Rozlučkový song Kostka rádia - crowfunding kampaň

Rozlučkový song Kostka rádia

Podpořte projekt vycházejících hvězd studentského rádia! Naším cílem je nahrát vlastní písničku v nahrávacím studiu. A k ní natočit i videoklip.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

#loučímesestylově

Jsme parta spolužáků, kteří mají společný koníček - Kostka rádio. Čtvrtým rokem studujeme Střední školu Kostka ve Vsetíně. Polovina obor Žurnalistika a média a druhá půlka Informační technologie. Když se spojíme dohromady, tvoříme bezvadný tým pro vysílání v našem školním internetovém rádiu.

Naším cílem je nahrát vlastní písničku v profesionálním studiu a natočit k ní videoklip, který bude mít premiéru v den čtvrtých narozenin Kostka rádia ve čtvrtek 25. 4. 2019.

Letos se naše cesty rozdělí a my se dostáváme do cílové rovinky s názvem “maturita”, ale ještě před tím si toužíme splnit sen. Díky rádiu máme hromadu zážitků, nových přátel, ale především jsme získali spoustu cenných zkušeností. Od mikrofonu ve studiu jsme se dostali až k moderování před publikem, natáčíme reportáže a rozhovory.

Ovšem teď přišla ta správná chvíle se rozloučit a poděkovat za čtyři krásné roky v Kostka rádiu. A to ve velkém stylu! Nechceme to udělat jen tak, aby si na nás za měsíc nikdo ani nevzpomněl. Přejeme si, aby po nás zůstala památka. Taková, která lidem utkví v paměti.

Jsme nakročeni tou správnou nohou. A i když je pro nás poměrně složité, tohle všechno skloubit s maturitou, my se jen tak nevzdáme.

Vybrané finanční prostředky využijeme na úhradu nákladů:

- za pronájem nahrávacího studia a následný mastering

- práci kameramana, střihače, režiséra a postprodukci videoklipu 

- produkční zajištění natáčení

- propagaci na sociálních sítích

- výrobu a distribuci odměn pro startéry, kteří nás podpořili 

Kdo jsme a co děláme?

Z vlastního studia vysíláme muziku od pondělí do neděle a živé vysílání si můžete poslechnout ZDE od pondělí do čtvrtku od 18:00 do 20:00. Hrajeme písničky na přání a do rádia si zveme zajímavé hosty, muzikanty, kapely. Aktuálně můžete slyšet sérii absolventských rozhovorů.

Sledovat nás můžete i na Facebooku, kde máme přes 3 500 fanoušků a dosah našich příspěvků je zhruba   5 - 10 tisíc oslovených lidí. Rekord drží první narozeninové video, které mělo 22 tisíc shlédnutí. Máme ambice toto překonat!

Fotky dáváme na Instagram a natočené reportáže naleznete na našem YouTube kanále. Všechno ostatní najde na webu Kostka rádia.

 

Pomůžete nám s realizací našeho projektu?
Děkujeme za podporu!

Za tým Kostka rádia maturanti Ivet, Áďa, Davča, Filip, Renda, Pavel a náš kapitán LibČa.

Co si o tomto projektu myslíte?