RetroHerna - interaktivní muzeum herní historie - crowfunding kampaň

Novinky - RetroHerna - interaktivní muzeum herní historie

Vytvořte s námi unikátní živé muzeum videoher - místo, kde strávíte celý den hraním a zároveň se něco nového dozvíte!

Hry & Apps
Vstupujeme do závěrečného týdnu celé kampaně, poslední šance přispět. Zároveň přidáváme novou zajímavou odměnu.

Již sto z vás se rozhodlo podílet na vybudování RetroHerny a za to děkujeme. Pomalu vstupujeme do posledního týdne kampaně, kdy je třeba dovybrat peníze do plné částky. Je to také poslední šance získat zajímavé odměny. Takže pokud máte v okolí někoho, kdo o RetroHerně ještě neslyšel, nebo na ni v průběhu kampaně pozapomněl, určitě mu ji v tomto čase připomeňte :).

Zároveň přidáváme poslední novou odměnu - Rok s RetroHernou + Zlatá kartička, limitovanou odměnu pro velké nadšence, kteří by se chtěli stát pravými štamgasty RetroHerny. Za 10 240 Kč získáte 1 rok (365 dní) kdy za návštěvu RetroHerny již nic navíc neplatíte. Nezáleží zda přijdete do kamenné herny, na některou přednášku, nebo třeba na Festival Fantazie, Animefest, či jiný con kde budeme, vše již máte předplaceno. Dny navíc začínají běžet až od prvního použití výhody, takže nevyprší zbytečně. K tomu přidáváme výraznější jméno na stěně, aby každý návštěvník věděl kdo jsou naši štamgasti ze Startovače. A jako permanentní odměnu přidáme i Zlatou kartičku, se kterou platí doživotní sleva 10% na vše související s RetroHernou a další slevy u partnerů.

Pevně věříme, že se díky vám všem podaří potřebnou částku vybrat a budeme to moct společně oslavit v nových prostorách RetroHerny.

Level 3 complete!

Díky Vaší podpoře jsme prošli druhý i třetí level a jsme přesně ve třetině celého našeho questu.

Milníky startovací kampaně!

Jak už zaznělo ve videu, vytyčili jsme si tzv. stretch goaly. Dostaneme-li se před koncem kampaně dál než na náš cíl, 333 333 Kč, budeme ve sbírce pokračovat, aby mohla být RetroHerna ještě větší a ještě lepší. Ať ale nemluvíme pořád jenom obecně, tak jsme si určili dva konkrétní milníky, o které projekt rozšíříme, dosáhneme-li na odpovídající částku:

  • 350 000 Kč - 3D brýle pro Famicom (NES) a Master System včetně odpovídajících her

  • 400 000 Kč - Naučně zábavný YouTube seriál o konzolích a počítačích z RetroHerny

Nové ozdobné odměny!

Připravili jsme pro Vás novou odměnu, kterou si budete moct odnést domů. Jde o okrasnou záležitost, která potěší každého fanouška starých videoher. Ručně vyráběné pixel arty herních postaviček či objektů, které vstoupily do skutečnosti aby Vám zdobily domácnost.

Odměna je dostupná ve dvou variantách, Retro výzdoba za 768 Kč, která obsahuje tři kusy menších pixel artů z širokého výběru her, a Velká retro výzdoba za 1024 Kč, v níž najdete dva takové pixel arty plus jeden veliký, který bude zhotovený přímo podle vašich požadavků. Můžete si říct, o kterou postavičku z jaké hry máte zájem, či si sami vybrat, který libovolný konkrétní herní sprite máme takto zpracovat!

 pixeliky.jpg

Doufáme, že se Vám bude odměna líbit a rozhodnete se nás Vaším finančním příspěvkem podpořit. Jen díky Vaší pomoci totiž může RetroHerna vzniknout v té podobě, v jaké jsme si jí my všichni, fanoušci starých her, společně vysnili.

Děkujeme, už je Vás víc než 50, kteří jste podpořilli RetroHernu. Ještě je před námi pořádný kus cesty, ale s Vámi to dokážeme! Po úspěšné výstavě v Národním muzeu jsme pro Vás na dnešek připravili několik novinek. 50 startérů! Nové odměny! Obrázek

 

Nové odměny pro přespolní fanoušky

Přichystali jsme limitovanou odměnu za 512 Kč - S RetroHernou na festival. Po jejím zakoupení máte nárok na 2 vstupenky na libovolný festival, kde RetroHerna od skončení kampaně bude. Využít můžete na nejbližší akci, nebo třeba až za rok :).

Krom možnosti pronajmout si RetroHernu přidáváme nově možnost nechat ji přijet až k Vám a to téměř s veškerým vybavením - nová odměna se jmenuje RetroHerna u mě doma.

Výjezdy, turnaje, hraní

Celá RetroHerna se nyní klepe na chotěbořský Festival fantazie. Balíme naši sbírku a plánujeme rozvržení turnajů o ceny. Akce trvá déle, než týden, takže je to výborná příležitost naplánovat si nějakou retropařbu a dohrát ji ve volných chvílích až do konce :) Ať už máte zálusk na kampaň Warcraftu, nebo chcete pořádně oprášit vaše skilly v Sonic & Knuckles, na Festivalu budete mít času dostatek. 

Vážíme si Vašich příspěvků a toho, že se podílíte na vybudování společného útočiště pro všechny fanoušky starších her. :)