Richenza film - crowfunding kampaň

Novinky - Richenza film

Dokončujeme historický amatérský film z dílny českých filmařů a reenaktorů - životní příběh Elišky Rejčky. Staňte se součástí projektu, podpořte nás!

Film & Video

ODMĚNY

Milí a vážení startéři a fanoušci našeho Richenza Projektu, rozesílání odměn je v plném proudu!

Aktuálně probíhá rozesílání triček s logem. Některé dobové sklenice již máte doma a ostatní jsou ve výrobě. Prosím tedy již jen o strpení se zásilkou grafických odměn - plakátů a fotografií, které jsou také již ve výrobě, ale nestihnu je rozeslat do konce srpna, věřím, že je budete mít začátkem září. Moc se těším na Vaše fotografie s odměnami :-) Nejlepší zveřejníme na stránkách projektu!

Všem přeji krásné léto a zůstaňte s námi,

Lenka Dajčová

Richenza Projekt

CO SE DĚJE

Milí přátelé projektu Richenza a milí startéři. Právě probíhají finální přípravy na poslední natáčení, které jste svým příspěvkem podpořili a hned poté se vrháme na první rozesílání odměn. Velmi si Vašeho zájmu vážíme a pokud jste pravidelnými hledači zajímavých crowdfundingových projektů, můžete nyní například podpořit projekt Krotitelé draků, který již jde také do finále. Krásný den přeje Lenka Dajčová a Richenza Projekt tým :-)
Moc děkujeme všem startérům, kteří nás doposud podpořili. Jste pro nás velkou oporou! Díky a frčíme dál :-) Lenka Dajčová