RV_uvodni.jpg

ROZVOJOVÉ VEČERY Ostatní

Pomozte nám zachovat cyklus besed, který již 10 let přináší aktuální informace o dění ve světě!

RV_uvodni.jpg

Vybráno49 650 Kč(110 %)

110 %
45 000 Kčpožadováno
60startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Rozvojové večery v ohrožení! Pomozte nám zachovat cyklus besed, který prostřednictvím odborníků a lidí z praxe přináší informace o dění v současném světě!

V roce 2016 chceme v rámci cyklu rozvojových večerů uspořádat dalších 9 besed pro veřejnost. Prostředky získané v kampani využijeme na pokrytí nákladů, které zahrnují pronájem sálu, propagaci, logistické výdaje i cestovné a honoráře přednášejících.

RV_sal_III.jpg

PROČ POTŘEBUJEME PODPOŘIT?

Od roku 2005 přivádíme do sálu Divadla hudby Muzea Umění Olomouc zajímavé hosty, kteří svými příspěvky umožňují posluchačům vidět krásy i problémy světa kolem nás s nadhledem a rozvahou. Pozvání na rozvojové večery mimo jiné přijali TOMÁŠ LINDNERredaktor týdeníku Respekt, PAVEL GRUBER, ředitel Lékařů bez hranic v ČR, JITKA ŠKOVRÁNKOVÁkoordinátorka mise organizace Člověk v tísni v Sýrii, či PAVEL NOVÁČEK, vedoucí Katedry rozvojových studií Univerzity Palackého v Olomouci.

Uspořádali jsme již 92 rozvojových večerů, na kterých mělo více než 5300 posluchačů možnost vyslechnout odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc a vytvořit si vlastní názor na danou problematiku. V roce 2016 může být tato tradice přerušena, neboť nám scházejí peníze na uspořádání dalších 9 besed. Nenechme vyschnout studnici, která přináší aktuální informace o dění v současném světě!

Rozvojové večery byly úspěšné především díky vám! Přišli jste, naslouchali, kladli zvídavé dotazy. Společně s vámi chceme v této tradici pokračovat!

RV_Skovrankova.jpg

Jitka Škovránková - Člověk v tísni | Beseda na téma Sýrie - největší humanitární krize posledních desetiletí

KOLIK ROZVOJOVÉ VEČERY STOJÍ?

Realizace jednoho rozvojového večera vyjde na 5500 Kč. V roce 2016 plánujeme uspořádat 9 rozvojových večerů, celkové náklady se tedy vyšplhají na 49500 Kč. Chceme, aby se informace o dění ve světě dostaly k co nejvíce lidem, proto jsou naše rozvojové večery ZDARMA.

RV_tabulka_CB.jpg

ROZVOJOVÉ VEČERY REALIZOVANÉ V LETECH 2005 – 2015

Podívejte se na přehled všech doposud realizovaných rozvojových večerů. Interaktivní mapu, na které najdete anotace jednotlivých besed a informace o řečnících, naleznete ZDE.

KDO TO MÁ NA SVĚDOMÍ?

RV_tým.jpg

Lenka, Pavel, Petra, Zuzka, Honza a Petra tvoří jen část týmu, který se za posledních 10 let podílel na přípravě rozvojových večerů.

Vybráno49 650 Kč(110 %)

110 %
45 000 Kčpožadováno
60startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuARPOK, o.p.s.

Odměny

100 KčPisálek

Máte neutuchající potřebu zaznamenávat své myšlenky nebo jen prostě musíte mít vše zapsáno na kusu papíru? Pak právě pro vás je naše propiska a blok.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčŠerpa

Ať už se vydáte do knihovny, půjdete na nákup nebo vyrazíte na chatu, naše plátěná taška vám bude vždy neocenitelným pomocníkem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčBalíček poslední záchrany

Co dodat? Osvědčená klasika, bez níž by život v městské džungli byl jen těžko představitelný. Není snad dne, kdy by se nehodilo mít po ruce tašku, blok či propisku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKrálovna či král parketu

Protančíte během plesové sezóny několik párů bot? Zkoušíte cestou do práce nové taneční kroky? Taneční večer organizace ARPOK, který uspořádáme na podzim roku 2016, si prostě nemůžete nechat ujít. Odměna zahrnuje jednu vstupenku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčSportovec tělem i duší

Slunce nad hlavou, vítr ve vlasech, radost z pohybu, únava a zasloužená odměna. Na to vše se můžete těšit, pokud s námi vyrazíte na kole za poznáním krás Olomouckého kraje. V cíli vyjížďky na vás bude čekat piknikový košík plný domácích dobrot.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčKavárenský povaleč

Nedokážete si představit den bez šálku dobré kávy? My také ne! Navštivte s námi jednu z našich oblíbených kaváren a vychutnejte si kávový nápoj a dezert dle vlastního výběru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčMilovník oroseného půllitru

Orosená sklenice plná nápoje, který pohladí na jazyku a svlaží vyschlé hrdlo. Pokud se vám při této představě zrychlí tep, přijďte na náš pivní košt a ochutnejte piva z nabídky vybraných minipivovarů.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčMlsný jazýček

Na chvíli se zastavit a trochu si osladit život. S pořádnou krabicí našich domácích sušenek bude návrat do celodenního shonu obtížnější než obvykle.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná