Revolution Train - crowfunding kampaň

Revolution Train

Českým dětem dnes patří přední místa v kouření, popíjení alkoholu a obezitě. Změňte to s námi! Podpořte nás a Protidrogový vlak přijede i k vám.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co děláš Ty, aby Tvé dítě nebralo drogy?

Jestli málo nebo nic a záleží Ti na budoucnosti dětí, dáme Ti šanci to změnit.

rozdelovac.jpg

V našem protidrogovém projektu Revolution Train, na jehož dokončení sháníme peníze, děti interaktivní formou seznamujeme s nástrahami drogových závislostí. To, že má náš projekt smysl, jsme si ověřili ze zpětných vazeb téměř 7 000 dětí a pedagogů, kteří již protidrogovým vlakem prošli.

 

Nuda nehrozí

Train small 45.jpg

 

Děti nejvíce oceňují formu zpracování a možnost si příběh filmu prožít a vyzkoušet na vlastní kůži. Z vlaku odchází se silným zážitkem, který je vede k zamyšlení. Děti tak zjišťují, že v životě mají možnost volby a že žádný čin není bez následků. Pedagogové zase přiznávají, že je interaktivní program mnohem účinnější než suchá přednáška a oceňují aktuálnost programu a schopnost opravdu zaujmout dnešní mládež.   

 

Přijedeme za vašimi dětmi

Train small 35.jpg 

I když má vlak za sebou porodní bolesti způsobené předchozím vlastníkem, podařilo se nám ho po všech peripetiích dostat opět do formy. Nevzdali jsme se ani poté, co nám soupravu před rokem vykradli.

 

Z baru může být blízko do hrobu

Train small 39.jpg

 

Protidrogový vlak zaštiťují odborníci jako například národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil i Národní protidrogová centrála. Ale především Revolution Train podporují děti, které program navštívily.

 

Vězení – prozatím nanečisto

Train small 51.jpg

 

Děti si přejí, aby byl projekt dokončen do finální fáze. Chtějí k nám přijít znovu a vzít s sebou nejen své kamarády, ale i rodiče. Čteme jejich dopisy a víme, že se s drogami setkávají. Proto jsme šťastní, když nám na konci programu píší, že jsou za návštěvu vlaku vděčné, ale především, že jim to změnilo pohled na drogy a možná i zachránilo život…

 

 Interaktivita děti velmi baví

Train small 57.jpg

 

Základní program Revolution Train je téměř hotový. Chybějí nám ale prostředky na dokončení speciální pachové vzduchotechniky. Její dokončení je klíčové, aby vlak mohl vyrazit na cesty a my tak mohli pomoci co nejvíce dětem napříč republikou.

 

Drogové doupě - realita, kterou nechce nikdo vidět

Train small 63.jpg

 

Podpořte nás, prosím, v našem projektu. Dáme tím dětem místo, které jim pomáhá se v průběhu jejich cesty životem rozhodovat správně.

 

 5D Technologie v kinosále 

Train small 44.jpg

 

My můžeme slíbit, že jakmile dokončíme protidrogový vlak, budeme v naší práci pokračovat dál. Naším dalším cílem je vybudování systému preventivních parků. Jejich součástí bude i interaktivní hřiště, kde jsme počítače, kvůli kterým dnes děti zůstávají doma a nesportují, přemístili na čerstvý vzduch do zelených parků.

 

Je lepší si vším projít u nás, než v reálném životě

Train small 76.jpg

 

Podpořit nás můžete finančně, materiálně, fyzicky i psychicky.

Vám, kteří na náš projekt přispějete 500 Kč a více, vylepíme na vlak vaše jména jako dík za vaši podporu. Zároveň jste u nás vítáni v Masarykově salonku na Dejvickém nádraží, kde vám o naší práci rádi povíme více a provedeme vás i vlakem.

 

Přijďte si přečíst stovky dopisů, které nám děti napsaly

IMG_20150722_153602.jpg

 

Podporujeme vaše děti. Chceme, aby z nich vyrostly silné osobnosti, které drogy k životu nepotřebují.

Podpořte teď vy nás, abychom se dostali na více míst. 

Děkujeme!

Tým Revolution Train

rozdelovac.jpg

http://www.revolutiontrain.cz

Realizátorem projektu je Nadační fond Nové Česko (www.novecesko.cz)

Co si o tomto projektu myslíte?