RouteCafe - crowfunding kampaň

RouteCafe

Nastartuj nový kafe v plechu. Je tu pro ty, kdo jsou na cestě. Vychutnat si RouteCafe na projížďce Prahou mohou jen startéři. Stylově ve starým BUSu!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

"Jezdím tam, kam vede silnice. Často zastavuji na pumpách. Zčásti proto, že do nádrže naleju jen 8 litrů tý eko sračky, který se dneska říká benzín. Zčásti proto, že z tvrdýho sedla bolí prdel!

Stejně jako mašina potřebuju doplnit palivo i já. Mezi regálama si můžu oko vykloubit, ale najít to správný kafe?! Na to jsou moje bulvy krátký! Hledám kafe, který se pije na okraji parkoviště s nohou přehozenou přes mašinu a pazourou vobtočenou kolem sexy buchty!"

RouteCafe

Nejlepší kafe pro ty, co jedou dál, než do rachoty!

_DSC0864_save.jpg

Rozhodl jsem se uvést novou značku ledové kávy v plechu na český a možná i evropský trh. Zatímco v segmentu energetických nápojů zuří nelítostný konkurenční boj, ve kterém se výrobci rvou o zákazníky, v segmentu ledových káv v plechu je klid a pohoda. Trh si rozdělily 2 firmy, které jsou se svými podíly evidentně spokojeny. Chci je vyvést z rozkvetlé louky plné fialek na špinavé bojiště, kde jim zákazník nedá nic zadarmo!                                    

Potřebuji vaši pomoc!
Potřebuji 555 555 Kč k tomu, abych mohl vyrobit 5 palet, tj. 12 960 kusů plechovek kávy, pod vlastní značkou - RouteCafe. Bohužel menší množství plechovek není možné vyrobit... a to je také důvod, proč potřebuji vaši POMOC!   

moc penez.jpg

Pro koho? Pro motoristy na cestě!
Dobrou kávu si lidé spojují s příjemnými okamžiky. Obdobně, jako si je spojují s cestováním či nejrůznějšími cestovateli. Ještě jsem neslyšel, že by cestovatelé vstávali s plechovkou energetického nápoje v ruce! Možná jen ti, kdo za to dostanou zaplaceno od sponzora... RouteCafe je zde hlavně pro ty, co jedou dál, než do rachoty! Pro ty, co za nejdůležitější cíl považují cestu samotnou.

Jak? Odspodu!
Jsem malý, slabý! Proto mými zbraněmi bude partyzánský boj a viróza. Extravagantní, kontroverzní a provokativní prvky reklamy a marketingu nabourají vžité stereotypy nudných korporací a donutí je zamyslet se nad tím, že pro své zákazníky musí něco dělat! Že dobrý ledový kafe je lepší, než enegeťák! Takže, i když můj projekt nebude úspěšný v obchodním smyslu slova, ale podaří se mu rozvířit zatuchlé vody segmentu ledových káv v plechu, bude mise splněna :-)

Slavnostní uvedení značky RouteCafe. Kde? Na české Route 66!
Novou značku ledové kávy v plechu, RouteCafe, hodlám slavnostně uvést do povědomí veřejnosti na
V. ročníku nedělního přejezdu české Route 66. Je to symbolické, a dnes se již nebojím říci, tradiční zahájení motoristické sezóny. Jedná se o společný přejezd české silnice s číslem 66 motorkáři i plechovkáři. Minulý rok jeli dokonce i cyklisté :-) Nakonec nás dohromady bylo přes 1 000!

Podpoř projekt RouteCafe a přijeď si pro svou plechovku ZDARMA!
V sobotu 21. května 2016 si pronajmu historický modro-bílý autobus Škoda 706 RTO z roku 1971, kterým budu 8 hodin vozit po historických částech Prahy postupně všechny startéry. Po skončení projížďky obdrží každý startér přesně tolik plechovek RouteCafe, kolik mu přináleží z odměn. A jistě bude i nějaké to překvapení :-)

Přesné termíny odjezdů, registraci na ně a konkrétní místo uvedu včas a informuji všechny startéry.

Pro případ, že by se startér nemohl dostavit na vyjížďku historickým BUSem v sobotu 21. května nabízím možnost osobního předání jejich odměn v okolí Prahy po vzájemné dohodě.

Kde bude RouteCafe k dispozici? Zde:

1/ v neděli 17. dubna 2016 na náměstí TGM v Příbrami 
 1 plechovka ZDARMA pro všechny motorkáře, plechovkáře i startéry!    

2v sobotu 21. května 2016 v Praze na projížďce historickým autobusem Škoda 706 RTO 
 Vyhrazeno výhradně pro STARTÉRY. Termín určený k vyzvednutí odměn. 

3/ na Lucky Cruisers Weekendu 3. - 4. června 2016 v Heřmanově Městci
 1 plechovka ZDARMA pro každého plechovkáře.  

4/ na Prague Harley Days 2. - 4. září 2016 v areálu Výstaviště Praha Holešovice 
 1 plechovka ZDARMA pro prvních 5 000 motorkářů. 

Ostatním budu prodávat RouteCafe za cenu 39 Kč za plechovku. Celý zisk investuji do nákladů spojených s intenzivním hledáním vhodného investora, který bude disponovat dostatečnou finanční silou na pokrytí výrobních, distribučních, obchodních i marketingových aktivit pro zavedení nové značky kafe v plechu - RouteCafe.                                    

K čemu to všechno?! Dobrá věc, průzkum trhu, získání investora a nakonec splněný sen!
Volím Startovač z toho důvodu, že mě i investorovi pomůže ověřit životaschopnost projektu nové značky ledové kávy v plechu - RouteCafe. Ověří odezvu z trhu i fakt, že ti, kdo jsou často na cestách, potřebují dobrý kafe a nejsou spokojeni se současnou nabídkou! Potom existuje reálná obchodní příležitost a šance změnit zavedené pořádky :-)                                    

Pokud bude můj projekt úspěšný, stanou se 4 věci:
1/ Všichni startéři, kteří se dostaví na projížďku historickým autobusem dostanou jim přináležející počet plechovek RouteCafe. Návdavkem projížďku starým BUSem starou Prahou, kterou jen tak nazažiješ! 

2/ Pokud se zúčastníš i výše vyjmenovaných motoristických akcí, obdržíš další plechovku RouteCafe ZDARMA. Navíc strávíš společně s motorkáři a plechovkáři krásný den plný motoristického štěstí.

3/ Budu mít v ruce silný argument k přesvědčení investora. V případě, že investora najdu, uvidíte novou značku ledové kávy v plechu na místech, kde již nebude problém si ji kdykoliv koupit a vypít tam, kde je ti to nejpříjemnější.

4/ S Vohňou a dalšími členy realizačního týmu natočíme další video. Tentokrát i se sexy buchtama! Scénář už mám sice připravený, ale budete mít možnost ho přímo ovlivnit. Autor nejzásadnějších změn bude moci být při natáčení i postprodukci. Výsledek bude lepší, jelikož jsme se doooost věcí naučili na tom prvním :-)

Zkrátka, budou se dít věci, které potěší všechny rouťáky!
A to je přece dobré! Buďte dobří :-)  

__________________________________________________________________________________

Děkuji

Tomášovi Vohnickému za herecký výkon.
Mírovi Čápovi za kameru a vtipy.
Tomášovi  Hodrovi za střih videa. 
Patrickovi Lenemayerovi za boží fotky.
Jaroslavovi Knapovi za možnost využít muzea veteránů i zapůjčení plechovek.

__________________________________________________________________________________

Ptáte se proč neposílám plechovky RouteCafe startérům poštou?          
Protože částka za poštovné se při 6 000 kusech plechovek pohybuje na hranici 200 000 Kč. A to nepočítám náklady na odvoz balíků na poštu a čas strávený balením :-) Model pravděpodobnosti uvažuje s podporou zhruba 1 100 startérů… a to není nejlepší nápad, jak utrácet peníze :-)

Proto jsem se raději rozhodl pozvat všechny startéry na projížďku historickým autobusem a distribuovat RouteCafe na motoristických akcích! Věnuji tomu čas, energii i peníze a věřím, že i budoucího investora výsledky přesvědčí. Umožněte mi to a podpoříte sami sebe :-)

Neděste! Podpořte :-)_DSC0458_save.jpg

RouteCafe nepatří na lesklý stoleček snobáckých restaurací! Nejlepší je na kapotě zašlé plechovky!_DSC0546_save.jpg

Smích?! S RouteCafe tě jen tak nepřejde :-) Punk´s not dead!_DSC0476_save.jpg

RouteCafe na cestě…_DSC0978_save.jpg

Hobluj!_DSC0504_save.jpg

... za trojnožkou, hnáty křivé, pod plachetkou Game of Code!_DSC0446_save.jpg

Hergot, co je komu do toho, jestli kouřím... nevidíte, že jste úplný magoři?! :-}_DSC0424_save.jpg

Nechoď s davem vole. Vždycky proti! :-)_DSC0442_save.jpg

Zvedni ji, ať se nám tam neválí!_DSC0541_save.jpg

Nemusí stát! Stačí, když divoce visí :-) _DSC0529_save.jpg

400 kubickej inčů pod kapotou je málo na grády z RouteCafe!_DSC0681_save.jpg

Zatím máme holou prdel, ale zakrátko si získáme i tvoji přízeň!_DSC1042_save.jpg

Partneři projektu

chrom-logo.jpg

JKClassics.jpg

redlips.jpg

sweet.jpg

icabrio.jpg

rt66.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?