S Klárou Šturmovou na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 - crowfunding kampaň

S Klárou Šturmovou na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017

Cesta na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 pro mne není lehká, ale v životě se bez boje nevzdávám. Pomozte mi splnit sen, který pro mne tolik znamená.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vyrážím za dobitím nejvyšších cílů a chci pokořit zažité mýty, že být obezní znamená konec života. Urazila jsem již dlouhou cestu od mé veliké poporodní nadváhy a teď přede mnou stojí nejtežší úkol - zúčastnit se a vyhrát soutěž ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 v kategorii bikini fitness nad 172cm.

Můj boj je za všechny ženy a cílem je ukázat ženám nový směr a znovu probudit tu touhu, jiskru v očích a především sebevědomí, že KAŽDÁ ŽENA TO MŮŽE DOKÁZAT, ovšem na to potřebuji Vaší pomoc.

Celá soutěž, příprava, poplatky, letenky a vše kolem toho je velmi nákladné, a i když se snažím sebevíce, nestačím hold na všechno sama. Celý tento ,,výlet" vyjde zhruba na 80 tisíc korun. A na co, že se vlastně prostředky použijí?

  • Pokud někdo letěl do Honkongu, kde se soutěž pořádá, ví, že zpáteční letenka stojí zhruba 14 tisíc korun
  • Startovné a poplatky s tím spojené, které se pohybují okolo 600€
  • Ubytování - i kdyby by to měl být stan :-) (protože uboytvání je dražší než samotná letenka, tedy asi 1000€ na celou dobu pobytu)
  • Soutěžní barva - ano, i takovéto věci se na soutěžích musí platit a jsou neodělitelnou součástí. A přeci jenom opálení teď ze zimních měsíců opravdu nestačí :-D

 A jsou zde i další náklady, jako napřílad na míru dělané plavky, které musím mít sebou alespoň dvoje. A takto bych mohla pokračovat dál a dál. Je spousta věcí, které jsou zapotřebí a každá maličkost, která mi tuto cestu ulehčí je pro mne obrovksá podpora. Děkuji Vám, Klára.15741243_390453994622575_6740157783876433570_n.jpg

Zeptám se Vás: ,,CO BY JSTE OBĚTOVALI, KDYŽ NĚKOMU TAK PEVNĚ VĚŘÍTE, ŽE TO DOKÁŽE?". Řeknu Vám svojí odpověď: ,,Jsem její přítel a obětoval bych vše, protože jí veřím, že to dokáže!"

 Řeknu Vám malý příběh: Představte si mladou slečnu, je jí 26 let, s přítelem společně vychovávájí syna, kterému je 6 let. Mladá slečna, asi jako každá žena na světě, má sen. Stojí na prahu rozhodnutí, co udělat, jak si jít za svým snem a při tom být stále mámou, přítelkyní. Touha je velmi silná, ale pouto k rodině také. Človek si těžko představí ten nespočet probděných nocí, kdy skoro až se slzami v očích neví, co dál. Totiž ona touha jít si za svým snem je o to více silnější, když ví, že to pomůže i jiným ženám. A jak to ví? Protože zjistila, že to co právě ženám chybí, je motivace a následování. Sama si tím totiž prošla. 

 Tato cesta jí má splnit sen - závodit na mezinárodní soutěži ARNOLD CLASSIC ASIA 2017. Touha, která jí žena, je neuvěřitelně silná a dokáže při tom motivovat celé své okolí. Už teď ukazuje všem ženám v blízkosti, že být maminkou, přítelkyní a jít si za svým snem JE MOŽNÉ!

Pomůžete mi jí v tom ještě více podpořit?

 

Co si o tomto projektu myslíte?