ROCK OUT - natáčení nových epizod - crowfunding kampaň

ROCK OUT - natáčení nových epizod

ROCK OUT je zavedená hudební talk show, ve které jsou hosty především kapely hrající rock a metal. Chtěli bychom natočit dalších 6 epizod.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ROCK OUT je vysněný projekt nezávislé filmové společnosti Ducháček Movies. Jde o hudební talk show, ve kterém moderátor klade otázky pozvaným hostům - především kapelám hrajícím rock a metal. Díky nasmlouvaným partnerům bylo možné v roce 2011 natočit prvních 6 epizod, ve kterých se objevili hosté jako kapely Harlej, Debustrol, Rybičky 48, Traktor, interpret Xindl X s kapelou nebo maďarská metalová banda Ektomorf.

Pořad si získal pozornost, jelikož je natáčen lidmi, kteří mají k rockové muzice vztah a tudíž vědí, co by diváky asi mohlo nejvíce zajímat. Všech 6 epizod se objevilo zdarma na internetu. Zároveň probíhají jednání o nasazení pořadu do některé z českých televizí, ale taková jednání jsou dlouhá a my bychom byli rádi, kdyby pořad mezitím pokračoval zdarma na internetu.

Částka 50.000 Kč, pokud se jí podaří vybrat, poslouží k natočení dalších 6 epizod.

Nové díly se na rozdíl od těch předchozích budou natáčet se živým publikem, jehož můžete být součástí.

Co se týče hostů pro další epizody, oslovujeme české i zahraniční kapely zvučných jmen. Předběžně jsme se domlouvali s interprety a kapelami jako Škwor, Aleš Brichta nebo Gorgoroth. Vždy se snažíme, aby šlo o co nejzajímavějšího hosta. Je těžké již nyní závazně říci, kdo bude hostem v nových dílech. Můžete si být ale jistí, že to bude stát za to!

Všech 6 již natočených dílů ROCK OUTu si můžete pustit na: www.rockout.cz nebo na www.duchacek.com. Ke shlédnutí jsou také na YouTube (Rock Out 1, Rock Out 2, Rock Out 3, Rock Out 4, Rock Out 5 a Rock Out 6).

Co si o tomto projektu myslíte?