Rytmik Studio - crowfunding kampaň

Novinky - Rytmik Studio

Hudební sandbox. Laik během pár minut složí skladbu z připravených hudebních kostek, zatím co profesionál může jít do hloubky a mít kontrolu nad vším.

Hry & Apps

Šest týdnů

Je to šest týdnů od skončení kampaně na Startovači. Proto je potřeba shrnout, co se stalo, a informovat vás o tom, jaké máme nyní plány. V první řadě se nám povedlo vydat Rytmik Studio pro Windows v Předběžném přístupu na Steamu. Uživatele Applů prosím o trpělivost, ale nebojte, verze pro MacOS bude.

Odměny

Všem, kteří mají v odměnách Steam verzi, jsme již odeslali dva emaily. V prvním je odkaz na Steam klíč k Rytmik Studiu a ve druhém, který jsme posílali dnes, je odkaz na bonusové DLC Supporter Pack. Pokud vám emaily nepřišly, a nejsou ani schovány mezi spamem, tak se nám, prosím, ozvěte pomocí kontaktního formuláře http://feedback.cinemax.cz/?email=cz.

 

DONE a TODO

Přestože je Rytmik Studio teprve v předběžném přístupu, tak většina featur je hotová. V poslední aktualizaci jsme přidali tooltipy. Nyní pracujeme na optimalizaci tak, aby náš zvukový engine využíval více jader CPU a běžel hladce i na procesorech s frekvencí nižší než 2,4 GHz.

 

Lokalizace

Zatím je vše anglicky, ale do konce roku bychom měli zvládnout i lokalizaci, takže bude možné přepínat mezi anglickou a českou verzí přímo v aplikaci.

 

Rytmik Live

Modul na živé hraní bude k dispozici na začátku roku. Vyjde formou DLC. Jakmile bude první verze hotova, tak všem, kdo ho mají v odměnách, pošleme další email s kódem.

 

A teď vážně, opravdu moc děkuji všem, kteří přispěli na Startovači na lokalizaci Rytmik Studia. A dík patří jak těm, kteří nás podpořili finančně, tak i těm, kteří pomáhali se sdílením a šířením informací o Rytmiku.

Dnes jsme připravili rychlý videotutoriál: Jak vytvořit „Blade Runner“ zvuk v Rytmik Studiu.

A pro úplnost ještě třetí varianta trička.

rytmik-v-GEEK-PREVIEW-colors-transparent.jpg

Než zahájíme jejich výrobu, tak těm, kteří si ho vybrali v odměnách, zašleme email, abychom zjistili, kterou variantu a jakou velikost budete chtít. A ještě jednou díky.

Trička

Dvě varianty triček.

rytmik-v-THE-PREVIEW-colors-transparent.jpg

rytmik-v-VW-PREVIEW-colors-transparent.jpg