Říše za zrcadlem | crowdfunding kampaň

Říše za zrcadlem

Fotoateliér snů v Jindřichově Hradci. Každý má svůj sen. Kdo netoužil být na chvíli někým jiným? Kdo netoužil vstoupit do "kůže" někoho jiného?

Umění

Říše za zrcadlem

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naším cílem je u nás, v Jindřichově Hradci vybudovat místo, kde budeme lidem dávat zážitky na celý život. Chceme vybudovat fotoateliér, kde si každý bude mít možnost prožít den v "kůži" někoho jiného. Den, kdy navždy zhmotníme jeho sen. 

Chcete být prastarým moudrým králem? Vznešenou dámou z vysoké společnosti? Chcete vstoupit do "kůže" mocných lidí? My to umíme. Jen nám chybí dostatečné prostory a vybavení. A proto jsme přišli požádat Vás, aby jste nám pomohli takové místo stvořit. A díky Vaší pomoci, my můžeme zhmotnit lidské sny. A jelikož již na projektu vlastními silami pracujeme, tak s Vaší pomocí bychom dokázali tuto fázi urychlit a již od začátku příštího roku nabízet náš zážitek veřejně a se všemi službami 

Ukázka z foto z projektu - Zlá královna a Elfka 

Zlá královnaElfí válečnice

Ve spolupráci s fotografem Lukášem Šamalem, už od roku 2014 vytvářím drobné fotografické projekty, které pojímám jako zážitek pro všechny účastníky. Zážitek na celý život. 

Ani já ani můj kamarád Lukáš, nemáme rádi tradiční prezentaci umělců a moderní standarty. Jdeme jinou cestou. Cestou absolutního zážitku. Zážitku, o kterém budete mluvit ještě měsíce potom co jej prožijete. My nejsme jen lidi od foťáku, ale i choreografové, kostyméři, vizážistky, průvodci, obsluha...jsem vším čím je třeba a to hlavně díky našim přátelům, kteří nám ve své dobrotě nezištně pomáhají, vždy když přijdeme s ulítnutým nápadem.

 

Ukázka z foto z projektu Čarodějka z Dívčího Kamene

Nyní bychom však rádi vše dostali o úroveň výše. Získali pro sebe trvalé prostory a zlepšili dostupnost vybavení i poskytovaných služeb. Ale to dokážeme jen ve spolupráci s Vámi. Se Startéry, kteří nám dají svou důvěru a podpoří tím i náš zážitkový sen. 

A my se Vám rádi, za Vaši pomoc odměníme. Ať už jedinečnými snímky z naší produkce, které jsou určeny jen pro Vás a nebo Vaším vlastním zážitkovým dnem focení.

A než přejdeme k odměnám, které tu pro Vás máme ukázané, tak nahlédněte trošku do zákulisí takového malého projektového focení. 

 

Dárkové fotky pro naše Startéry 

Série Čarodějka

 

Série Elfka

 

Lesní víla

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 0 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 150 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Michal Kamenický/Ferculi - obrázek
  • projekt od Michal Kamenický/Ferculi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Čarodějka nebo Elfka

Zašleme Vám zdarma prvotřídní jedno foto z naší promo série Čarodějka nebo ze série Elfka ve velikosti 20x30 cm.

Počet dostupných odměn: 175/175

Nelze podpořit
300 Kč

Čarodějka nebo Elfka II.

Zašleme Vám 2 fotografie z naší promo série Čarodějka nebo ze série Elfka ve formátu 30x20 cm.

Počet dostupných odměn: 150/150

Nelze podpořit
500 Kč

Čarodějka nebo Elfka III + bonus

Zašleme Vám 2 fotografie z naší promo série Čarodějka nebo ze série Elfka ve formátu 30x20cm + 1 speciální promo fotku ze série Víla ve formátu 20x30cm.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

Plakát Čarodějka a Elfka

Zašleme Vám zdarma 1 foto plakát ve formátu A2 ze série Čarodějka a 1 foto plakát ve fomátu A2 ze série Elfka.

Počet dostupných odměn: 75/75

Nelze podpořit
2 000 Kč

Plakát Čarodějka a Elfka II.

Zašleme Vám zdarma 1 foto plakát ve formátu A2 ze série Čarodějka a 1 foto plakát ve formátu A2 ze série Elfka + přihodíme 1 foto plakát ve formátu A2 ze série Víla.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
5 000 Kč

30.léta v ateliéru.

Váše vlastní focení u nás v ateliéru na téma 30.léta....výstupem budou 3 profesionální fotografie, které Vám můžeme vytisknout ve formátu 20x30 cm...K dispozici bude vizážistka a občerstvení....užijete si svůj vlastní zážitkový den.

Datum doručení je orientační a záleží na Vašem čase a domluvě kdy se Vám to bude hodit.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Víc než jen zážitek...adrenalin

Vaše vlastní zážitkové ateliérové focení ....na téma 50 odstínů...tedy jestli nemáte strach...k dispozici bude profi vizážistka a pro velmi odvážné i rigger. Výstupem bude 5 profesionálních fotografií, které Vám rádi vytiskneme ve formátu 20x30 cm nebo jako plakát ve formátu A2.

Datum doručení odměny je orientační a záleží na Vašem čase a domluvě, kdy se Vám to bude hodit.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
40 000 Kč

Den v období Rokoko

Jeden celý den stylového focení v zámeckém prostředí ve stylu Rokoko..bohaté kostými...profesionální líčení...občerstvení. Jednoduše řečeno plný servis....Výstupem bude 5 fotografií, které Vám rádi vytiskneme ve formátu 20x30 cm a nebo jako plakát ve formátu A2.

Datum doručení odměny je orientační. Vždy budeme záležet na Vašem čase :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit