Reprák - pravidelný pořad o hudbě | crowdfunding kampaň

Novinky - Reprák - pravidelný pořad o hudbě

Jednou týdně přinášíme rozhovory a reportáže z hudebních akcí. Jsme nadšenci do hudby a vy teď máte možnost štáb Repráku na jeho cestě přímo podpořit

Hudba

  • Splněno 2 298 Kč (15 %)
  • 15 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Reprák - obrázek
  • projekt od Reprák
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Dobrý pocit

Budete mít hřejivý pocit na duši, že jste podpořili partu nadšenců, kteří se vám snaží otevřít obzory hudebního dění v naší krásné české kotlině...

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

DVD Reprák

Za prvních odvysílaných 10 dílů jsme nasbírali spoustu hodnotného materiálu. Proto jsme vytvořili DVD, na kterém je nejlepších 10 rozhovorů a reportáží, včetně speciálních festivalových reportáží, Pražský Výběr, Čechomor nebo Floex.

Počet dostupných odměn: 60/60

Nelze podpořit
399 Kč

Tričko pořadu Reprák

Jmenovité poděkování na našich FB stránkách + Bílé tričko/tílko s logem Repráku. Velikost si můžete vybrat...

Počet dostupných odměn: 48/50

Nelze podpořit
599 Kč

Sponzor pořadu

Pokud nám věnujete tuto částku, budete ve vybraném díle umístěni v titulcích jako sponzor pořadu, vaše jméno bude zmíněno na našich FB stránkách v sekci našich sponzorů a zašleme Vám DVD Reprák, nebo CD vybrané kapely z našich zásob!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
699 Kč

Sponzor pořadu

Pokud nám věnujete tuto částku, budete ve vybraném díle umístěni v titulcích jako sponzor pořadu, vaše jméno bude zmíněno na našich FB stránkách v sekci našich sponzorů a zašleme Vám Tričko s logem Repráku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Jsem taky z Repráku!

Jmenovité poděkování na našich FB stránkách. Pokud budete naším "mecenášem", můžete si vybrat koncert, na který s námi vyrazíte, užijete si ho a když budete chtít můžete si něco zahlásit na kameru! Stanete se součástí Repráku. Platí pro jednu osobu. Pokud tedy chcete vyrazit ve dvou, nebo s partou, počítejte :-)

Počet dostupných odměn: 6/7

Nelze podpořit
2 000 Kč

Šéf Repráku!

Absolutní šéf! Můžete nás poslat na koncert, jaký budete chtít, tedy v rámci možností:) Samozřejmě můžete jít s námi a také si stoupnout před kameru! Jmenovité poděkování na FB stránkách a v titulkách je samozřejmostí!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit