Retro a Art stylové cedule Pemfin - crowfunding kampaň

Retro a Art stylové cedule Pemfin

Prodej retro art stylových a informačních cedulí, zprovoznění plnohodnotného e-shopu, reklama a marketing a rozšíření sortimentu i vlastní výroba.

Ostatní
Retro a Art stylové cedule Pemfin

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dělá Vám radost, když někoho obdarujete a obdarovaný je dárkem nadšený a spokojený? Takové výrobky se snažím mít ve svém sortimentu a mým záměrem je zprovoznit plnohodnotný e-shop s prodejem art stylových a informačních cedulí. I má maličkost, tedy já, jsem se tímto způsobem k tomu dostal.

Jednou jsem takhle uviděl na bleším trhu vtipnou ceduli a napadlo mě ji zakoupit přátelům (manželům),  je to již 10 let a ceduli stále mají vystavenou v předsíni.  Obdobnou také prodávám – Milujeme návštěvy – některé, když přichází a některé když odchází.

V sortimentu jsou vtipné cedule, auto nebo moto, komiksové, do kuchyně, upozorňující a informační cedule.  Nyní již prodávám celkem úspěšně, na ty možnosti, které mám (inzerce zdarma na Sbazaru, Bazošu apod. včetně Marketplace na Facebooku), ale bohužel na plnohodnotné rozjetí obchodu to nestačí. I zákazníci, kteří jsou po obdržení cedulí velice spokojeni a nadšeni, většinou je kupují také jako dárek i samotní obdarovaní je potom objednávají a žádají mě o zprovoznění plnohodnotného e-shopu a hlavně rozšíření sortimentu a zásob.

Zákazníky mám nejen po celé České republice, ale  i na Slovensko občas zasílám.  Nyní nakupuji, od dvou výrobců, maximálně pár kusů na sklad, což při větším zájmu nestačí a někdy dodací lhůty jsou delší. Byl bych velice vděčný, kdyby se prostředky podařilo získat na zprovoznění plnohodnotného e-shopu - nyní je demo na pemfin.webnode.cz, na rozšíření sortimentu, zvýšení zásob, marketingové a reklamní kampaně.

Mým cílem je do budoucna nejen kamenný obchod, získat zaměstnance a z čistého zisku dávat až 2% ročně na dobročinné účely nebo nadace, ale i vlastní výroba, kterou už nyní připravuji. Zatím cedule nakupuji od tuzemského, ale i zahraničního výrobce. Dalším větším cílem rozšířit obchody i sortiment s vlastní výrobou na více míst v republice a s e-shopem expandovat do zahraničí a nadále podporovat přibližně  2% ze zisku na dobročinné účely.

 Výběr odměn cedule 20x30cm , nebo 30x20 cm

wineProsíme neparkovatHarley Davidson my favoriteMoto GuzziPozor na psa

Výběr odměn cedule30x40cm

Dobrá kávaKomu smrdí RUMMilujeme návštěvyPivo dělá hezká tělaŠetřete vodouNezoufejte máme WIFII

Co si o tomto projektu myslíte?