RetroHerna - interaktivní muzeum herní historie | crowdfunding kampaň

Startéři - RetroHerna - interaktivní muzeum herní historie

Vytvořte s námi unikátní živé muzeum videoher - místo, kde strávíte celý den hraním a zároveň se něco nového dozvíte!

Hry & Apps

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 163 909 Kč (49 %)
  • 49 %
  • 333 333 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

RetroHerna - Vojtěch Bard - obrázek
  • projekt od RetroHerna - Vojtěch Bard
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

128 Kč

Poděkování

Za podporu našeho projektu jsme vděční, dostaneš od nás poděkování mailem a také VIP na našem fóru (přístup do speciální sekce, odznáček u tvého avataru a možnost účastnit se speciálních akcí)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
256 Kč

Poděkování s dárečkem

Děkujeme za podporu našeho projektu a budeme se těšit na setkání v herně, kde si budeš moct vybrat některý z našich drobných upomínkových předmětů - RetroHerní sešity, odznáčky a propisky. Navíc se jako každý přispěvatel stáváš VIP členem fóra na RetroHerna.cz a budeš zván na speciální akce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
256 Kč

Čistokrevná pařba (ranní ptáče)

Suvenýry jsou fajn, ale hry jsou tu od hraní! Získáváš jednu celodenní vstupenku do kamenné RetroHerny po jejím otevření a také VIP na fóru (odznáček u nicku, přístup do zvláštní sekce a pozvánky na speciální akce). Game on!

Počet dostupných odměn: 4/30

Nelze podpořit
512 Kč

Dárečky a podpis na webu

Velmi děkujeme za Tvůj příspěvek. Dostaneš od nás vstupenku do RetroHerny a navíc dary při své první návštěvě - RetroHerní sešit A5 čtverečkovaný na zakreslení map z her, nebo linkovaný na poznámky (dle tvého výběru) a malý RetroHerní sešit A6 linkovaný na poznámky a hesla, k tomu na výběr 5 různých RetroHerních placek. Navíc se jako každý přispěvatel stáváš VIP členem fóra, což zahrnuje i pozvánky na speciální akce. Tvé jméno bude navíc zvěčněno na našem webu v seznamu přispěvatelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
512 Kč

S RetroHernou na festival (ranní ptáče)

Moc děkujeme za příspěvek. Získáváš od nás 2 vstupenky na libovolný festival (max. 3 dny), či jinou akci, na které RetroHerna bude vystavovat. Festival si můžeš vybrat, až se bude blížit a pak si stačí o odměnu napsat. Pokud to máš tedy do Prahy daleko, můžeš si vybrat třeba akci, kterou máš blízko domu nebo na kterou jsi chtěl(a) jet i kvůli dalším věcem. Samozřejmostí je pak VIP u nás ve fóru, včetně pozvánek na speciální akce pro Startéry.
(Odměnu lze využít až po úspěšném skončení této kampaně)

Počet dostupných odměn: 9/11

Nelze podpořit
768 Kč

Retro výzdoba

Při své první návštěvě RetroHerny si budeš moct vybrat tři kusy z nabídky dekorativních pixel artů ze zažehlovaných korálů. Tyto ozdobné předměty zachycují motivy postaviček, předmětů či objektů z velmi širokého spektra 2D videoher. Navíc se jako každý přispěvatel stáváš VIP členem fóra, což zahrnuje i pozvánky na speciální akce. Tvé jméno bude navíc zvěčněno na našem webu v seznamu přispěvatelů.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
768 Kč

Oblékám RetroHernu

Dostaneš barevné RetroHerní tričko s motivem populárních videoherních postaviček, 8 RetroHerních odznáčků dle svého výběru a také jeden sešit či bloček dle vlastního výběru. K tomu vstupenku na celý den. Navíc se jako každý přispěvatel stáváš VIP členem fóra, což zahrnuje i pozvánky na speciální akce. Tvé jméno bude navíc zvěčněno na našem webu v seznamu přispěvatelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 024 Kč

Velká retro výzdoba

Obdržíš dva kusy zažehlovaných pixel artů z odměny Retro výzdoba a k tomu třetí pixel art velkých rozměrů dle tvého vlastního jakkoliv konkrétního přání či vlastního designu (zvolený obrázek by neměl přesahovat 40x40 pixelů). Samozřejmostí je i permanentní VIP na našem fóru. Tvé jméno bude navíc zvěčněno na našem webu v seznamu přispěvatelů.

Počet dostupných odměn: 27/30

Nelze podpořit
1 024 Kč

Mé jméno v RetroHerně

Tvé jméno bude zvěčněno na stěně přímo v prostorách muzea a zároveň i na našem webu, dále získáš celodenní vstupenku do RetroHerny a tričko s motivem populárních videoherních postaviček. Samozřejmostí je i permanentní VIP na našem fóru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 048 Kč

Kmotr konzole + jméno na stěně

Gratulujeme, stáváš se hrdým kmotrem Tvé oblíbené konzole. Můžeš ji dát přezdívku a další 2 roky u ní bude cedulka ve stylu "Vectrex Blikačka, kmotr: Honza". Cedulku můžeš dále doplnit o krátké moto Pravidelně tě budeme elektronicky informovat o tom, co je stvou konzolí nového (přesuny, nákupy, opravy). Navíc získáváš 2 celodenní vstupenky do herny. Tvé jméno bude navíc i zvěčněno na naší zdi. Samozřejmostí je i VIP na fóru a poděkování na webu.

