Rodinný plánovací kalendář 2022 - crowfunding kampaň

Rodinný plánovací kalendář 2022

Tak trochu jiný velký rodinný plánovací kalendář s obrázky k vymalování a se spoustou místa pro smělé i nesmělé plány se už moc těší na naplnění.

Knihy
Rodinný plánovací kalendář 2022

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Po roční pauze bych moc ráda vydala svůj autorský plánovací kalendář, který je tak trochu jiný a doufám, že se mi to, třeba i s Vaší pomocí, podaří. Jeho A3 listy s velikou tabulkou se zatím tetelí pouze elektronicky a moc se těší, že nabudou hmotné dimenze, a že se rozletí tam, kde se plánuje a ladí, vybarvuje a maluje - prostě žije.

 

 

 

Součástí kalendáře je arch plný obličejů kluků i chlapáků, sličných děv i zralých žen a rozverných dětí (a taky je tam pes, kočka, želva a jiná zvířena) na kruhových samolepkách. Samolepky odpovídající Vaší rodinné konstelaci pak stačí nalepit na záda (ne svá, ale kalendáře) a uvidíte "se" po celý rok. Jednotlivé listy totiž oplývají ve své horní části výřezem, který toto umožňuje a není tak třeba nadepisovat jména nad sloupce každý měsíc.

 

 

 

 

Každá tabulka kalendáře je nahoře a dole opatřena číselnými značkami, pomocí nichž ji rozdělíte na Vámi požadovaný počet sloupců. Značky počítají s rozdělením na dva až osm sloupců.

Pokud máte rádi věci nalinkované, i když ne podle pravítka, jedna odměna počítá i s dodáním kalendáře, který bude ručně nalinkovaný na počet spoupců dle Vašeho přání.

 

 

 

Ve spodní části kalendáře je vždy obrázek, který je každý měsíc jiný. Obrázky jsou černobílé a dají se vybarvit pastelkami, voskovkami, ale třeba i vodovkami, protože je list dostatečně tvrdý. Malí vybarvovači ocení silné kontury a ti velcí, s vyššími ambicemi a větší trpělivostí, se mohou pustit do vybarvování i tence vytažených detailů. Obrázky ale stejně tak obstojí i nevybarvené. Vždy po čtvrt roce se mění i lem kalendáře, který odkazuje na čtyři roční období.

 

 

 

Yes, but just names of mon­ths and days. The rest - public holidays and name-dates - is related to Czech environment.

 

 

 

Ano - soboty, neděle, stejně jako svátky jsou šedě podbarvené. Kromě toho mají v kalendáři místo i lunární fáze a jmenné svátky.

Pokud se Vy, někdo z Vaší rodiny či z Vašich kamarádů pyšní netradičním jménem a Vy byste chtěli mít toto jméno v rámci jmenných svátků v kalendáři uvedené, můžete si to vybrat jako jednu z odměn.

 

 

 

Prosinec je sice posledním měsícem v roce, ale to většinou neznamená, že s ním končí i naše plánování. Takže než se k Vám dostane kalendář nový, můžete si zatím vše v klidu zapsat, protože leden 2023 je právě oním třináctým listem.

 

 

 

Kromě toho, že k Vám na dálku poputují mé neskonalé díky, může k Vám doputovat fyzicky i samotný kalendář (ano, ten o rozměru A3, ten s listem se samolepícími obličeji, ten s 13 tvrdými listy s výřezem a s obrázky k vybarvení), ale také nějaké další plánovací nezbytnosti.
 

 

Rodinný plánovací kalendář 2022
Dodání je poštou v pevné kartonové obálce. Samotný kalendář není z ekologických důvodů zabalen v plastové fólii.
Pokud plánujete kalendář dát někomu jako dárek, můžete využít odměnu zabalení do hedvábného papíru.


 

 

Rozvrh pro jedno a více dítek
Oproti rozvrhu pro jedno dítko, má ten pro víc dítek v každém dni více řádků - právě tolik, kolik dětí jej sdílí. Na první pohled je tedy patrné, například kdy kdo který den končí, což může být praktické.

 

 

 

Motivační vybarvovací tabulky pro zapomnětlivé rádovybarvovače
Do políček vedle a pod datum můžete vepsat Vaše "góly". Ať už potřebujete pravidelně užít nějaký lék, chcete si zacvičit, otužovat se, zkontrolovat váhu nebo něco úplně jiného, mít přehled občas může pomoci k dosažení Vašich cílů.

Co si o tomto projektu myslíte?