

Chcete vědět víc?

Ptejte se! Protože je pro mě zpětná vazba důležitá, ráda zodpovím případné dotazy. Kontaktovat mě můžete nejlépe na mém facebookovém profilu ZDE a nebo mi napište na email englischova@email.cz

Ukázky z e-verze, kterou si stahují ženy na mém webu zdarma:

Myšlenky a jejich síla - dopady na život...

Když jsem zjistila, že je nutné odejít...

O egu a způsobu, jak ho rozpouštět...

Kdo jsem ? ...

 

Kniha, která by šla do tisku je mnohem obsáhlejší a jednotlivé kapitoly budou doplněny pracovními listy, do kterých si každá žena může rovnou dělat poznámky. 

Můj osobní příběh je rozpracován až ..na krev" a přímo na něm ukazuji v jednotlivých krocích jak z každé konkrétní krizové situace najít cestu ven.

Jak bych použila získané prostředky?

Vydání tištěné knihy včetně všech doprovodných výdajů ( korektura, grafika, tisk, reklama na sociálních sítích, reklamní plakáty o knize, provozování online nástrojů na šíření knihy na jeden rok, daň ze získané částky, poplatek Startovači).

Do čekáren ordinací gynekologů a poraden pro těhotné ženy, diacézí a krizových pracovišť ji chci distribuovat zdarma.

O jednotlivých krocích bych informovala zde na stránce projektu, veškeré související informace, ohlasy atd. bych zveřejňovala na speciální stránce na webu www.barboraenglischova.cz

Něco vám zde chybí? Máte návrhy na další zajímavé odměny?

No tak mi to napište! Pro vydání knihy, o které jsem přesvědčená, že má obrovský potenciál pomáhat udělám maximum.

Pár slov...

Věřím, že vás kniha pro maminky samoživitelky zaujme a podpoříte ji. Děkuji.

Ostatně mnohé vypovídá podoba citátu, který též zazněl v mém oblíbeném filmu Atlas mraků: 

Naše životy nejsou naše. Od dělohy po hrob jsme spoutaní s ostatními. Minulost a současnost. A každým zločinem či každou laskavostí tvoříme naši budoucnost.

Tady je video spot k verzi zdarma v PDF, kterou si do dnešního dne stáhlo již skoro 1000 žen. Bohužel je příliš mnoho maminek, které se k online verzi nedostanou. 

Děkuji za čas, který uběhl, než se Tvoje oči prokousaly mým textem až sem. 

Srdečně, Baru

PS: pár ohlasů od žen, které e-verzi četly:

e-knihu Báry jsem přečetla jedním dechem. Takto silný příběh mohl vymyslet opravdu pouze život. Nejen, že je krásně a čtivě napsán, ale čtenář se pokochá i po estetické stránce. Po velmi emotivním vypětí se můžete těšit na návody, jak takovou situaci zvládnout a poté i praktické kroky pro maminky, které se nacházejí v tíživé situaci. Po přečtení knihy si myslím, že není jen pro osamnělé nastávající maminky, ale bylo by fajn, kdyby si ji přečetly i mladé dívky, které se teprve na vstup do života chystají. Moc doporučuji a domnívám se, že by vám toto čtení nemělo chybět v žádné (e)-knihovničce.

Jitka Oršlová (písničková dílna)

Když jsem četla Báry příběh v první části tohoto e-booku, neustále jsem si uvědomovala, jak silná je to žena, protože vše popisuje s takovým nadhledem. A proto když jsem došla k praktickým radám, jak řešit některé složité situace, měla jsem jednoznačnou víru, že to bude fungovat. E-book doporučuji všem těhotným ženám nebo čerstvým maminkám, které zůstaly samy nebo jsou v nevyhovujícím vztahu. Může jim dodat veškerou sílu, kterou budou tolik potřebovat, aby opět našly samy sebe.

Lucie Klabanová (manažerka)

Tahle knížka si mě úplně získala. Od prvních řádků je znát, že je psaná srdcem. Je v ní velmi osobní příběh i spousta užitečných informací. Je to takový kompas pro ženy, které se ztrácí pod nánosem hormonů i strachů, že jsou na vše samy. I pro mě, která takovou situaci nezažila, byla kniha velmi zajímavá. Vřele ji doporučuji 

Ing. Zuzana Šmidrkalová (Mateřství srdcem)

Milá Barunko, dneska jsem dočetla Tvůj e-book a jsem nadšená! Některé stránky jsem četla dvakrát i třikrát po sobě. Našla jsem v něm pro sebe tolik nového, přestože jsem již za zenitem plození, rodění a vychovávání dětí :-D. Díky Tvému životnímu příběhu, praktickým zkušenostem a radám, které v e-booku sdílíš, mohou budoucí maminky (a nejenom ty, které jsou samy) prožít krásu, smysl a radost z mateřství naplno. E-book Sama s miminkem by měl patřit do virtuální on-line knihovničky každé ženy.

Anna Krajíčková

 

Co si o tomto projektu myslíte?