Start up #roseandsteel šesti objektivy | crowdfunding kampaň

Start up #roseandsteel šesti objektivy

Pomozte nám realizovat výstavu fotografií dokumentující vznik unikátního cvičebního náčiní, které se poprvé v dějinách dostalo do sbírek umění.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Start up #roseandsteel 6 objektivy

Pomozte nám rozjet start up Rose & Steel. Výměnou za podporu můžete získat například limitované portfolio autorských fotografií, stříbrné „fitness“ šperky, zážitkové aktivity nebo členství v dámském klubu Rose & Steel.

Rose & Steel je start up dámského cvičebního náčiní a fitness doplňků. Veřejnosti bychom ho chtěli představit fotografickou výstavou „Start up #roseandsteel 6 objektivy“. Naše výstava by se měla uskutečnit od 4. do 30. dubna 2018.

Víc se o projektu a týmu Rose & Steel dozvíte na https://www.facebook.com/roseandsteel/ a o našich výrobcích na www.roseandsteel.com. Na výstavě si budete moci nejen prohlédnout datově nezmenšené fotografie, ale získat také dost podnětů k přemýšlení o prolínání virtuálního a reálného světa a podívat se na svět jinýma očima.

Protože je Rose & Steel start up, tak velkou část odměn tvoří naše budoucí výrobky - „fitness“ šperky za zaváděcí cenu. Je pravda, že abychom mohli jejich cenu snížit, šperky dodáváme ve standardní neznačkové krabičce. Takže pokud chcete, můžete spojit nákup kvalitního stříbrného „fitness“ přívěsku s pomocí naší značce na trh.

Roseandsteel_Blanda_1.jpg

Roseandsteel_Blanda_5.jpg

Část připravených odměn tvoří zážitkové aktivity pro ženy - výlet na Říp se cvičitelkou Dančou, seminář sebeobrany, kurz obranné střelby a profesionální fotografování v pražském ateliéru. Kromě toho se dívka či žena, která si zakoupí výrobek Rose & Steel, může stát členkou dámského klubu Rose & Steel. Stačí, když požádá o přijetí do uzavřené FB skupiny Rose & Steel, souhlasí s pravidly a vyplní ověřovací kód, který získá spolu s výrobkem. Více se dozví přímo z informací publikovaných na FB stránkách dámského klubu Rose & Steel.

Odměnou pro příznivce fotografie je portfolio autorských fotografií „Start up #roseandsteel 6 objektivy“ od fotografů Karla Cudlína, Pavla Kuklíka, Petra Krejčího, Michala Ningera, Jany Jabůrkové a Jiřího Turka. Portfolio vydáváme v omezeném nákladu šesti kusů, přičemž první portfolio míří do sbírek Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

Stránka miniatur – 001.jpg

Pro zvědavé „start up“ nadšence máme odměnu v podobě osobního setkání se členy týmu Rose & Steel v Praze, na kterém jim zodpovíme nejen všechny dotazy, ale také je upozorníme na řadu úskalí, pokud mají chuť se do podobné podnikatelské aktivity pustit. Zajímavým tématem k diskusi může být například „crowdfunding versus dobré jméno firmy a dlouhodobé budování značky a čemu je nutné se při tom vyhnout“. Pro někoho mohou být přínosem informace o tom, jak chceme budovat globální digitální image, pro jiného informace o zkušenostech s investory, s pomocí institucí a škol, s výrobou atd. Jsme připraveni realizovat tuto odměnu i v případě, že se přihlásí jen jeden zájemce, a proto necháváme konkrétní místo setkání a jeho formu otevřenou.

A na co použijeme peníze, pokud se nám je podaří vybrat? Pokud vybereme cílovou částku 30 000 Kč, tak ji použijeme na uhrazení nákladů na tisk výstavních fotografií. Kdyby se nám podařilo vybrat dvakrát tolik, nechali bychom vyrobit do zásoby naše „fitness“ šperky, aby se na ně nemuselo čekat. A kdyby se nám podařilo vybrat ještě víc, pustili bychom se rovnou do vývoje dalšího produktu - posilovacího kolečka Blanda.

Nakonec ukázka, jak vypadá první „loď flotily“ dámského cvičebního náčiní Rose & Steel (více na www.roseandsteel.com).

