Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu - crowfunding kampaň

Novinky - Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu

Naše nová knížka je určená (nejen) manažerům, kteří přemýšlejí. O souvislostech, o motivacích, o sobě. Kultivujme podnikatelské prostředí spolu!

Knihy
Knížka Rozhodování a tvořivost díky všem Startérům na podzim vyjde. Pokud ještě váháte s jejím pořízením, tady jsou krátké úryvky, jak je načetli autoři. Příjemný poslech! Poslechněte si nás Obrázek

Ještě zbývá trochu času pořídit si naši knížku a podpořit ve studiu někoho kreativního, inovativního, šikovného. Všechny prostředky, které v kampani vybereme nad požadovanou částku, zdvojnásobíme a předáme zástupci firmy nebo neziskovky, aby se mohl/mohla přidat k našim studentům a seznámit se s managementem skutečně do hloubky.

Pokud váháte, pusťte si úryvky z knihy. Předčítají je autoři. A i když to pro některé byla vůbec první taková zkušenost, zhostili se toho úkolu se ctí.

 

Krátký úryvek o pasti sebeprojekce, o kalamitě souhlasu a o vztahu tvořivosti a vzdělávání čte Tomáš Bujna.

Krátký úryvek o tvořivosti jako nepostradatelné schopnosti manažerů, o manažerech - záchranářích a o postupném zahušťování myšlenek v organizaci čte Sláva Kubátová.

Krátký úryvek o (ne)vítaných změnách  a o týmech a koalicích změny čte Zdislav Boháček.

A nakonec bonus :-) aneb veselá historka z natáčení.

 

Přejeme příjemný poslech a děkujeme za podporu!

 

Tým TC Busines School

Máme obrovskou radost, že se náš projekt dostal přes 130 %. Ke každé koruně navíc přidáváme druhou a všechny peníze nad požadovanou částku věnujeme na studium někomu z neziskovky nebo inovativní firmy. Přidejte se, připravili jsme nové odměny! Přidáváme odměny pro Startéry, co to myslí vážně Obrázek

Tři speciální odměny jsme v půlce kampaně vymysleli pro Startéry, kteří to myslí s vlastním rozvojem a růstem firem nebo týmů skutečně vážně. Jejich pořízením totiž mohou posunout své vnímání managementu, mohou se seznámit s dalšími manažery, získat nové zkušenosti a naučit se zvládat každodenní úkoly i strategická rozhodnutí.

Stačí si vybrat!

DARUJ KNIHU, DARUJEŠ TVOŘIVOST

Udělejte radost nejen sobě, ale i někomu podobně tvořivému. Kolegovi, šéfové, místní knihovně, kulturnímu spolku. Kupte 1 knihu pro sebe a my za vás 2. pošleme, kam budete chtít. Stačí v kolonce „Upřesnění odměny“ uvést jméno a adresu obdarovaného. Chcete-li, připište mu osobní vzkaz. Krasopisně ho vaším jménem vetkneme na první stránku.

 

VE DVOU SE TO LÉPE… UČÍ

hcete managementu nahlédnout pod pokličku? Přijďte se na 1 den nachytřit a užít si prostředí důvěry, sdílení, klidu na práci… Držíme vám 2 židle, abyste se mohli naučit něco nového třeba s kolegou nebo kamarádkou. U kulatého stolu, vedle manažerů nadnárodních firem i šéfů start-upů, se dvěma lektory v čele. Sami si vyberete téma, které vás zajímá, i termín (dohodneme se mailem nebo telefonicky). Žádné tajnosti; jen sdílení, přemýšlení, kniha pro každého a několik AHA momentů included.

 

KDYŽ POTŘEBUJETE NADHLED

Tato odměna je skutečně unikátní, 1 letenku balonem (v koši s dalšími pasažéry) věnoval náš student, spolumajitel firmy Balony Kubíček. Díky, díky! Vzneste se nad husté lesy a šumící pole, pěna dní zůstane hluboko pod vámi… Na cestu vás samozřejmě vybavíme novou knížkou, ale číst si jistě budete až dlouho po přistání. Zážitek z oblaků ve vás bude doznívat pěkných pár hodin. Z čeho budete mít největší radost? Z úchvatného letu, čtivé a poučné literatury s věnováním autorů a podpory kvalitního manažerského vzdělávání. Pojďte do toho s námi!

 

Těšíme se na setkání – na kurzu, na křtu knihy, u nás v kanceláři na kafi nebo u vás ve firmě. To vše je možné, tím vším můžeme společně pomáhat.

 

Děkujeme

 

Tým TC Business School

Kniha bude. Startéři na její vydání přispěli celou požadovanou částku už v půlce kampaně. Takže jedeme dál! Peníze vybrané navíc pomohou studovat někomu z malé inovativní firmy nebo neziskovky. Vyberte si svou odměnu a pomáhejte s námi! Díky vám máme 100 %: Všechno navíc zdvojnásobíme a posíláme dál! Obrázek

Ještě jsme se nedostali ani do poloviny kampaně, a už jste nám poslali víc, než jsme žádali. Děkujeme všem Startérům a podporovatelům, jsme v šoku. Ale zase ne takovém, abychom se nerozhodli nasměrovat tu krásnou energii dál.

Každou korunu, již vybereme nad 100 % požadované částky, zdvojnásobíme a celá částka pomůže studovat někomu z malé inovativní firmy, nebo neziskovky, které to finanční možnosti nedovolují.

Knihu Rozhodování a tvořivost – sourozenci v managementu jako první četla pětice našich studentů a absolventů. Požádali jsme je, aby po ukončení kampaně na Startovači vybrali nejlepší způsob, jak a komu peníze navíc rozdělit. Souhlasili. Necháme plně na nich, jestli přidělí celou částku jednomu, nebo finance rozvrhnou mezi více subjektů. Jestli vyberou organizaci, která už o studium projevila zájem, nebo zvolí tu, kterou navrhne některý ze Startérů.

Už teď se těšíme, jak to dopadne, a děkujeme za pomoc Petru Kubíčkovi (spolumajitel, Balony Kubíček), Alexandře Kello (lektorka/konzultantka, Kreatívne myslenie), Antonínu Smrčkovi (ředitel, Labeta), Kristýně Benediktové (project manager, Zentiva) a Tomáši Hruškovi (ředitel, Strojírenský zkušební ústav).

Co můžete udělat vy? Vyberte si některou z odměn (jako poděkování přidáváme navíc tři nové speciálky), podpořte naši snahu kultivovat podnikatelský prostor v České a Slovenské republice a pokud máte tip, komu by peníze na manažerské vzdělávání pomohly, dejte nám vědět v komentáři na Startovači nebo, při pořízení odměny, v kolonce "Upřesnění odměny".

My vás na oplátku odměníme úplně novou a ještě voňavou knihou, skvělým zážitkem (možná i několika velkými AHA) a budeme vás informovat, jak a komu nakonec peníze putovaly.

Děkujeme za podporu, za sdílení a za to, že i díky vám můžeme pomáhat dál!

PS: Pravidelné zpravodajství o kampani i studiu přinášíme na Facebooku, LinkedInu a Twitteru. Rádi vás tam uvidíme.

 

Tým TC Business School