Revolution Train | crowdfunding kampaň

Novinky - Revolution Train

Českým dětem dnes patří přední místa v kouření, popíjení alkoholu a obezitě. Změňte to s námi! Podpořte nás a Protidrogový vlak přijede i k vám.

Technika

  • Splněno 16 500 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 500 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Pavel Tuma - obrázek
  • projekt od Pavel Tuma
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Dobrej pocit za dvě kila

Pošli nám dvě kila, pohodlně se usaď a vychutnej si ten pocit. Díky Tobě se můžou věci začít hejbat. Pošleme Ti děkovný certifikát s Tvým jménem v kolonce "Sponzor nastupující generace".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Samolepič + sleva 50 %

Navštiv náš vlak za poloviční cenu! Certifikát "Sponzor nastupující generace" je samozřejmostí, navíc dostaneš originální samolepku "Revolution Train".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Tvé jméno na vlaku + prohlídka s autorem projektu

Děkujeme! Za odměnu Tvé jméno vylepíme zvenku na vlakovou soupravu! Dále získáš 1 x VIP* vstupenku (s dárkem) do protidrogového vlaku v hodnotě 250 Kč + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku "Revolution Train".

*Provede Tě osobně autor projektu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Barman v protidrogovém vlaku

Za odměnu získáš barmanský flek v "Revolution Train" - Tvé jméno vylepíme na vlakovém baru a navíc zvenku na vlak z obou stran. Získáš také 2 VIP* vstupenky (s dárky) do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 500 Kč + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku.

*Provede vás osobně autor projektu!

Počet dostupných odměn: 196/200

Nelze podpořit
2 000 Kč

Bachař v protidrogovém vlaku

Respektovaný job bachaře je Tvůj - Tvé jméno bude vyryto na stěně ve vlakovém vězení, navíc vylepeno z obou stran zvenku na vlaku. Získáš také 4 VIP* vstupenky (s dárky) do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 1 000 Kč + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku.

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
5 000 Kč

Elitní vyšetřovatel v Revolution Train

Tvůj policejní čuch se nemýlí, investuješ dobře! Získáš čestné místo v seznamu elitiních detektivů, který bude viset v naší vyšetřovací místnosti. K tomu průkazku poldy. Navíc vylepíme Tvé jméno červenou barvou z obou stran zvenku na vlak. Dále získáš 8 VIP* vstupenek do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 2 000 Kč + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku.

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 49/50

Nelze podpořit
7 500 Kč

Hasič v Revolution Train

Lezeš tam, kam se často nikdo neodváží. My ale Tvé jméno umístíme na předměty, které životy zachraňují. U autohavárie se objevíš na hasičáku nebo na dalších přístrojích. Dostaneš certifikát hasiče RT. Navíc vylepíme Tvé jméno červenou barvou z obou stran zvenku na vlak. Dále získáš 10 VIP* vstupenek do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 2 500 Kč + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni, a jiné ochutnávky z vlaku...) + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku.

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
10 000 Kč

Záchranář v Revolution Train

Tvá práce bývá často nedoceněná. My ale Tvé jméno umístíme na předměty, které životy zachraňují. U autohavárie se objevíš na kufru nebo jiných přístrojích). K tomu certifikát záchranáře. Navíc vylepíme Tvé jméno červenou barvou z obou stran zvenku na vlak. Dále získáš 10 VIP* vstupenek do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 2 500 Kč + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepku.

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
25 000 Kč

Doktor adiktologie v Revolution Train

Odborník se pozná! V naší ordinaci budeš mít zarámovaný obraz se jménem vyšperkovaným tituly MUDr. a Ph.D. K tomu certifikát a kopii obrazu, který si můžeš pověsit u sebe doma. Navíc Tvé jméno vylepíme červenou barvou z obou stran zvenku na vlak. Dále získáš 12 VIP* vstupenek do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 3 000 Kč + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepky.

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
50 000 Kč

Strojvedoucí Revolution Train

Dostáváš se na úroveň partnerů projektu, tedy mezi loga privátních firem. Jako správný strojvedoucí dostaneš čepici s logem a plácačku + překvápko. Navíc Tvé jméno umístíme na uniformu ve vlaku + vylepíme 2 x velkým červeným písmem z každé strany vlaku. Dále získáš 20 VIP* vstupenek do protidrogového vlaku v celkové hodnotě 5 000 Kč + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) + certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepky.*

*Provede vás osobně autor projektu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
75 000 Kč

Hrdý partner Revolution Train

Nejen, že se dostáváš na úroveň partnerů projektu, tedy mezi loga privátních firem na všech reklamních tabulích. Nejen, že Tvé jméno vylepíme velkým červeným písmem z každé strany vlaku + na místech ve vlaku dle Tvého přání a domluvy. Kromě 30 VIP vstupenek navíc pro Tvé přátele, kamarády či zaměstnance ve vlaku uděláme SHOW na místech jako doupě, vězení, či policejní výslech. V base dostaneš speciální dárek a na baru připravíme občerstvení + pozvání na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...+ certifikát "Sponzor nastupující generace" + originální samolepky.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
100 000 Kč

Hrdý donátor Revolution Train

Jsi fakt frajer/ka, dát 100 litrů dětem do vlaku. Tvé jméno bude speciálním písmem na vagonu ( 1 donátor = 1 vagon, celkem máme 6 vagonů) + na místech ve vlaku dle Tvého přání a domluvy. Kromě 40 VIP vstupenek navíc ve vlaku pro Tvé přátelé nebo zaměstnace uděláme SHOW na místech, jako je doupě, vězení, či policejní výslech. V base dostaneš speciální dárek a na baru připravíme občerstvení. Osobně vás provede autor projektu. Poděkujeme Ti zarámovaným certifikátem a pozveme Tě na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) Budeš symbolem změn!

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
300 000 Kč

The King of Revolution Train

Náš hluboký respekt k tobě. Místo koupě nového auta, jsi se rozhodl s tím tady něco udělat. Naše země by potřebovala mnoho takových jako jsi ty! Tvé jméno bude speciálním písmem na každém vagonu + na místech ve vlaku dle Tvého přání a domluvy. Kromě 50 VIP vstupenek navíc ve vlaku pro Tvé přátelé nebo zaměstnace uděláme SHOW na místech, jako je doupě, vězení, či policejní výslech. Osobně vás provede autor projektu. Poděkujeme ti zarámovaným certifikátem a pozveme tě na "Revolution Train Party" (prase na rožni a jiné ochutnávky z vlaku...) kde tě představíme jako krále Revolution Train.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit