RŮŽE NA PRAMENI - crowfunding kampaň

RŮŽE NA PRAMENI

Kniha o lásce, posvátných místech, divoké přírodě, hledání domova, tvoření posvátného prostoru v nás. Kniha o bolesti, bez které žít a milovat nelze.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

... nezvládla jsem to ve videu doříct, nicméně moc DĚKUJI za pozornost a finanční podporu knihy!

RŮŽE NA PRAMENI

Kniha o lásce, magických posvátných místech, divoké přírodě, hledání domova, tvoření posvátného prostoru v nás i kolem nás. Kniha o bolesti, bez které skutečně žít a milovat nelze. Kniha o proměně divoké růže v mořskou pannu.

Čtenář(ka) se z knihy kromě zajímavého příběhu dozví o mnoha zajímavých a mnohdy i tajemstvím opředených místech. Kniha se odehrává v ČR, Chorvatsku a Bosně a Hercegovině.První část knihy je osobní příběh, který vedl k pochopení kola roku a jak ho žít. Druhá část je potom kolo roku s příběhy, které se vážou k jednotlivým měsícům a archetypům, které se k danému měsíci váží.

Vše v této knize bylo smyšleno a nevěřte tomu, že se to stalo. Někdy to bolelo, jindy jí bylo dobře. Někdy se poučila a často ne. V žádném případě se příběhy popsanými v této knize neinspirujte. Spíše se podobným experimentům vyvarujte. V knize se dočtete o barvitých dnech, které prožila. Většina dní je v její realitě stejně šedivá a stereotypní, jako ty Vaše. Každý rok po VelikoNocích rozkvétá a je půl roku na vlně radosti, tvoření, rozkvětu. Pak opět na zimu uléhá do hloubek svého nitra, usíná zimním spánkem. Některá místa v knize se již mohla změnit. Některá snad zůstanou ve své poezii zakonzervována navždy.

V knize jsou místa, situace, vztahy, lidé. Místa známá i neznámá jsou čtenáři přiblížena z perspektivy, která běžnému turistovi bez znalosti místního jazyka a kultury může zůstat ukrytá. Kniha začíná v roce 2017, kdy vystřídala 3 domovy ve 3 zemích a končí v roce 2020, kdy ji Corona vrátila zpět do malebné rybářské vesničky v Dalmácii. Než Corona životní epizoda začala, navštívila poprvé Benátky. Benátky ji přirostly k srdci a připadala si tam jako doma. Přála si, aby si Benátky mohly odpočinout od turistů a nevjížděli tam obrovské cruisery, který toto nádherné člověkem velmi souladně vybudované město ničí. Corona ji přání splnila. Když se vrátila z Benátek domů, Benátky byly zavřeny. ZPĚT je klíčové slovo pro růst a rozkvět, i když to pro nás někdy může být težké to přijmout.

FOR INFORMATION IN ENGLISH EMAIL ME: DICASCATA@GMAIL.COM

ODMĚNY:

Kniha Růže na prameni - předobjednávka: 550 kč

růže.jpg

- Od 600 Kč: Domácí olej/mýdlo z lístků růže stolisté:

- Od 600 Kč: Ručně vyrobená móda v krásné dárkové krabici: SUKNĚ A KRAVATY DiCascata - pomalá a fér móda

KRABICE BALENI.jpeg

- Od 2200 Kč: Digitální VOUCHER na jméno - dárek: ZÁŽITKY Roses & Grapes

- Od 330 Kč: KNIHY - digitální Bosenská pyramida Slunce a/nebo klasická Bosna a Hercegovina: 

-  

3 300 Kč Západ slunce na pohoří Biokovo v mém doprovodu

3 300 Kč Pohyb a odpočinek pro mořské panny se mnou na pláž

3 300 Kč PR Zoom interview 30 min o/pro Vás

6 000 Kč Kvalitní vína a vodopády Hercegoviny + degustace

7 000 Kč Poznávání bosenských pyramid se mnou

Finance s velkým vděkem použiji na zaplacení práce grafika, korektury (český a anglický jazyk) + samotný tisk knihy + vytvoření eShopu + zajištění distribuce knihy. 

www.dicascata.com

Co si o tomto projektu myslíte?