Rozjezd nakladatelství Pampeliškov - crowfunding kampaň

Rozjezd nakladatelství Pampeliškov

Podpořte rozjezd nového malého nakladatelství Pampeliškov, říše úchvatných příběhů pro všechny generace - od nemluvněte po babičku.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Už jen krůček zbývá ke startu nového nakladatelství s chystanými originálními knihami.

Máme rozpracovaných celkem 15 knih různých žánrů.

Všechny knihy čtenářům poskytnou něco navíc, obohatí o lidský rozměr, zamyšlení nebo i ponaučení.

Některé chystané knihy už nabývají své konečné podoby.

JENŽE...

Ač jsme nakladatelství nízkonákladové, úplně od nuly to nejde.

Velkou překážkou jsou poplatky za reklamu a propagaci, bez které dnes na internetu nic neprodáte. A tak se i vzdělávám, jak propagovat - chybí už jen ty peníze.

Konkrétním cílem tohoto projektu je plně zprovoznit e-shop na adrese www.nakladatelstvipampeliskov.cz a začít nabízet v prodeji či předprodeji první knihu. Rovněž tak oživit a rozjet facebookovou stránku Nakladatelství Pampeliškov, kde bude cílovým bodem propagace první knihy v prodeji či předprodeji. Ale tím nejdůležitějším cílem je - jak jinak - tisk prvních knih, konkrétně osmi těchto titulů:Třináct pohádek (Marie Kůtové), Dřímej i ty/Vstávej i ty (Elišky Fojtové), Papírová pouta (Elišky Fojtové), Dollar 1804 (Libora Brázdila), Úča, Ilegální jablko (oboje od Elišky Fojtové), Penzion u Lvice (Ditty Kůtové) a Lesní přátelství (Elišky Fojtové). Názvy titulů se mohou ještě mírně změnit.

Pomůžete?

Obohatíte tím české čtenáře, knihovny, čtenářskou kulturu.

A také Vás může u srdce zahřát odměna, kterou pro vás chystáme.

Miluju nořit se do příběhů dobrých knih. Obzvlášť nádherné pocity mi to přinášelo v dětství. A tak jsem začala různorodé příběhy vymýšlet, pro děti i dospělé. Něco na základě fantazie, ale často mě inspirují skutečné lidské osudy, epizody, rozhovory, povahy...

Ráda sbírám i příběhy, které poskládal někdo jiný. A tak to nešlo jinak, než si založit nakladatelství s internetovým knihkupectvím. Chci vydávat knihy, které vás uchvátí, do nichž se ponoříte a které vás obohatí.

V tuto chvíli intenzivně připravujeme několik knih. Například plnobarevnou oboustrannou knížku s ukolébavkou a ranní písní pro děti, doplněnou CD a notovým záznamem. Čertovsko-andělské až andersenovské pohádky s originálním poselstvím, dále hlubokomyslný román nejen pro ženy, který řeší témata domácího násilí, viny a odpuštění; pout, která nás svazují a ovlivňují v našem jednání. Chceme vydat také napínavý román pro dobrodruhy, v němž se prolíná fikce s autentickými zkušenostmi z Filipín, kde autor příběhu žije. Připravujeme i něco pro teenagery: Dívčí fantasy s nečekanou zápletkou, které je specifické zejména tím, že ho napsala třináctiletá dívka. V procesu tvorby se nyní nachází příběh z daleké budoucnosti pro milovníky sci-fi. A v neposlední řadě sbírka oduševnělých básní, které ve vás rozechvějí struny nejhlubších citů.

Mám již nasmlouvané talentované a nadšené ilustrátory, oplývající představivostí a kreativitou, kterým nevadí být ohodnoceni až podle zisků z prodeje knih. Jejich hlavním cílem, tak jako mým, je podílet se na vzniku něčeho krásného.

To můžete i vy...

 

Pokud se nám to společně podaří, obdržíte pečlivě připravenou ochutnávku našich vymazlených knížek s písemným poděkováním či věnováním.

Děkuji...

 

Co si o tomto projektu myslíte?