istockphoto-804238682-612x612.jpg

Rozjezd nakladatelství Pampeliškov Knihy

Podpořte rozjezd nového malého nakladatelství Pampeliškov, říše úchvatných příběhů pro všechny generace - od nemluvněte po babičku.

Rozjezd nakladatelství Pampeliškov

Vybráno24 500 Kč(163 %)

163 %
15 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Už jen krůček zbývá ke startu nového nakladatelství s chystanými originálními knihami.

Máme rozpracovaných celkem 15 knih různých žánrů.

Všechny knihy čtenářům poskytnou něco navíc, obohatí o lidský rozměr, zamyšlení nebo i ponaučení.

Některé chystané knihy už nabývají své konečné podoby.

JENŽE...

Ač jsme nakladatelství nízkonákladové, úplně od nuly to nejde.

Velkou překážkou jsou poplatky za reklamu a propagaci, bez které dnes na internetu nic neprodáte. A tak se i vzdělávám, jak propagovat - chybí už jen ty peníze.

Konkrétním cílem tohoto projektu je plně zprovoznit e-shop na adrese www.nakladatelstvipampeliskov.cz a začít nabízet v prodeji či předprodeji první knihu. Rovněž tak oživit a rozjet facebookovou stránku Nakladatelství Pampeliškov, kde bude cílovým bodem propagace první knihy v prodeji či předprodeji. Ale tím nejdůležitějším cílem je - jak jinak - tisk prvních knih, konkrétně osmi těchto titulů:Třináct pohádek (Marie Kůtové), Dřímej i ty/Vstávej i ty (Elišky Fojtové), Papírová pouta (Elišky Fojtové), Dollar 1804 (Libora Brázdila), Úča, Ilegální jablko (oboje od Elišky Fojtové), Penzion u Lvice (Ditty Kůtové) a Lesní přátelství (Elišky Fojtové). Názvy titulů se mohou ještě mírně změnit.

Pomůžete?

Obohatíte tím české čtenáře, knihovny, čtenářskou kulturu.

A také Vás může u srdce zahřát odměna, kterou pro vás chystáme.

Miluju nořit se do příběhů dobrých knih. Obzvlášť nádherné pocity mi to přinášelo v dětství. A tak jsem začala různorodé příběhy vymýšlet, pro děti i dospělé. Něco na základě fantazie, ale často mě inspirují skutečné lidské osudy, epizody, rozhovory, povahy...

Ráda sbírám i příběhy, které poskládal někdo jiný. A tak to nešlo jinak, než si založit nakladatelství s internetovým knihkupectvím. Chci vydávat knihy, které vás uchvátí, do nichž se ponoříte a které vás obohatí.

V tuto chvíli intenzivně připravujeme několik knih. Například plnobarevnou oboustrannou knížku s ukolébavkou a ranní písní pro děti, doplněnou CD a notovým záznamem. Čertovsko-andělské až andersenovské pohádky s originálním poselstvím, dále hlubokomyslný román nejen pro ženy, který řeší témata domácího násilí, viny a odpuštění; pout, která nás svazují a ovlivňují v našem jednání. Chceme vydat také napínavý román pro dobrodruhy, v němž se prolíná fikce s autentickými zkušenostmi z Filipín, kde autor příběhu žije. Připravujeme i něco pro teenagery: Dívčí fantasy s nečekanou zápletkou, které je specifické zejména tím, že ho napsala třináctiletá dívka. V procesu tvorby se nyní nachází příběh z daleké budoucnosti pro milovníky sci-fi. A v neposlední řadě sbírka oduševnělých básní, které ve vás rozechvějí struny nejhlubších citů.

Mám již nasmlouvané talentované a nadšené ilustrátory, oplývající představivostí a kreativitou, kterým nevadí být ohodnoceni až podle zisků z prodeje knih. Jejich hlavním cílem, tak jako mým, je podílet se na vzniku něčeho krásného.

To můžete i vy...

