RE-PLAY staví nové studio! - crowfunding kampaň

RE-PLAY staví nové studio!

Herní pořad RE-PLAY staví nové studio a ty můžeš být u toho! Pomoz nám ho vybudovat, buď součástí vysílání a zahraj si v něm! #CHCIlepsiREPLAY

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

3x Splněno! Kolik vybereme navíc?
Ani koruna na zmar a všechny vybrané peníze vložíme do studia, do projektu, který nás může posunout o několik levelů výš! Buďte toho součástí a vyberte si odměnu: Zde jsou další milníky:

milniky800xx.jpg

Co je to RE-PLAY?
Jsme nezávislý herní pořad, který vysílá už 8 let, z toho 6 let na celoplošné televizi Prima COOL. Pořad je financován jen z prodeje reklamního prostoru kolem pořadu, které si musíme shánět sami. Díky velké sledovanosti a zájmu vás fanoušků jsme nejdéle fungující pořad vlastní tvorby na Prima COOL. Jako herní pořad neděláme jen klasické recenze, ale i různé speciály (Tomb Raider, Dead Island, DOOM, natáčení s Armádou České republiky) a také každý rok vyrážíme natáčet přímo do Los Angeles na herní výstavu E3 či na německý Gamescom. Jako jediní z ČR  jsme byli také na Blizzconu a pokud to půjde, pojedeme tam zas. Druhým rokem už také připravujeme udílění ocenění Ceny hráčů, do kterého se tento rok zapojilo přes 15 tisíc hlasujících. 

1foto.jpg

Proč nové studio? Kde jste točili doteď?
Doteď jsme točili v herním klubu RE-LOAD na třech metrech čtverečních a cítili jsme, že už to chce změnu. Díky partnerům a kamarádům jsme získali přístup k zajímavému prostoru, který je velký 11 x 11m a umožnoval by nám mnohem víc možností. Jenže musíme zařídit pořádnou rekonstrukci, postavit stěnu na projekci, koupit projektory a světla. Návrh studia můžete vidět zde na vizualizaci:

2foto.jpg

Je tam hodně počítačů, monitorů a speciální playseaty, na to nevybíráte?
Ne, to už máme zajištěné skrze partnery, kteří jsou schopni tyto věci věnovat nebo poskytnout za reklamu. Rekonstrukci a stavbu stěny chceme udělat odborně, ale bez sponzorů z řad stavebních firem, na to budeme potřebovat peníze. 

studio_node.jpg

Myslím že částka 200 000 Kč nebude stačit.
Ano, nebude. Jen dva kvalitní projektory + kvalitní světla a postavení stěny bude stát téměř celou tuto částku. Investujeme do toho také svoje prostředky vydělané reklamou. Také doufáme, že se nám podaří vybrat i něco navíc, abychom mohli udělat pořádný upgrade. 

 

betka_breci.jpg

 Jaké jsou odměny? Zajímalo by mě, jak vypadá například podložka nebo tričko.

Standardně odměny vidíte vpravo. Zde přikládáme obrázky, jak vypadají naše RE-PLAY odměny. Budou vyrobené na míru a nebude je možno nikdy v budoucnu jinde koupit, čili jde o čistě exkluzivní zboží!

Universal-hráč.jpg

Hardcore-hráč.jpg

Okroužkovaný-fanda.jpg

 

Veřejný-fanda_1fix.jpg

Veřejný-fanda_2.jpg

Veřejný-fanda_3.jpg

Veřejný-fanda_4.jpg

klicenka_celek.jpg

korbel_startovac2.jpg

 

9e2dfbe4b0160c1a1f070ae7e3a2d386.jpg(Kvalitně vytištěný, Bětkou podepsaný A1 plakát, zaslaný v tubusu)

 

 

Ukázka "sponzor pořadu" na začátku a na konci pořadu. 

 

 

Mám dotaz. Kde se mohu na něco zeptat?
Dotazy je možné pokládat přímo tady. Máme také Facebook, nebo nám můžeš napsat email na redakce@re-play.cz.
Na twitteru používejte #CHCIlepsiREPLAY

 

Děkujeme všem, kteří podpořili nebo sdíleli tento projekt! 

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?