S Klárou Šturmovou na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 | crowdfunding kampaň

S Klárou Šturmovou na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017

Cesta na ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 pro mne není lehká, ale v životě se bez boje nevzdávám. Pomozte mi splnit sen, který pro mne tolik znamená.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vyrážím za dobitím nejvyšších cílů a chci pokořit zažité mýty, že být obezní znamená konec života. Urazila jsem již dlouhou cestu od mé veliké poporodní nadváhy a teď přede mnou stojí nejtežší úkol - zúčastnit se a vyhrát soutěž ARNOLD CLASSIC ASIA 2017 v kategorii bikini fitness nad 172cm.

Můj boj je za všechny ženy a cílem je ukázat ženám nový směr a znovu probudit tu touhu, jiskru v očích a především sebevědomí, že KAŽDÁ ŽENA TO MŮŽE DOKÁZAT, ovšem na to potřebuji Vaší pomoc.

Celá soutěž, příprava, poplatky, letenky a vše kolem toho je velmi nákladné, a i když se snažím sebevíce, nestačím hold na všechno sama. Celý tento ,,výlet" vyjde zhruba na 80 tisíc korun. A na co, že se vlastně prostředky použijí?

 • Pokud někdo letěl do Honkongu, kde se soutěž pořádá, ví, že zpáteční letenka stojí zhruba 14 tisíc korun
 • Startovné a poplatky s tím spojené, které se pohybují okolo 600€
 • Ubytování - i kdyby by to měl být stan :-) (protože uboytvání je dražší než samotná letenka, tedy asi 1000€ na celou dobu pobytu)
 • Soutěžní barva - ano, i takovéto věci se na soutěžích musí platit a jsou neodělitelnou součástí. A přeci jenom opálení teď ze zimních měsíců opravdu nestačí :-D

 A jsou zde i další náklady, jako napřílad na míru dělané plavky, které musím mít sebou alespoň dvoje. A takto bych mohla pokračovat dál a dál. Je spousta věcí, které jsou zapotřebí a každá maličkost, která mi tuto cestu ulehčí je pro mne obrovksá podpora. Děkuji Vám, Klára.15741243_390453994622575_6740157783876433570_n.jpg

Zeptám se Vás: ,,CO BY JSTE OBĚTOVALI, KDYŽ NĚKOMU TAK PEVNĚ VĚŘÍTE, ŽE TO DOKÁŽE?". Řeknu Vám svojí odpověď: ,,Jsem její přítel a obětoval bych vše, protože jí veřím, že to dokáže!"

 Řeknu Vám malý příběh: Představte si mladou slečnu, je jí 26 let, s přítelem společně vychovávájí syna, kterému je 6 let. Mladá slečna, asi jako každá žena na světě, má sen. Stojí na prahu rozhodnutí, co udělat, jak si jít za svým snem a při tom být stále mámou, přítelkyní. Touha je velmi silná, ale pouto k rodině také. Človek si těžko představí ten nespočet probděných nocí, kdy skoro až se slzami v očích neví, co dál. Totiž ona touha jít si za svým snem je o to více silnější, když ví, že to pomůže i jiným ženám. A jak to ví? Protože zjistila, že to co právě ženám chybí, je motivace a následování. Sama si tím totiž prošla. 

 Tato cesta jí má splnit sen - závodit na mezinárodní soutěži ARNOLD CLASSIC ASIA 2017. Touha, která jí žena, je neuvěřitelně silná a dokáže při tom motivovat celé své okolí. Už teď ukazuje všem ženám v blízkosti, že být maminkou, přítelkyní a jít si za svým snem JE MOŽNÉ!

Pomůžete mi jí v tom ještě více podpořit?

 

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 58 600 Kč (106 %)
 • 106 %
 • 55 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 28 Startérů

Autor projektu

Klára Šturmová - obrázek
 • projekt od Klára Šturmová
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Koruna ke koruně sedá

I ta nejmenší částka pomůže plnit sny. Nikdy si neříkejte, že je něco malé, protože z každého ,,malé" se může stát ,,velké". Za takovouhle pomoc Vás čeká veřejné poděkování od Klárky na svém sociálním profilu na Facebooku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Památka z Honkongu

Každý rád dostává pohledy z ciziny a tenhle navíc bude jedinečný - bude totiž z Honkongu a vlastnoručně podepsaný Klárkou. K tomu Vám navíc veřejně poděkuje na svém profilu na Facebooku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Profi fotografie na vždy

Vaše štědrost bude bohatě odměněna - kromě veřejného poděkování na sociální síti získáte jedinečný a vlastnoručně podepsaný plakát vytvořený z profesionální fotografie s naší Klárkou. A aby toho nebylo málo, poděkováno Vám bude i na videu, které Klárka natočí přímo v Honkongu.

Profesionální fotografie s vlastnoručním podpisem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Jídlo, strava a vše k tomu

Každá žena chce mít křivky jako bohyně a k tomu jí právě pomůžeme - speciálně sestavený jídelníček od Klárky, konzultace ohledně Vašich tužeb a cílů a samozřejmě profesionální vedení pro jeho dodržování, k tomu poděkování na sociální síti i ve videu z Honkongu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Největší odměna pro největšího sponzora

Stát se největším sponzorem je zásluhou toho největšího stupně a odměna tomu musí odpovídat. Získáte celý den, kdy si společně s Klárkou zacvičíte (a že to bude stát za to - Praha / Cheb), získáte svůj soukromý tréninkový plán a osobní jídelníček. Po celém dni si společně sednete k jídlu a můžete se ptát, na co chcete. Dozvíte se všechny zážitky z Honkongu, dostanete plakát s vlastnoručním podpisem a navíc Vám veřejně Klárka poděkuje na svém sociálním profilu a ve videu. Je to opravdu velká porce věcí, které dostanete.

Jeden den Vám ukáži celý svůj svět

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit