Rozšířená realita / Augmented Reality - crowfunding kampaň

Rozšířená realita / Augmented Reality

John se snaží sehnat peníze na operaci své dcery. Rozhodne se jít na implantaci čipu a ztratí kontrolu nad svou myslí a pamětí.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme? Lidé nebo stroje? Jsme svobodní v našich myšlenkách a činech? Je skutečný svět, který nás obklopuje? Co nás dělá lidmi? Můžeme změnit jednu identitu na jinou?

V budoucnu budou všechny informace uloženy na mikročipech, které budou zapuštěny do lidské ruky nebo mozku, což může vést k úplné kontrole mysli člověka, jeho psychiky, zdraví a manipulace s pamětí. 

Děj:

John se snaží sehnat peníze na operaci své dcery. Rozhodne se jít na implantaci čipu a ztratí kontrolu nad svou myslí a pamětí.

Who we are? People or a machine? We are free in our thoughts and actions? Is it real what surrounds us? What does a thinking creature do by a person? It would be possible to change one personality for another? 

Logline: A journalist agrees to experimental brain surgery to get the money necessary for his blind daughter’s operation to restore her eyesight.

Žánr: drama, thriller, sci-fi

Jde o  krátký hraný film. Pokud se jej podaří udělat podle našich představ, budeme mít možnost natočit pro vás třídílný seriál o 30-40 min který se pokusíme dostat do televize a na Netflix. Kratký film chceme poslat na mezinárodní festivaly do Karlových Varů, Cannes a dál.

Peníze použijeme na postprodukci: zvuk a speciální efekty.

Profesionální natáčecí technika a produkce: Kamera Blackmagic Ursa, stativy Manfrotto, Steadicam Flycam RedKing, Camtree Hunt ramenní opěrka.

Hlavní role:

Délka filmu: 15 min 

Hudba: Kai Engel, Sergey Cheremisinov, Keith Ramsey.

Země: Česká republika

Premiéra: 02.02.2020

 

Děkujeme za vaši podporu.

ukázka z filmu : 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?