ROCK KODIAKA - crowfunding kampaň

ROCK KODIAKA

Zažijme den plný nejen ROCKu, ale i dalších zajímavých akcí pro všechny věkové kategorie na již devátém ročníku tradiční akce ROCK KODIAKA.

Ostatní
ROCK KODIAKA

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přijďte se pobavit, vemte své blízké bez ohledu na jejich věk či fyzický handicap a pomozte nám znovuoživit tradiční akci ROCK KODIAKA.

Příjemně stráveným dnem podpoříme organizace, které napomáhají ke zlepšování zdravotního stavu a sociálního postavení osob zdravotně postižených a starají se o fyzicky a psychicky handicapované děti.

Detaily

Již devátý ročník akce ROCK KODIAKA se uskuteční v sobotu 24. června 2017 od 10 hodin v areálu Caravan Camp v Praze 5.

rk1.jpg

Zadarmo či za opravdu symbolickou odměnu nám přislíbilo svou účast několik hudebních skupin, Městská policie hl. m Prahy předvede výcvik koní, skupina KRAV MAGA PRAHA předvede své bojové umění s ukázkou sebeobrany i pro vozíčkáře, svou techniku předvedou hasiči z Písnice a připravujeme mnoho dalších ukázek a „atrakcí“.

rk5.jpg

I když jednotliví aktéři vystupují zdarma či za symbolickou odměnu a organizátoři za dobrý pocit, pokud se akce ROCK KODIAKA zdaří, přesto nám ke zdárnému uskutečnění dle aktuálních propočtů schází minimálně 37.000,- Kč. Tyto peníze budou použity na zaplacení pronájmu pódia, ozvučovací aparaturu, občerstvení handicapovaných kamarádů, zajištění zdravotní péče a dalších nezbytných náležitostí spojených s pořádáním hromadných akcí. Pokud by se nám podařilo získat vyšší částku, bude celá věnována na zajištění bohatšího programu popřípadě jako počin do dalšího ročníku či jako podpora sdružení Rehafit a Dětského centra Paprsek.

Pozvánka

Pomozte nám akci uspořádat a přijďte se podívat, jak se nám to společně povedlo.
Sobota 20. června 2017 v 10:00 hod
Caravan Camp, Plzeňská 279/215a, Praha 5 - Motol

rk2.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?