RÝŽOVÝ PLES 2015 - crowfunding kampaň

RÝŽOVÝ PLES 2015

Podpořte uskutečnění dalšího Rýžového plesu, tentokrát v pěkných prostorách secesního sálu Národního domu na Smíchově.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O mně

Velmi ráda dávám lidi dohromady, ráda pro ně vymýšlím výlety, zábavu, tvoření. Mám velkou radost, když pak vidím jejich spokojenost a radost ze setkávání, z nových zážitků, z inspirace pro svůj každodenní život, z odpočinku. Také jsem se přesvědčila na vlastní kůži o prospěchu zdravé stravy a zařadila ji nejen do svého života, ale i na akce, které pořádám. V roce 2009 jsem založila s kamarádkou společnost Duhový koník. Kromě zážitkových pobytů, dovolených, letních táborů vznikl i Rýžový ples.

 

Co je Rýžový ples

Často jsme se s lidmi, s kamarády setkávali v neformálním prostředí – v džínách, v tričku, v botaskách. Tak jsem si řekla – proč se nesetkat také v gala!? Název plesu je vymyšlen, aby ladil k obsahu, tedy ke zdravé stravě, kterou na svých akcích nabízíme. Uspořádala jsem zatím tři plesy, vždy v Praze a stejně tak ten příští chci zorganizovat opět v Praze. Ples se stal nejen mezi lidmi vyznávajícími zdravý životní styl již tradicí. Těší se na další ročník a berou ho jako „svou věc“. Na plese hraje příjemná plesová kapela, samozřejmostí je pěkná tombola s opravdu hodnotnými cenami většinou v bio, nebo eko kvalitě. Na minulém plese proběhly dvě poutavé módní přehlídky bio oblečení, kde modely předváděla děvčata z účinkující taneční skupiny. Své modely si předvedly i autorky. Módní přehlídky plánuji i na další Rýžový ples. Několik předtančení nenásilně doplňuje program a umožňuje účastníkům si odpočinout a potěšit oko i ucho. Na Rýžovém plese je nabízeno chutné vegetariánské, raw a makrobiotické občerstvení. Svým zaměřením na zdravý životní styl je Rýžový ples unikátní.

  

kapela.jpg

Skupina KARYNA BAND 

1620435_265391446959535_2029113165_tombola II.jpg

Pouze zlomek z bohaté tomboly ;-)

Občerstvení.jpg

                                        Sladké pokušení                                       

1014125_262854730546540_1771235651_přehlídka II.jpg   1014125_262854730546540_1771235651_přehlídka.jpg

Módní přehlídka 

předtančení.jpg

Předtančení

 

Proč Rýžový ples potřebuje podporu?

Rýžový ples má nyní za sebou tři ročníky. Dvakrát se uskutečnil v sále, který je dost prostorný, aby pojal větší množství účastníků, má pěkné parkety… Ale zázemí sálu je nevábné, zakouřené, prostě někteří účastníci (třeba ti s malými dětmi) tam trpěli. Zvolila jsem tento sál kvůli ceně. A estetika šla trochu stranou. Jednou byl pak ples uspořádán sice v hezčím prostředí, ale sál byl menší. Už jsme se tam skoro nevešli. Příští ples (24. ledna 2015) bych ráda umístila do elegantních prostor, tak jak se na takový ples sluší. Vybrala jsem hezký secesní sál Národního domu na Smíchově.

 

Národní dům na Smíchově.jpg sál_národní dům na Smíchově.jpg schodiště_národní dům na Smíchově.jpg

                                                                                   Národní dům na Smíchově

 

Celkové náklady na příští ples jsou zhruba 110.000,- Kč. Nájem sálu tvoří více jak polovinu této částky. Část nákladů na pronájem sálu bych ráda zafinancovala formou crowdfoundingu, prostřednictvím Startovače. Další část nákladů na ples zafinancuji ze vstupného a od sponzorů. Budu velmi ráda, když se rozhodnete mi pomoci spolufinancovat náklady na pronájem sálu. Podpoříte tím uskutečnění dalšího Rýžového plesu.  A navíc, za vaše příspěvky jsme připravili lákavé odměny.

 

Za vaši podporu vám děkuji a těším se, že se třeba na Rýžovém plese v lednu 2015 potkáme.

.

LOGO_DuhovyKonik_Small.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?