Startovač - financování projektů

REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím - crowfunding kampaň

Podpořit - REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím

Pomozte nám s vydáním nového alba "Když za srdce tě chytím"

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

99 Kč Dar od srdce

Pokud nás máte prostě rádi jen tak. Tohoto příspěvku si budeme moc vážit a třeba Vám přinese štěstí. Můžete také použít tlačítko "podpořit projekt a vepsat libovolnou částku.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

199 Kč Digitální "Srdce"

Ideální odměna pro ty, kteří už nemají ten kulatý stříbrný disk kam zasunout a poslouchají muziku v mobilu, či mp3-ce. Obsahuje CD v digitální podobě (formát .waw + mp3)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

249 Kč Digi "Srdce" s akordy a texty.

CD v digitální podobě (formát .waw + mp3) včetně textů s akordy. Odměna pro všechny kteří si chtějí zkusit písničky z nového alba sami zahrát a zazpívat.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

299 Kč Vstupenka na křest + digitální "Srdce"

Vaše jméno se ocitne na seznamu hostů koncertu. Na místě už nic platit nebudete. Jen nám napište kam to bude. Dostanete samozřejmě i Cd v digitální podobě, aby jste mohli provést naslouchací přípravu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

349 Kč "Srdce" na CD

Klasické CD. Tentokrát i v krásném papírovém knižním obalu. Každý nosič osobně podepíšeme a pošleme na Vaši adresu. (+ digitální Album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

369 Kč Hrníček v "srdečním" designu a s Vaším jménem

Vaše jméno na stylovém hrníčku v designu obalu našeho nového CD. V této kombinaci unikátně pouze zde na startovači. Později k dostání už nebude. (+ digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

399 Kč "Srdeční" tričko

Zcela nové tričko Reflexy, s motivem a designem nového Alba. Velikost nám napíšete do poznámky. Kdyby Vám náhodou nesedlo, přijďte na křest a my Vám ho vyměníme (pokud jste v něm už nemalovali byt, nebo netrénovali na olympiádu). (+digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

599 Kč "Srdce" na CD + vstupenka na křest

V balíčku dostanete klasické CD-čko, námi vlastnoručně podepsané, a místo na seznamu hostů křtu nového Alba. Na místě už nic platit nebudete. Kam chcete zajít nám napíšte do poznámky. ( + digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

649 Kč Vaše jméno v bookletu CD

Vaše jméno, a pod ním naše poděkování, vytištěné přímo v boookletu nového "Srdečního" alba, které Vám podepsané pošleme. (+Digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

699 Kč Tričko + hrníček s Vaším jménem

V balíčku dostanete tričko i hrníček s Vaším jménem v designu našeho nového "srdečního" Cd (+ digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

899 Kč Kompletní "Srdeční" fanda

Tři v jednom!!! Znamená, že dostanete nové a podepsané CD + tričko + vstupenku na křest. Navíc vše osobně předáme před koncertem a jako bonus dáme společné selfíčko. Nezapomeňte napsat kam přijdete a velikost trikotu (+ Digitální album).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

999 Kč "Srdeční" párty s Reflexy.

Jsme doma na Východní moravě. Je tu krásně, tak přijeďte za námi. Čeká Vás společné odpoledne až do rána s kapelou. Program postupně doladíme. Mohutné občerstvení (grilovačka, pivo, víno,limo zdarma. Večer samozřejmě roztáhneme aparaturu a dáme koncert. Stanování a parkování povoleno, kdo chce může si objednat i nocleh na horskachata-arnika.cz. Akce se koná v sobotu 20. 6.

Počet dostupných odměn: 96/100

Podpořit projekt

999 Kč Písnička pro tebe (se vstupenkou a CD)

Osobně Vám poděkujeme za podporu a věnujeme jmenovitě písničku na našem koncertě. V ceně je samozřejmě vstup na koncert a podepsané nové CD. (+ digitální album).... Tip na krásný dárek.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

2 999 Kč Role v klipu

Asi nejste herci, ale to ani my ne - takže to nevadí. Nějakou roličku v klipu určitě zvládnete a budete mít památku na celý život. Navíc si užijete natáčecí den a uvidíte jak se to dělá. Samozřejmě k tomu CD + tričko a digitální album.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

4 999 Kč S Reflexy Na pódiu

Společně s námi zahrajte na svůj oblíbený hudební nástroj během regulérního koncertu. Podmínka je, že to musíte trošku umět a naučit se naši písničku. Jaká to bude, termín a místo doladíme dle možností. K tomu také 3 volňásky na danou akci se vstupem do backstage, tričko + CD a digitální album.

Počet dostupných odměn: 3/4

Podpořit projekt

4 999 Kč Kmotr "Srdečního" alba

Můžete se stát Kmotrem našeho alba na vybraném koncertě. Společně s námi na podiu otevřete šampíčko, polejete CD a připojíte gratulaci. Video záznam se doporučuje!!! K tomu získáte 3 volňásky na danou akci se vstupem do backstage, samozřejmě tričko + CD a digitální album. Níže vyberte koncert o který máte zájem a napište ho do poznámky.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

7 999 Kč Písnička jen pro Tebe.

Zhudebníme Vaše verše, nebo složíme a nahrajeme písničku na Vámi zvolené téma. Vyberte si pomalou, rychlou, smutnou či veselou a můžete také v několika bodech upřesnit o kom, nebo o čem, má skladba být. Co takhle ji někomu věnovat? (+digitální album).

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

14 999 Kč Malý koncertík u Vás doma.

Naše písničky nemusí jen burácet skrze velkou aparaturu. Takže přijedeme k Vám domů s akustickou kytarou, vezmeme klávesy do ruky, zapojíme mikrofon, partybox, zahrajeme a zazpíváme nejlepší kousky z našeho repertoáru. Můžete se k nám přidat. Samozřejmě pokecáme, dáme kafíčko a kdo nebude řídit, třeba i vínečko. prostě si to s námi užijete. Dostanete dva kousky CD s věnováním, tričko a samozřejmostí je i digitální album.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

29 999 Kč Reflexy na Vaší party.

Kompletní koncert i s aparaturou v délce cca 60 minut Vám zahrajeme na Vaší oslavě, či narozkách. Jediná podmínka je abychom se tam vešli s nástroji a nevybíralo se vstupné. Taky nějakou tu elektřinu potřebujem, ale to už spolu doladíme. V balíčku bude i 3x Cd s věnováním, 2 trička a spousta dobré nálady. Písničky s věnováním samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

39 999 Kč Král sponzorů

Jestli nás máte rádi a máte třeba úspěšnou firmu, získáte tímto darem místo na cca 10 000 plakátech pro rok 2020, titulky v našem příštím klipu, sponzorské logo na CD nosiči a webových stránkách, doživotní vstup zdarma pro 2 osoby na všechny koncerty skupiny Reflexy, 20 ks CD, 10 ks triček a především naši nehynoucí vděčnost za Váš příspěvek.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt