Romulus & Remus - absolventský film - crowfunding kampaň

Romulus & Remus - absolventský film

Nastartujte náš absolventský film a podpořte mladé filmaře! Pusťte si naše video, které Vám pomůže naladit se do atmosféry našeho filmu.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme tým studentů 4. ročníku Creative Hill College a za několik měsíců nás čeká maturita. Protože studujeme filmařinu, jedna z částí maturity je prezentace absolventského filmu – a právě vaši podporu potřebujeme pro jeho natočení. Koho jiného žádat o pomoc než diváky, které studentské filmy prostě baví :)

Nechceme, aby po nás zůstal jenom povinný maturitní úkol, nad kterým víří prach, ale naopak dílo, které by vás bavilo a my bychom na něj tak mohli být hrdí!

Romulus a Remus je pracovní název - výsledný film se bude symbolicky jmenovat amni - latinsky "po proudu řeky".

O čem je film

Příběh je na motivy římské báje o Romulovi a Removi, o dvou chlapcích, které byla jejich matka donucena vhodit do řeky, ale děti zázrakem přežily díky jedné ženě, jež je zachránila a poté vychovala jako své vlastní syny.

Příběh dvou bratrů začíná s jejich narozením – v roce 1987. Ale to, co je pro příběh největším dramatem, se odehrává právě teď – v této době! Mezi bratry dochází k velkým konfliktům, ale i přes to všechno jejich bratrská láska nikdy nezmizí.
K životu bratrů neodmyslitelně patří pes, symbol vlčice, který je doprovází od jejich zachránění přes všechny konflikty až po úplný konec. 

Romulus a Remus je pracovní název - výsledný film se bude symbolicky jmenovat amni - latinsky "po proudu řeky".

Na co použijeme peníze

Je potřeba vypůjčit techniku jako světla nebo agregát, zaplatit pohonné hmoty, abychom se dostali na pečlivě vybrané lokace, zajistit ubytování herců, zaplatit výdaje za jídlo, honoráře pro herce, filmového psa, zvukové studio pro nahrání hudby… a mnohem více.

Proč nás podpořit

Větší rozpočet pro nás znamená více možností – a pro vás lepší zážitek z filmu.

Zároveň za váš příspěvek obdržíte vámi vybrané odměny; plakát a placky si můžete prohlédnout zde:

plakat.png

placka.png

Během našeho studia jsme natočili několik cvičení, reportáží a krátkých filmů. Na fotkách níže nás můžete vidět při práci, a k tomu také zhlédněte náš poslední film Zdá se to býti krásné pro ochutnávku našeho díla!

 A teď fotky!

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?