Náš inventář zde.

Podrobnosti o odměně zde

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
4 096 Kč

Zlatá členská kartička

Unikátní zlatá kartička RetroHerny. Jedná se o členskou karitčku s jedinečným designem, která Ti zaručuje přednostní vstup na program RH, výsadní místo v seznamu přispěvatelů a 10% slevu na veškeré věci související s RetroHernou a slevy u partnerů projektu. Kartička a její výhody platí doživotně. V případě její ztráty rádi vystavíme novou. Její vlastnictví bude zaznamenáno i u Tvého účtu on-line. Kromě toho se stáváš VIP členem fóra se všemi výhodami. Podrobnosti o této odměně najdeš zde.

Počet dostupných odměn: 7/16

Nelze podpořit
8 192 Kč

Moje RetroHerna

Jsme Ti k dispozici. Za svůj příspěvek získáváš celý jeden den pronájmu našich prostor (vč. vybavení i personálu). Můžeš zde uspořádat večírek či firemní sešlost, s veškerými přípravami rádi pomůžeme.

Podmínkou je jen dodržování provozního řádu a včasná rozumná domluva na termínu a potřebách.

Krom toho jsi i s doprovodem zván na slavnostní otevření. Dlouhodobě pak budeme brát výrazný zřetel na Tvá doporučení, co do RetroHerny pořídit.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
10 240 Kč

Rok s RetroHernou + Zlatá kartička

Máš pocit, že se RetroHerny nemůžeš nabažit a chceš být pravý štamgast? Tak s námi buď třeba pořád! Získáváš od nás neomezenou roční vstupenku do RetroHerny, na všechny související akce (výjezdy) a další události (přednášky, workshopy, ...). Navíc si můžeš vybrat od kdy začíná tvůj rok s RetroHernou platit, takže Ti nebude čas utíkat zbytečně.

Jako bonus dostaneš doživotně naši zlatou návštěvnickou kartičku a tvé jméno bude na stěně větším písmem.

Více info zde

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
12 288 Kč

RetroHerna u mě doma

Uspořádej stylovou oslavu narozenin, nebo třeba jedinečnou firemní párty. Přijedeme až k Tobě s plným autem - až 12 zařízení dle Tvého výběru. Zároveň přijede i část zakladatelů RH a v případě zájmu uděláme přednášku. V ceně je dopravné po ČR popř. do Bratislavy (u jiných destinací je třeba po dohodě doplatit cesťák) a naše přítomnost po dobu až dvou dní. Na Tobě je zajistit prostory, elektřinu a v případně ubytování pro naše organizátory. Na termínu je třeba se dohodnout s rozumným předstihem. K tomu získáváš VIP na fóru.

Podrobnosti zde.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
16 384 Kč

Naprogramuj mi hru

Vlastní hra doma i v RetroHerně! Naši programátoři Ti naprogramují jednoduchou 2D hru podle Tvých představ (po vzájemné konzultaci) s Tvým logem, názvem, grafikou atd., a to na jakoukoli konzoli si vybereš. Hra bude pak jednak přístupná návštěvníkům v RetroHerně a druhak dostaneš její kopii (elektronicky) a můžeš ji volně používat.

Zároveň jsi samozřejmě i s doprovodem zván na slavnostní otevření.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
32 768 Kč

Sponzor

Patří Ti nezměrný vděk všech, kteří kdy projdou našimi branami. Získáváš 1x pronájem herny na celý den, 2x přednášku na tebou zvolené téma z herní historie u nás nebo kdekoli v ČR, Tvé jmeno uvedeme na webu i s odkazem na Tvůj web, nad pult obsluhy umístíme tabulku s obsahem dle domluvy, zašleme Ti VIP pozvánku na slavnostní zahájetí pro 4 osoby a budeš mít možnost navrhovat rozšíření sortimentu her a také prodávat jeden svůj produkt přímo u nás (lze vyměnit za roční permanentku).

Podrobněji zde

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
65 536 Kč

Partner

Zaujal Vás projekt natolik, že se chcete stát jeho partnerem? Velmi si toho vážíme. Kromě všeho popsaného v odměnách pro „sponzora“ uvedeme Vaše jméno vč. odkazu na každé stránce na našem webu s informací, že se jedná o partnera projektu (platí minimálně 2 roky). Prodávat u nás můžete až 2 druhy svého zboží po dobu 2 let. Vaše jméno/značku budeme zmiňovat při komunikaci s médii (pokud nám to bude umožněno) - coby partnera projektu. Zároveň budete mít možnost přestřihnout pásku při slavnostním otevření.
Podrobnosti zde

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit