ROZVOJOVÉ VEČERY - crowfunding kampaň

ROZVOJOVÉ VEČERY

Pomozte nám zachovat cyklus besed, který již 10 let přináší aktuální informace o dění ve světě!

Ostatní
ROZVOJOVÉ VEČERY

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rozvojové večery v ohrožení! Pomozte nám zachovat cyklus besed, který prostřednictvím odborníků a lidí z praxe přináší informace o dění v současném světě!

V roce 2016 chceme v rámci cyklu rozvojových večerů uspořádat dalších 9 besed pro veřejnost. Prostředky získané v kampani využijeme na pokrytí nákladů, které zahrnují pronájem sálu, propagaci, logistické výdaje i cestovné a honoráře přednášejících.

RV_sal_III.jpg

PROČ POTŘEBUJEME PODPOŘIT?

Od roku 2005 přivádíme do sálu Divadla hudby Muzea Umění Olomouc zajímavé hosty, kteří svými příspěvky umožňují posluchačům vidět krásy i problémy světa kolem nás s nadhledem a rozvahou. Pozvání na rozvojové večery mimo jiné přijali TOMÁŠ LINDNERredaktor týdeníku Respekt, PAVEL GRUBER, ředitel Lékařů bez hranic v ČR, JITKA ŠKOVRÁNKOVÁkoordinátorka mise organizace Člověk v tísni v Sýrii, či PAVEL NOVÁČEK, vedoucí Katedry rozvojových studií Univerzity Palackého v Olomouci.

Uspořádali jsme již 92 rozvojových večerů, na kterých mělo více než 5300 posluchačů možnost vyslechnout odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc a vytvořit si vlastní názor na danou problematiku. V roce 2016 může být tato tradice přerušena, neboť nám scházejí peníze na uspořádání dalších 9 besed. Nenechme vyschnout studnici, která přináší aktuální informace o dění v současném světě!

Rozvojové večery byly úspěšné především díky vám! Přišli jste, naslouchali, kladli zvídavé dotazy. Společně s vámi chceme v této tradici pokračovat!

RV_Skovrankova.jpg

Jitka Škovránková - Člověk v tísni | Beseda na téma Sýrie - největší humanitární krize posledních desetiletí

KOLIK ROZVOJOVÉ VEČERY STOJÍ?

Realizace jednoho rozvojového večera vyjde na 5500 Kč. V roce 2016 plánujeme uspořádat 9 rozvojových večerů, celkové náklady se tedy vyšplhají na 49500 Kč. Chceme, aby se informace o dění ve světě dostaly k co nejvíce lidem, proto jsou naše rozvojové večery ZDARMA.

RV_tabulka_CB.jpg

ROZVOJOVÉ VEČERY REALIZOVANÉ V LETECH 2005 – 2015

Podívejte se na přehled všech doposud realizovaných rozvojových večerů. Interaktivní mapu, na které najdete anotace jednotlivých besed a informace o řečnících, naleznete ZDE.

KDO TO MÁ NA SVĚDOMÍ?

RV_tým.jpg

Lenka, Pavel, Petra, Zuzka, Honza a Petra tvoří jen část týmu, který se za posledních 10 let podílel na přípravě rozvojových večerů.

Co si o tomto projektu myslíte?