SAGITTARI - nové CD VooDoo | crowdfunding kampaň

SAGITTARI - nové CD VooDoo

Pomozte nám s dokončením nového CD VooDoo, které bude vydáno v květnu a částka bude využita na natočení a vydání desky.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

SAGITTARI - VOODOO (album)

Pomoztnám s dokončením nového alba VooDoo, které bude vydáno v květnu a částka bude využita na natočení a vydání desky. Album bude obsahovat deset skladeb včetně singlů Tvář pod hladinou a Neandrtálci. Ty vyšly v roce 2015 a nastínily hudební rozmanitost, v jejímž duchu se ponese celé album. Především skladba Tvář pod hladinou byla velice kladně přijata posluchači, když se několik týdnů držela v TOP 5 nejhranějších skladeb na bandzone.

5886_-_2.jpg

Příjemnou změnou oproti dosavadní tvorbě je hudební přínos Michala Janků. Na desce představí šest nových válů, ve kterých se mísí moderní sound s metalovým základem. Ivoš na desku přispěje power-metalovou klasikou, kde nebude chybět i sedmiminutová balada Viking. O texty se podělili Aleš Mazourek a Simon Zachar. Text pro skladbu Tvář pod hladinou již dříve složil Roman Kobler.

Album vzniká v brněnském studiu Sonidos, které patří k absolutní špičce v nahrávání metalové hudby. Díky produkci Zdeňka Ondráčka dostávají nové skladby širší rozměr a finální sound je neuvěřitelný.

5886_-_3.1.jpg 5886_-_5.jpg

Dosavadní přebaly desek byly vytvořeny v rámci možností kapely. Desing obalu pro albu VooDoo vytváří firma The Seven Blood Art, která zhotovila obal CD například i kapele Kabát (Do pekla do nebe).

Na co budou použity peníze v případě, že projekt bude úspěšný?

Pokud bude projekt úspěšný a podaří se vybrat cílová částka 30 000,-Kč, použijeme z ní velkou část na kvalitní výrobu CD. To znamená výrobu technologií lisováním, mnoho stránkový booklet, kvalitní obal, venkovní fólie. Druhá část peněz bude využita na grafiku obalu desky a na kvalitní mix a mastering skladeb.

 

Co když se podaří vybrat víc peněz?

V případě, že se podaří nějakým zázrakem vybrat víc peněz, než je cílová částka, využijeme tyto finance na natočení kvalitního videoklipu. Ten bychom chtěli vytvořit v druhé polovině roku 2016. Dalšími případnými variantami jsou výroba triček a mikin s motivem alba VooDoo či využití financí pro koncertní turné k nové desce.  

 5886_-_20.jpg5886_-_09.jpg

Pokud se rozhodnete nám přispět, připravili jsme pro Vás řadu odměn od poděkování až po V.I.P. vstup na křest nového alba s patry s kapelou po koncertě. Jakou odměnu za jakou částku získáte, naleznete v pravém sloupci. 

Pokud potřebujete více informací ohledně starovače či nového alba VooDoo, nebo Vás zajímá jakýkoliv dotaz ohledně kapely, neváhejte nás kontaktovat info@sagittari.cz

Všem kteří se rozhodnou nám přispět velice děkujeme!!

Sagittari

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 30 550 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

SAGITTARI - obrázek
  • projekt od SAGITTARI
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

VooDoo v digitální formě

Digidownload CD VooDoo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

CD Albert Fish

CD s podpisy všech členů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD Voodoo

Nové album s podpisy všech členů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Poděkování + CD Voodoo

Poděkování v bookletu, CD Voodoo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Poděkování + CD Voodoo + CD Albert Fish a podpis

Poděkování v bookletu, CD Voodoo podepsané všemi členy kapely, CD Albert Fish (vydáno 2012) podepsané všemi členy kapely.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

CD Voodoo, Alberth Fish a bonus

Poděkování v bookletu, CD Voodoo podepsané všemi členy kapely, CD Albert Fish (vydáno 2012) podepsané všemi členy kapely, vstup zdarma na křest CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Oficiální partner nového CD a extra bonus

Oficiální partner nového CD jméno (či logo firmy) na obalu, CD Voodo podepsané všemi členy kapely, CD Albert Fish (vydáno 2012) podepsané všemi členy kapely, vstup zdarma na křest CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Oficiální partner nového CD a mnoho dalšího

Oficiální partner nového CD jméno (či logo firmy) na obalu, CD Voodo podepsané všemi členy kapely, CD Albert Fish (vydáno 2012) podepsané všemi členy kapely, vstup zdarma na křest CD s V. I. P. vstupem do zákulisí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Koncert bez zvukaře

Koncert pro tebe a tvé kámoše bez zvukaře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Koncert se zvukařem

Koncert pro tebe a tvé kámoše. Případné detaily doladíme po vzájemné dohodě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit