Raw Chléb od Raw Bakers - crowfunding kampaň

Novinky - Raw Chléb od Raw Bakers

Podpořte rozjezd výroby Raw Chleba od nové firmy Raw Bakers.

Ostatní
Uspořádali jsme několik ochutnávek našeho Raw Chleba v Plzni a Praze pro zájemce, kteří ho ještě nikdy neměli možnost ochutnat. Několik odvážlivců nám dokonce dovolilo natočit jejich první reakce. Z těch jsme pak poskládali následující video. Děkujeme všem odvážným ochutnavačům! :)

Pokud Vás zajímá, kde budete moci náš Raw Chléb ochutnat příště, pak sledujte novinky na naší Facebookové stránce Raw Bakers, kam budeme dávat všechny informace o nadcházejících ochutnávkách.

Dnes jsme také nakročili do posledního týdne na Startovači a zbývá nám už jen 6% do našeho cíle! Moc Vám všem děkujeme za Vaši podporu a děkujeme i Všem skvělím lidem, kteří nás osobně kontaktují přes email a Facebook, aby nám vyjádřili svou podporu. Jste všichni moc skvělí a máme pro vás za dosažení cíle připravené malé překvapení. :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásný den,

Tým Raw Bakers

Vánoční vouchery

Blíží se Vánoce a Vaše blízké by určitě potěšilo, že myslíte i na jejich zdraví. Proto jsme pro Vás připravili Vánoční vouchery na náš Raw Chléb.

Jednoduše si vytiskněte voucher odpovídající Vaší objednávce na Startovači a nadělte jej letos pod stromeček někomu, na kom Vám opravdu záleží. Až Vám pak od nás dorazí hotový chléb, vyměníte ho za jejich voucher.

Vanocni Vouchery Raw Bakers - Mesic s Raw Chlebem.jpg

Všechny druhy voucherů naleznete na naší Facebookové stránce

 

Děkujeme Vám za vaši neutuchající podporu,

Váš tým Raw Bakers

Za pouhý týden jsme přesáhli třetinu potřebné částky a už se rychle blížíme k polovičnímu milníku. Za to vděčíme Vám, jste neuvěřitelní a moc si vážíme jakékoliv vaší podpory! :) Moc nás těší, jaké úžasné zprávy píšete o našem Raw Chlebu. Moc Vám děkujeme a už sušíme! Obrázek

     Připravili jsme si pro Vás několik překvapení. Už jsme začali sušit ve velkém! I když je to někdy velmi náročné a pracujeme celé dny, vaše nadšení nám dodává sílu pokračovat. :) Pracujeme také na grafické podobě vánočních voucherů, pokud se rozhodnete náš Raw Chléb darovat. Navíc připravujeme ochutnávky po celé České Republice, protože se nemůžeme dočkat, až náš Raw Chléb sami ochutnáte! :) Sledujte naši Facebookovou stránku pro více informací, kdy a kde s naším Raw Chlebem budeme.

 

Přejeme Vám krásnou adventní neděli,

Váš tým Raw Bakers