Rozšíření "lidového" Salonu - crowfunding kampaň

Rozšíření "lidového" Salonu

Pomozte mi rozšířit salon v Praze, který i nadále bude těšit zákazníky příznivými cenami a bude poskytovat služby a přístup který lidi ocení.

Ostatní
Rozšíření "lidového" Salonu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Viktoriia Beauty Salon existuje v Praze od roku 2014, zaměruje se hlavně na kadeřnické služby, líčení a focení. Když jsem začínala podnikat, rozhodla jsem se vzít jako základní koncept mojí učitelky, která 20 let poskytuje služby v beauty sféře, která udělala "lidový salon". Mně se ta myšlenka hodně líbila a začala jsem to dělat stejně. Teď vím, že nestíhám a už nutně potřebují rozšířit svůj provoz.

Můj cíl je rozšíření salónu a zachování původních cen, příjemných pro většinu lidí, ale já bych toho nemohla dosáhnout, pokud bych si vzala úvěr nebo trochu zvedla ceny, abych mohla zachovat stávající ceny potřebuji vaši pomoc.


Ještě jedna odlišná strana mého salónu je, že přivítám, obsloužím všechny lidi bez ohledu na národnost, orientaci, nekoukám na to jak člověk vypadá, jakým jazykem mluví apd. Hodně klientů mně říká, že na ně "blbě koukali" když do nějakého salonu dorazili, na něco se zeptali atd. U mě v salonu se to to nikdy nestane.


Na co použiji získané prostředky? - V první řadě si potřebuji pronajmout větší prostory k rozšíření svojí provozovny. Dále potřebuji nakoupit nové vybavení pro další zaměstnance. Finanční prostředky na mzdy pro nové zaměstnance, které budu zaškolovat.


Prostředky poslouží pouze pro rošíření mého salónu. Provozuji prosperující firmu, které se rok od roku daří lépe (mohu doložit DP). Ale na to abych rozšířila provozovnu to bohužel nestačí. Abych mohla další a další zákazníky potěšit příjemnou cenou a zážitky, potřebovala bych větší prostor vybavení a nové zaměstnance.


Co Vám za to můžu nabídnout - salón který poskytuje služby za příznivé ceny a vstřícný přístup k zákazníkům. Práci podle dohody bez časového omezení, kreativitu, toleranci..

Pokud máš zájem zjistit více o tom co dělám, tak se mi určitě ozvi!

https://www.instagram.com/viktoriiabeautysalon/

https://www.facebook.com/livvsro/

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?