REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím - crowfunding kampaň

REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím

Pomozte nám s vydáním nového alba "Když za srdce tě chytím"

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

* Update 15. 1. 2020: Na speciální přání přidána odměna "S Reflexy na pódiu" + přidán  křest CD: 24.4.Pá - TOPOLNÁ (Uherské Hradiště)

* Update 20. 1. 2020: Přidán křest CD: 20.3.NETÍN (Ž. nad Sázavou)

* Update 22. 1. 2020: Přidán náhled na design hrníčku s Vaším jménem.

 

Ahoj, my jsme Reflexy.

     Píšeme, zpíváme a vydáváme písničky od roku 1993.  Za tu dobu jsme stihli natočit už 10 autorských alb. Mnozí víte, že poslední CD jsme vydali v roce 2016 a tehdy jste nám udělali obrovskou radost tím, jak jste přijali naši titulní písničku Proud mezi námi .

Od té doby ale uběhla už spousta vody, mezitím jsme oslavili skvělých 25 let na scéně, odehráli hodně bezvadných koncertů a festivalů. Svět se točí dál  a my pro Vás připravujeme nové album, plné písniček, o kterých si myslíme, že Vám udělají radost.

Něco o tom jak to vzniká:

     Někdo vezme do ruky kytaru, jiný sedne k pianu a zárověň začneme prohrabávat šuplíky, jestli tam není zapomenutý nějaký hudební klenot (což většinou není). Prostě se začnou rodit nové písničky. Všichni se tak poctivě snaží, až najednou zjistí, že těch songů je docela hodně, vlastně víc než se dá umístit na jedno album. Takže se musí vybrat ta lepší polovina. To je někdy docela těžký oříšek, protože se to dá přirovnat k rozhodování, jako by jste měli třeba 5 dětí, ale mohli poslat do školy jenom dvě z nich. A teď vyberte které. Docela těžký úkol, co říkáte? Nicméně nakonec to stejně musí dopadnout a z 25-ti jich zůstane třeba jen 10, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší. Dobrá zpráva je, že jednu už máme kompletně hotovou a nahranou i s videoklipem, aby jste se na ni mohli mrknout a věděli, do čeho jdete.  

     Je o tom, že někdy jsou ty nejobyčejnější věci v životě to  nejcennější, co máme. Vizuál je tentokrát spojen s neobyčejným lidským osudem rodiny Guryčů, kterým za poskytnutí svého příběhu patří velký dík.

          

 

O co nám jde:

     Jak asi tušíte, takové natočení celé desky stojí nějaké finance. Ať už je to nahrávací studio, zvukař, mix, mastering nebo grafik. Další peníze začnou lítat když chcete natočit videoklip (u jednoho nezůstaneme), nebo zaplatit nějaké mediální promo. To je ta důležitá část, která má způsobit to, aby se co nejvíc z Vás dozvědělo, že vůbec něco vydáváme. Nakonec musí zbýt ještě peníze na výrobu CD. Naštěstí dnešní doba internetové globální kolektivizace nabízí úžasnou možnost,  jež se jmenuje crowdfunding. A proto jsme zde na Startovači. Písničky už máme vybrané, ale teď potřebujeme Vaši pomoc. Podpořte nás při dokončení studiové nahrávky a vydání nového alba. Bez Vás to nepůjde.

                              rok 2015      nahrávání alba "Proud mezi námi"

Co nabízíme:

    Ve sloupečku na pravé straně máte na výběr několik balíčků odměn, které obsahují nejen nové album (to dostanete vždy, i když někdy jen v digitální podobě), ale i spoustu dalších věcí a zážitků. Nebo prostě zmáčkněte tlačítko “podpořit projekt” a vepište částku. Všechny digitální odměny přistanou ve Vašem mailu ještě před vydáním alba. CD i další zboží taky, pokud to zvládne i česká pošta :-). S poštovným si si starosti dělat nemusíte, to hradíme my. Protože tento projekt chápeme nejen jako finanční sbírku, či výměnný obchod, ale především jako neopakovatelnou možnost propojit se s Vámi, našimi fanoušky, vymysleli jsme něco speciálního.

     Přijeďte za námi na východní moravu!!!   “Srdeční párty s Reflexy” se bude konat v areálu nádherné horské chaty přímo v centru Bílých Karpat. Kromě úžasných výhledů na okolní krajinu bude pro Vás připraveno občerstvení zdarma, což zahrnuje pivo, limo, víno + grilovačka. Přes den turnaj ve volejbale, nebo třeba společný výlet na rozhlednu Velký Lopeník. Večer samozřejmě, jelikož jsme kapela, vezmeme do ruky nástroje, sedneme před mikrofony a zahrajeme co umíme. Kdo vydrží do rána - vyhraje.

Když se podaří, a vybraná částka přesáhne cílovou, tak máme pár nápadů, jak s tím naložit. Budeme vás průbežně informovat o tom, co bychom ještě chtěli vytvořit.... a tím Vás potěšit.

Předem ze srdce moc díky všem startérům,

vaše Reflexy.

Křest nového CD zde:

6.3. - KROMĚŘÍŽ / Slady

7.3.So - BUDÍŠKOVICE (J. Hradec)

13.3. - ÚSTÍ U HUMPOLCE

14.3.So - TŘEBÍČ / Roxy

20.3.NETÍN (Ž. nad Sázavou)

21.3.So - ÚSOV (Šumperk)

27.3.NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

28.3.So - FRYŠTÁK (Zlín)

3.4. - DOLNÍ KOUNICE (Brno-venkov) 

12.4.Ne - VALAŠSKÉ KLOBOUKY

24.4.Pá - TOPOLNÁ (Uherské Hradiště)

25.4.So - VSETÍN 

 

ČERVENÁ znamená energii a lásku, MODRÁ je symbol klidu a věrnosti, BÍLÁ značí mír a svobodu.

Kromě toho, že to jsou barvy naší vlajky, najdete je i obalu naší nové desky.

Takhle bude vypadat hrníček s Vaším jménem:

Co si o tomto projektu myslíte?