Rozčiluje vás soused? Neklape vám to ve vztahu? - crowfunding kampaň

Rozčiluje vás soused? Neklape vám to ve vztahu?

Řeknete si: "No jo, to je normální, takových lidí je... ". Ale co když se to dá poměrně jednoduše změnit a ani to moc nebolí?

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

S léty člověk moudří a na konci života zjišťuje co všechno mohl udělat jinak. Ale to už je trochu pozdě.

Vybrané peníze v tomto projektu použijeme na tvorbu webu, který bude představovat komplexní nabídku všech kvalitních aktivit pro seberozvoj v ČR. Člověk si tak bude moct srovnat svůj život, najít sám sebe a svou vlastní cestu, a víc si užívat každého dne, dokud je ještě čas.

A je jedno jestli člověk nevychází s penězma, štve ho to v práci, nebaví se s rodičema, je nevěrný své ženě, je závislý na alkoholu, nebo prostě jen má pocit že mu v životě něco chybí, že už to s partnerem není ono, připadá si vyhořelý, má stále málo času. 

Jak ten web bude vypadat

Web bude zahrnovat vše od on-line kurzů, přes rodinné konstelace, regrese, jógu smíchu, zajímavé přednášky, workshopy a festivaly, pobyty ve tmě či v usebrání v klášterech, práci s energií, koučink, meditace, mužské kruhy, rituály a pobytové kurzy, až třeba po chůzi po žhavých uhlících.

Web se neomezí na obyčejný kalendář. Každý kurz či aktivita a taky každý kouč či lektor bude od nás ohodnocen na základě osobní zkušenosti, tak abychom mohli doporučovat skutečně kvalitní programy. Hodnocení bude otevřené i pro účastníky kurzů, tak aby mohli psát doporučení pro budoucí zájemce.

Web umožní filtrovat nabídku dle lektora, typu aktivity, názvu, lokace, ceny, podle toho pro koho je kurz určen nebo zda se jedná o jednorázový či dlouhodobější kurz, apod.

Web bude dále obsahovat případové studie a doporučení jaká aktivita je pro koho vhodná. Doporučení budou vycházet z konkrétních životních situací (např.: "Mám dlouhodobé zažívací problémy, klasická léčba mi nepomáhá a doktoři nemohou přijít na příčinu mých obtíží." Nebo: "Jsem dvakrát rozvedený, s ex-manželkami nevycházím dobře, nedávno jsem si našel novou přítelkyni, ale mám strach, že se se mnou zase v budoucnu rozejde." Nebo: "Přijde mi, že se pořád za něčím honím, chtěl bych se naučit užívat si přítomného okamžiku. Zkoušel jsem různé aktivity, ale nikam to nevedlo, nevím jak na to, co dělám špatně."). Doporučení zjednoduší návštěvníkům webu výběr v té záplavě nabídek, aby věděli jaký kurz pro ně bude vhodný. Mimoto budeme nabízet bezplatné osobní konzultace pro lidi, kteří budou chtít s výběrem kurzu poradit.

Případové studie budou popisovat konkrétní příběhy lidí, kteří přišli s nějakým problémem či záměrem a zvolili si některý kurz. Na webu bude uveden jejich příběh, jak jim ten kurz pomohl či nepomohl, co následovalo dál, jejich zkušenosti a doporučení pro ostatní, tak aby se mohli jejich cestou inspirovat, pokud se nachází v podobné životní situaci.

Web bude přínosem pro každého člověka – rozšíří obzory v nabídce aktivit lidem, kteří již mají zkušenosti se seberozvojem a pomůže novým zájemcům s prvními krůčky. Sebevzděláváním jednotlivců tak bude výrazně přispívat k pozvedání celkové úrovně české společnosti. Všechny funkce webu budou přístupné všem lidem zdarma.

 

Jak to bude s odměnami

Ať už si za svůj příspěvek vyberete jakoukoliv odměnu nebo se rozhodnete podpořit nás bez nároku na odměnu, tak vaše jméno uvedeme na webu na seznamu dárců, s poděkováním za vaši podporu. Jste to právě vy, kdo umožní tomuto projektu skutečně vzniknout, předem děkujeme za vaši podporu v jakékoliv výši. 

 

Co se bude dít dál po výběru peněz?

Webové stránky vzniknou na adrese www.felix.center, kde nahradí stávající jednoduchý web.

S ohledem na komplexnost podkladů a osobní hodnocení všech kurzů bude tvorba webu chvíli trvat, buďte, prosím, trpěliví. Průběžně se na webu budou objevovat aktuální informace o postupu.

Po dokončení webu zahájíme masivní propagaci, tak aby se ten web dostal do povědomí široké veřejnosti, lidé ho začali využívat a měli chuť něco se svým životem dělat. Cílem je přitáhnout k těmto aktivitám mnohem více lidí. Tato propagace již nebude hrazená ze zde vybraných peněz.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?