sebeobrana pro děti - crowfunding kampaň

sebeobrana pro děti

Chceme se věnovat nejen základům sebeobrany, ale i pohybové přípravě se zaměřením na základní průpravu a prevenci. Trénujeme od září do prosince 2016.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kurz sebeobrany pro děti a mládež ve věku 7-14 let

 Pomozte nám uspořádat v Havířově čtyřměsíční kurz sebeobrany pro děti a mládež. Spolek sebeobrana-czech se v něm bude věnovat chlapcům i děvčatům ve věku 7-14 let.

DSC_0135.jpg


S dětmi se chceme věnovat nejen základům sebeobrany, ale i pohybové přípravě se zaměřením na základní průpravu. Máme již zkušenosti s pořádáním seminářů a tréninků pro dospělé a nyní chceme tuto akci zaměřit i na naše nejmenší. Víme, co chceme, víme, jak to udělat, jediné, s čím stále bojujeme, jsou finanční prostředky na takové akce. Doufáme, že díky Startovači se najde dostatek lidí, kteří pomohou projekt pro děti realizovat. Jedná se o 4 měsíční kurz sebeobrany, který bude probíhat od září do prosince 2016.

Předchozí zkušenost

Díky přechozím zkušenostem máme pořádání takové akce zvládnuté. Rozpočet těchto kurzů není velký, jedná se jen o pronájem školní tělocvičny a nezbytné vybavení pro cvičící děti. Jako jsou bloky na nácvik úderů a kopů, rozlišovací dresy, kužely, frekvenční žebříky, švihadla atd.

DSC_0226.jpg

Co potřebujeme
Naším cílem je zajistit kvalitní trénink díky kvalitním trenérům, ale i kvalitním podmínkám. Naučit a připravit děti nenásilnou a hravou formou na nebezpečné situace, ale hlavně jak se jim vyhýbat a jak je v případě nutnosti řešit.

Proč nám pomoci?
Každý má nějaký důvod, proč pomoci jiným a podpořit to, co považuje za správné. Tohle je investice do prevence a bezpečnosti těch nejmenších a nejvíce ohrožených, investice do jejich budoucnosti.
Podpoříte dobrou věc, kterou můžete sami sledovat a která prospěje dětem.
Získáte oprávněně dobrý pocit, že jste udělali něco výjimečného, co má smysl.
Jako odměnu pro každého kdo přispěje částkou 5000 Kč a udělíme diplom v digitální podobě, se kterým se stáváte čestným členem klubu a máte možnosti a výhody jako každý jiný člen.

DSC_0214.jpgVěříme, že jsme vás naším projektem „Kurz sebeobrany pro děti“ dostatečně nejen nadchli, ale i přesvědčili o serióznosti a těšíme se, že podpoříte náš projekt.

O dalších událostech a zajímavostech vás budeme průběžně informovat na webu www.sebeobranaczech.cz

 

Co si o tomto projektu myslíte?