Registrovaná minimlékárna U kozy a petržele - crowfunding kampaň

Novinky - Registrovaná minimlékárna U kozy a petržele

S láskou ke krajině i zvířatům chováme u Brna malé stádo koz a oveček. Rádi bychom jejich dobré mléko i produkty z něj nabídli oficiálně k prodeji.

Ostatní
Tak už jen dva dny a náš projekt na Startovači bude u konce. Ani to není napínavé - díky vám už jsme získali 117%, takže už teď víme, že peníze dostaneme a vy se můžete těšit na svoje odměny! Jsme moc rádi, že se vybralo i něco navíc, takže můžeme jít dál i kdyby se krmení úředního šimla ještě trochu prodražilo. Ještě jednou vám moc děkujeme a připojujeme ještě jeden komiks za odměnu (o: A kdybyste náhodou věděli ještě o někom, kdo by mohl mít chuť na některou z našich odměn, tak má ještě dva dny možnost si vybrat. (o: Už se blíží konec Obrázek

Hurá! Máme 100%

Děkujeme vám všem! Máme velikou radost, že se nám díky vaší laskavosti podařilo dosáhnout na cílovou částku tak brzy! Jste skvělí! Těšíme se, že se nám díky vaší pomoci podaří projít všemi úředními procesy a vy budete moci ochutnat dobroty z mléka od našich koz a oveček!

Už jen čtvrtina!

Máme velkou radost, jak nám procetna přibývají! Jsme moc vděční Vám všem, kteří jste přispěli, a na oslavu 75% posíláme další dva komiksy (o: