Říše za zrcadlem - crowfunding kampaň

Říše za zrcadlem

Fotoateliér snů v Jindřichově Hradci. Každý má svůj sen. Kdo netoužil být na chvíli někým jiným? Kdo netoužil vstoupit do "kůže" někoho jiného?

Umění
Říše za zrcadlem

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naším cílem je u nás, v Jindřichově Hradci vybudovat místo, kde budeme lidem dávat zážitky na celý život. Chceme vybudovat fotoateliér, kde si každý bude mít možnost prožít den v "kůži" někoho jiného. Den, kdy navždy zhmotníme jeho sen. 

Chcete být prastarým moudrým králem? Vznešenou dámou z vysoké společnosti? Chcete vstoupit do "kůže" mocných lidí? My to umíme. Jen nám chybí dostatečné prostory a vybavení. A proto jsme přišli požádat Vás, aby jste nám pomohli takové místo stvořit. A díky Vaší pomoci, my můžeme zhmotnit lidské sny. A jelikož již na projektu vlastními silami pracujeme, tak s Vaší pomocí bychom dokázali tuto fázi urychlit a již od začátku příštího roku nabízet náš zážitek veřejně a se všemi službami 

Ukázka z foto z projektu - Zlá královna a Elfka 

Zlá královnaElfí válečnice

Ve spolupráci s fotografem Lukášem Šamalem, už od roku 2014 vytvářím drobné fotografické projekty, které pojímám jako zážitek pro všechny účastníky. Zážitek na celý život. 

Ani já ani můj kamarád Lukáš, nemáme rádi tradiční prezentaci umělců a moderní standarty. Jdeme jinou cestou. Cestou absolutního zážitku. Zážitku, o kterém budete mluvit ještě měsíce potom co jej prožijete. My nejsme jen lidi od foťáku, ale i choreografové, kostyméři, vizážistky, průvodci, obsluha...jsem vším čím je třeba a to hlavně díky našim přátelům, kteří nám ve své dobrotě nezištně pomáhají, vždy když přijdeme s ulítnutým nápadem.

 

Ukázka z foto z projektu Čarodějka z Dívčího Kamene

Nyní bychom však rádi vše dostali o úroveň výše. Získali pro sebe trvalé prostory a zlepšili dostupnost vybavení i poskytovaných služeb. Ale to dokážeme jen ve spolupráci s Vámi. Se Startéry, kteří nám dají svou důvěru a podpoří tím i náš zážitkový sen. 

A my se Vám rádi, za Vaši pomoc odměníme. Ať už jedinečnými snímky z naší produkce, které jsou určeny jen pro Vás a nebo Vaším vlastním zážitkovým dnem focení.

A než přejdeme k odměnám, které tu pro Vás máme ukázané, tak nahlédněte trošku do zákulisí takového malého projektového focení. 

 

Dárkové fotky pro naše Startéry 

Série Čarodějka

 

Série Elfka

 

Lesní víla

Co si o tomto projektu myslíte?