Roseandsteel_Blanda_A.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 30 080 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 15 Startérů

Autor projektu

Pavel Kuklík - obrázek
  • projekt od Pavel Kuklík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Výlet na Říp s fitness trenérkou Dančou

Příjemný výšlap s naší odbornou konzultantkou Dančou Hájkovou. Termín bude jedna z květnových sobot.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
400 Kč

Jak na to, když jde do tuhého

Seminář sebeobrany pro ženy, kde se dozvíte pravdu o možnostech vaší obrany proti agresorům. Pokud Vás akce, která se koná v Praze, zajímá a chcete se dozvědět víc, kontaktujte nás prostřednictvím facebooku.

Počet dostupných odměn: 10/12

Nelze podpořit
1 200 Kč

Každé ženě šperk

Přívěsek ve tvaru tříkilogramové činky Blanda, vyrobený ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchovou úpravou rhodium. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 320 Kč

Každé ženě větší šperk

Přívěsek ve tvaru čtyřkilogramové činky Blanda, vyrobený ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchovou úpravou rhodium. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
1 540 Kč

Každé ženě největší šperk

Přívěsek ve tvaru pětikilogramové činky Blanda, vyrobený ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchovou úpravou rhodium. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
1 600 Kč

Olympijský šperk

Přívěsek vyrobený ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchovou úpravou rhodium. Tvarově vychází z podoby bronzového disku Dia Asklepiadese z Korintu, vítěze v pětiboji na 255. olympiádě v roce 241. Přívěsek byl v této podobě vytvořen pouze pro kampaň na Startovači. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
2 700 Kč

Kolečkošperk

Přívěsek ve tvaru posilovacího kolečka Blanda vyrobený ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchovou úpravou rhodium. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
3 000 Kč

Informace nad zlato

Večerní setkání pro zvědavé nadšence start up v Praze, na kterém jim zodpovíme nejen všechny dotazy, ale také je upozorníme na řadu úskalí, pokud mají chuť se do podobné podnikatelské aktivity pustit. Pohoštění a pití zdarma. Konkrétní podoba setkání bude upřesněna až na základě počtu zájemců. Pokud Vás akce zajímá a chcete se dozvědět víc, kontaktujte nás prostřednictvím facebooku.

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
3 000 Kč

Kurz obranné střelby

Pro ženy bojovnice, kterým nestačí jen návštěva posilovny, jsme zajistili kurz bezpečné manipulace se zbraní, taktické střelby s vytažením zbraně z pouzdra a základy mířené a pudové střelby. Metody a výcvikové postupy jsou naším lektorem prověřené lety vedením střelecké přípravy u útvaru ochrany prezidenta České republiky.

Počet lidí v jednom kurzu je maximálně 5. Kurz obsahuje 10 hodinových lekcí. Cena výuky nezahrnuje pronájem střelnice a náboje. Aby nedošlo k nedorozuměním, doporučujeme vám v případě vašeho zájmu o tuto odměnu nejdříve nás kontaktovat a zjistit si všechny detaily.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
3 700 Kč

Krásná žena má mít krásnou fotografii

Profesionální fotografování (podle vlastního uvážení se šperky nebo cvičebním náčiním Rose & Steel) v ateliéru v Praze. Dvě hodiny - hodina příprava a profesionální líčení a hodina fotografování. Pokud Vás akce zajímá a chcete se dozvědět víc, kontaktujte nás prostřednictvím facebooku.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
3 700 Kč

Sběratelské portfolio pro fajnšmekry

Portfolio pěti podepsaných autorských fotografií z výstavy „Start up #roseandsteel 6 objektivy“. Fotografie formátu cca 30 x 40 cm jsou zhotoveny kvalitním digitálním tiskem.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
68 000 Kč

Blanda – sada 10 jednoručních dámských činek

Sada 10 jednoručních činek Blanda (váhy 1 až 5 kg) se stojanem. V případě zájmu je možné rezervovat výrobní číslo v rozmezí 5 až 10. Součástí odměny je exkluzivní členství v dámském klubu Rose & Steel. Tato cenová nabídka platí pouze pro jednu sadu Blanda nabízenou v rámci této kampaně. Doprava je v ceně pouze po ČR. Možnosti povrchových úprav naleznete na www.roseandsteel.com

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit