Raw Chléb od Raw Bakers - crowfunding kampaň

Novinky - Raw Chléb od Raw Bakers

Podpořte rozjezd výroby Raw Chleba od nové firmy Raw Bakers.

Ostatní
Všechny odměny jsme úspěšně odeslali a máme od Vás skvělou odezvu na náš chléb. Moc nás těší, že Vám tak chutná, ale i přes to jsme ho ještě o něco vylepšili a nynější várky jsou podle nás ty nejlepší, které jsme kdy vyrobili. :) Odesláno a hotový E-shop! Obrázek

Také jsme konečně spustili e-shop - uvedené ceny po prvním rozkliknutí pro Vás neplatí. Po registraci na stránkách nám prosím zašlete své jméno, které jste použili při objednávce na Startovači a e-mail, který použijete pro registraci na našich stránkách a my Vám přiřadíme možnost nakupovat za velkoobchoní ceny! Po registraci nám prosím pište na email - info@rawbakers.cz

Náš e-shop naleznete na adrese - www.rawbakers.cz

Váš tým Raw Bakers :)

My se nevzdáme!

Zdravíme všechny naše skvělé Startéry! My se nevzdáme! Obrázek

Ještě je pár úžasných lidí, kteří nás (Raw Bakers) podpořili s naším chlebem v prosinci na Startovači a stále čekají na svoje balení. Posledních 24 "Startérů" - možná k nim patříte...
Původně jsme nechtěli bědovat, ale je třeba vysvětlit, PROČ se vše tak zpozdilo... 
Když jsme na konci prosince chtěli zahájit výrobu v prostorách, které měli být schválené jako pekárna (jeden z důvodů proč jsme tam šli), zjistili jsme, že ten obrovský potravinářský řetězec, od kterého je pronajímáme, tam provozoval pekárnu na černo. 
A tak začal schvalovací kolotoč - kdo zná, ví - ale nakonec se nám podařilo získat schválení - na jedničku.
Abychom to všechno zvládali, tak jsme si vzali k sobě skvělou brigádnici, která ovšem celých 14 dní!!! balila chléb nedosušený a tak se celá hromada chleba musela vyhodit.
Dále jsme museli vyhodit spoustu várek vyrobených z BIO slunečnicového semínka, které, jak jsme později zjistili, bylo žluklé.
Poslední případ se jmenuje BIO kmín - zjistili jsme, že je příčinou náhlého zhořknutí chlebů - a tak bylo třeba opět vyhodit několikadenní práci kvůli chuti! 
Musím říct že jsem od kluků dokonce několikrát zaslechla slovo "vzdát"...

 

Vymysleli dokonalý produkt - složením i boží chutí, ale bohužel je v potravinářství (a raw k tomu) spoustu proměnných... A nikdo z nás to před tím nedělal... Věřím že to všechno zvládnou a budou pro vás vyrábět ty nejlahodnější kousky - nejen chleba... A vy si jednou budete moct říct - Ty jo, byl(a) jsem u toho když se tahle firmička rozjížděla ;) !


Děkuji vám za vaši trpělivost a prosím vydržte ještě chvilku...
Chceme pro vás ten nejlepší produkt - ať to stojí za to :)Emotikona smilEmotikona smile

 Emotikona smile

Za tým Raw Bakers

Petra Kulhánková

Vážení Startéři a Startérky našeho projektu, přinášíme Vám informace o tom, jak jsme pokročili s výrobou našeho Raw Chleba.

Chtěli bychom se Vám omluvit za zdržení odeslání objednaných Raw Chlebů. Náš původní odhad, že začneme odesílat začátkem ledna bohužel selhal hned z několika důvodů.

V první řadě jsme museli se zahájením výroby počkat na schválení od potřebných úřadů, které si na nás ovšem udělaly čas až teď v lednu. Od té doby denně vyrábíme a na přiložených fotkách se můžete sami přesvědčit, že už se nám začínají vaše objednané Raw Chleby pořádně hromadit.

S odesláním jsme ovšem chtěli počkat až do dokončení výroby obalů, ale vše se zaseklo na grafickém návrhu. Ten by teď už ale měl být, doufejme, do týdne dokončen. I tak ale budou, podle informací, které jsme dostali, obaly hotové až za tři týdny. Chápeme, že už jste mnozí opravdu nedočkaví obdržet váš Raw Chléb, proto Vám dáváme možnost nechat si náš Raw Chléb zaslat bez obalu :) Tedy pouze v ochranných sáčcích, jako je vidět na obrázku níže.

Nyní už máme vyrobeno přibližně 2500 kusů Raw Chleba, což už pokryje celou jednu čtvrtinu všech objednaných chlebů.

Chleby 2.jpg

Chleby.jpg

 Pokud se tedy rozhodnete, že byste chtěli zaslat chléb dříve než za tři (až čtyři) týdny, ovšem bez obalů, pak nám napište na email info@rawbakers.cz vaše jméno, které jste zadali při objednávce zde na startovači.

Váš tým Raw Bakers :)