 

Pokud se nám to společně podaří, obdržíte pečlivě připravenou ochutnávku našich vymazlených knížek s písemným poděkováním či věnováním.

Děkuji...

 

Vybráno24 500 Kč(163 %)

163 %
15 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuElzina

Odměny

150 KčKniha v pdf "Papírová pouta" + poděkování

Obdržíte elektronicky knihu "Papírová pouta" vydanou nakladatelstvím, a to ve formátu pdf. K tomu Vám poštou zašleme vkusně zpracované poděkování, podepsané vlastní rukou.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčKniha v pdf "Dřímej i ty" +2 písničky + poděkování

Obdržíte elektronicky oboustrannou ukolébavkovou/ranní barevnou knihu pro nejmenší "Dřímej i ty/Vstávej i ty" a k tomu nahrávku s písničkami, náležejícími ke knize. K tomu Vám poštou zašleme vkusně zpracované poděkování, podepsané vlastní rukou.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčKniha "Papírová pouta" s vytištěným poděkováním

Obdržíte román nejen pro ženy "Papírová pouta", ve které najdete vytištěné jmenovité poděkování vám osobně! Chybět nebude vepsané věnování autora. Současně Vám zašleme vkusně zpracované poděkování, podepsané vlastní rukou.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčPlnobarevná kniha "Dřímej i ty"+ CD, s věnováním

Obdržíte překrásně plnobarevně ilustrovanou oboustrannou knihu pro nejmenší děti "Dřímej i ty/Vstávej i ty". Z jedné strany ukolébavka, z druhé ranní píseň. Součástí knihy bude notový záznam s akordy a CD s oběma písničkami. Samozřejmě nebude chybět vlastnoručně vepsané věnování autora. Současně Vám zašleme vkusně zpracované poděkování, podepsané vlastní rukou.

Očekávané doručení odměny: říjen 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 Kč2 knihy: "Papírová pouta", "Dřímej i ty"+CD

Obdržíte překrásně plnobarevně ilustrovanou oboustrannou knihu pro nejmenší děti "Dřímej i ty/Vstávej i ty". Z jedné strany ukolébavka, z druhé ranní píseň. Součástí knihy bude notový záznam s akordy a CD s oběma písničkami. Samozřejmě nebude chybět vlastnoručně vepsané věnování. Dále obdržíte román nejen pro ženy "Papírová pouta", ve které najdete vytištěné jmenovité poděkování vám osobně! Chybět nebude vepsané věnování autora. Současně Vám zašleme vkusně zpracované poděkování, podepsané vlastní rukou.

Očekávané doručení odměny: říjen 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 Kč4 knihy: 2 pro děti, 2x román

Obdržíte plnobarevně ilustrovanou oboustrannou knihu pro nejmenší děti "Dřímej i ty/Vstávej i ty". Součástí knihy bude notový záznam s akordy a CD s oběma písničkami. Nebude chybět vlastnoručně vepsané věnování s poděkováním. Dále obdržíte první román "Papírová pouta", ve které najdete vytištěné jmenovité poděkování vám osobně! Plus vepsané věnování. A další dvě knihy: Strhující "Dollar 1804" (Libora Brázdila) a "Třináct pohádek" (Marie Kůtové), velkoformátovou knihu andělsko-čertovských až andersenovských pohádek. Současně vám zašleme vkusně zpracované poděkování, vlastnoručně podepsané.

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 Kč8 knih: 5dětských+CD, román, thriller, sci-fi

Pět knih pro děti různého věku: "Dřímej i ty/Vstávej i ty"+ CD se dvěma písničkami+věnování, "Třináct pohádek", "Lesní přátelství", "Úča" a "Penzion u Lvice". A 3 knihy z beletrie: Román nejen pro ženy "Papírová pouta" s vytištěným poděkováním vám osobně, thriller "Dollar 1804" a sci-fi "Ilegální jablko". Ve všech knihách najdete věnování. Současně vám zašleme vkusně zpracované poděkování, vlastnoručně podepsané.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná