SAGITTARI - nové CD VooDoo - crowfunding kampaň

SAGITTARI - nové CD VooDoo

Pomozte nám s dokončením nového CD VooDoo, které bude vydáno v květnu a částka bude využita na natočení a vydání desky.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

SAGITTARI - VOODOO (album)

Pomoztnám s dokončením nového alba VooDoo, které bude vydáno v květnu a částka bude využita na natočení a vydání desky. Album bude obsahovat deset skladeb včetně singlů Tvář pod hladinou a Neandrtálci. Ty vyšly v roce 2015 a nastínily hudební rozmanitost, v jejímž duchu se ponese celé album. Především skladba Tvář pod hladinou byla velice kladně přijata posluchači, když se několik týdnů držela v TOP 5 nejhranějších skladeb na bandzone.

5886_-_2.jpg

Příjemnou změnou oproti dosavadní tvorbě je hudební přínos Michala Janků. Na desce představí šest nových válů, ve kterých se mísí moderní sound s metalovým základem. Ivoš na desku přispěje power-metalovou klasikou, kde nebude chybět i sedmiminutová balada Viking. O texty se podělili Aleš Mazourek a Simon Zachar. Text pro skladbu Tvář pod hladinou již dříve složil Roman Kobler.

Album vzniká v brněnském studiu Sonidos, které patří k absolutní špičce v nahrávání metalové hudby. Díky produkci Zdeňka Ondráčka dostávají nové skladby širší rozměr a finální sound je neuvěřitelný.

5886_-_3.1.jpg 5886_-_5.jpg

Dosavadní přebaly desek byly vytvořeny v rámci možností kapely. Desing obalu pro albu VooDoo vytváří firma The Seven Blood Art, která zhotovila obal CD například i kapele Kabát (Do pekla do nebe).

Na co budou použity peníze v případě, že projekt bude úspěšný?

Pokud bude projekt úspěšný a podaří se vybrat cílová částka 30 000,-Kč, použijeme z ní velkou část na kvalitní výrobu CD. To znamená výrobu technologií lisováním, mnoho stránkový booklet, kvalitní obal, venkovní fólie. Druhá část peněz bude využita na grafiku obalu desky a na kvalitní mix a mastering skladeb.

 

Co když se podaří vybrat víc peněz?

V případě, že se podaří nějakým zázrakem vybrat víc peněz, než je cílová částka, využijeme tyto finance na natočení kvalitního videoklipu. Ten bychom chtěli vytvořit v druhé polovině roku 2016. Dalšími případnými variantami jsou výroba triček a mikin s motivem alba VooDoo či využití financí pro koncertní turné k nové desce.  

 5886_-_20.jpg5886_-_09.jpg

Pokud se rozhodnete nám přispět, připravili jsme pro Vás řadu odměn od poděkování až po V.I.P. vstup na křest nového alba s patry s kapelou po koncertě. Jakou odměnu za jakou částku získáte, naleznete v pravém sloupci. 

Pokud potřebujete více informací ohledně starovače či nového alba VooDoo, nebo Vás zajímá jakýkoliv dotaz ohledně kapely, neváhejte nás kontaktovat info@sagittari.cz

Všem kteří se rozhodnou nám přispět velice děkujeme!!

Sagittari

 

Co si o tomto projektu myslíte?