Start up #roseandsteel šesti objektivy - crowfunding kampaň

Start up #roseandsteel šesti objektivy

Pomozte nám realizovat výstavu fotografií dokumentující vznik unikátního cvičebního náčiní, které se poprvé v dějinách dostalo do sbírek umění.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Start up #roseandsteel 6 objektivy

Pomozte nám rozjet start up Rose & Steel. Výměnou za podporu můžete získat například limitované portfolio autorských fotografií, stříbrné „fitness“ šperky, zážitkové aktivity nebo členství v dámském klubu Rose & Steel.

Rose & Steel je start up dámského cvičebního náčiní a fitness doplňků. Veřejnosti bychom ho chtěli představit fotografickou výstavou „Start up #roseandsteel 6 objektivy“. Naše výstava by se měla uskutečnit od 4. do 30. dubna 2018.

Víc se o projektu a týmu Rose & Steel dozvíte na https://www.facebook.com/roseandsteel/ a o našich výrobcích na www.roseandsteel.com. Na výstavě si budete moci nejen prohlédnout datově nezmenšené fotografie, ale získat také dost podnětů k přemýšlení o prolínání virtuálního a reálného světa a podívat se na svět jinýma očima.

Protože je Rose & Steel start up, tak velkou část odměn tvoří naše budoucí výrobky - „fitness“ šperky za zaváděcí cenu. Je pravda, že abychom mohli jejich cenu snížit, šperky dodáváme ve standardní neznačkové krabičce. Takže pokud chcete, můžete spojit nákup kvalitního stříbrného „fitness“ přívěsku s pomocí naší značce na trh.

Roseandsteel_Blanda_1.jpg

Roseandsteel_Blanda_5.jpg

Část připravených odměn tvoří zážitkové aktivity pro ženy - výlet na Říp se cvičitelkou Dančou, seminář sebeobrany, kurz obranné střelby a profesionální fotografování v pražském ateliéru. Kromě toho se dívka či žena, která si zakoupí výrobek Rose & Steel, může stát členkou dámského klubu Rose & Steel. Stačí, když požádá o přijetí do uzavřené FB skupiny Rose & Steel, souhlasí s pravidly a vyplní ověřovací kód, který získá spolu s výrobkem. Více se dozví přímo z informací publikovaných na FB stránkách dámského klubu Rose & Steel.

Odměnou pro příznivce fotografie je portfolio autorských fotografií „Start up #roseandsteel 6 objektivy“ od fotografů Karla Cudlína, Pavla Kuklíka, Petra Krejčího, Michala Ningera, Jany Jabůrkové a Jiřího Turka. Portfolio vydáváme v omezeném nákladu šesti kusů, přičemž první portfolio míří do sbírek Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

Stránka miniatur – 001.jpg

Pro zvědavé „start up“ nadšence máme odměnu v podobě osobního setkání se členy týmu Rose & Steel v Praze, na kterém jim zodpovíme nejen všechny dotazy, ale také je upozorníme na řadu úskalí, pokud mají chuť se do podobné podnikatelské aktivity pustit. Zajímavým tématem k diskusi může být například „crowdfunding versus dobré jméno firmy a dlouhodobé budování značky a čemu je nutné se při tom vyhnout“. Pro někoho mohou být přínosem informace o tom, jak chceme budovat globální digitální image, pro jiného informace o zkušenostech s investory, s pomocí institucí a škol, s výrobou atd. Jsme připraveni realizovat tuto odměnu i v případě, že se přihlásí jen jeden zájemce, a proto necháváme konkrétní místo setkání a jeho formu otevřenou.

A na co použijeme peníze, pokud se nám je podaří vybrat? Pokud vybereme cílovou částku 30 000 Kč, tak ji použijeme na uhrazení nákladů na tisk výstavních fotografií. Kdyby se nám podařilo vybrat dvakrát tolik, nechali bychom vyrobit do zásoby naše „fitness“ šperky, aby se na ně nemuselo čekat. A kdyby se nám podařilo vybrat ještě víc, pustili bychom se rovnou do vývoje dalšího produktu - posilovacího kolečka Blanda.

Nakonec ukázka, jak vypadá první „loď flotily“ dámského cvičebního náčiní Rose & Steel (více na www.roseandsteel.com).

Roseandsteel_Blanda_A.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?