Raw Chléb od Raw Bakers | crowdfunding kampaň

Novinky - Raw Chléb od Raw Bakers

Podpořte rozjezd výroby Raw Chleba od nové firmy Raw Bakers.

Ostatní

Všechny odměny jsme úspěšně odeslali a máme od Vás skvělou odezvu na náš chléb. Moc nás těší, že Vám tak chutná, ale i přes to jsme ho ještě o něco vylepšili a nynější várky jsou podle nás ty nejlepší, které jsme kdy vyrobili. :)
Odesláno a hotový E-shop! Obrázek

Také jsme konečně spustili e-shop - uvedené ceny po prvním rozkliknutí pro Vás neplatí. Po registraci na stránkách nám prosím zašlete své jméno, které jste použili při objednávce na Startovači a e-mail, který použijete pro registraci na našich stránkách a my Vám přiřadíme možnost nakupovat za velkoobchoní ceny! Po registraci nám prosím pište na email - info@rawbakers.cz

Náš e-shop naleznete na adrese - www.rawbakers.cz

Váš tým Raw Bakers :)

15. březen 2016

My se nevzdáme!

Zdravíme všechny naše skvělé Startéry!
My se nevzdáme! Obrázek

Ještě je pár úžasných lidí, kteří nás (Raw Bakers) podpořili s naším chlebem v prosinci na Startovači a stále čekají na svoje balení. Posledních 24 "Startérů" - možná k nim patříte...
Původně jsme nechtěli bědovat, ale je třeba vysvětlit, PROČ se vše tak zpozdilo... 
Když jsme na konci prosince chtěli zahájit výrobu v prostorách, které měli být schválené jako pekárna (jeden z důvodů proč jsme tam šli), zjistili jsme, že ten obrovský potravinářský řetězec, od kterého je pronajímáme, tam provozoval pekárnu na černo. 
A tak začal schvalovací kolotoč - kdo zná, ví - ale nakonec se nám podařilo získat schválení - na jedničku.
Abychom to všechno zvládali, tak jsme si vzali k sobě skvělou brigádnici, která ovšem celých 14 dní!!! balila chléb nedosušený a tak se celá hromada chleba musela vyhodit.
Dále jsme museli vyhodit spoustu várek vyrobených z BIO slunečnicového semínka, které, jak jsme později zjistili, bylo žluklé.
Poslední případ se jmenuje BIO kmín - zjistili jsme, že je příčinou náhlého zhořknutí chlebů - a tak bylo třeba opět vyhodit několikadenní práci kvůli chuti! 
Musím říct že jsem od kluků dokonce několikrát zaslechla slovo "vzdát"...

 

Vymysleli dokonalý produkt - složením i boží chutí, ale bohužel je v potravinářství (a raw k tomu) spoustu proměnných... A nikdo z nás to před tím nedělal... Věřím že to všechno zvládnou a budou pro vás vyrábět ty nejlahodnější kousky - nejen chleba... A vy si jednou budete moct říct - Ty jo, byl(a) jsem u toho když se tahle firmička rozjížděla ;) !


Děkuji vám za vaši trpělivost a prosím vydržte ještě chvilku...
Chceme pro vás ten nejlepší produkt - ať to stojí za to :)Emotikona smilEmotikona smile

 Emotikona smile

Za tým Raw Bakers

Petra Kulhánková

Vážení Startéři a Startérky našeho projektu, přinášíme Vám informace o tom, jak jsme pokročili s výrobou našeho Raw Chleba.

Chtěli bychom se Vám omluvit za zdržení odeslání objednaných Raw Chlebů. Náš původní odhad, že začneme odesílat začátkem ledna bohužel selhal hned z několika důvodů.

V první řadě jsme museli se zahájením výroby počkat na schválení od potřebných úřadů, které si na nás ovšem udělaly čas až teď v lednu. Od té doby denně vyrábíme a na přiložených fotkách se můžete sami přesvědčit, že už se nám začínají vaše objednané Raw Chleby pořádně hromadit.

S odesláním jsme ovšem chtěli počkat až do dokončení výroby obalů, ale vše se zaseklo na grafickém návrhu. Ten by teď už ale měl být, doufejme, do týdne dokončen. I tak ale budou, podle informací, které jsme dostali, obaly hotové až za tři týdny. Chápeme, že už jste mnozí opravdu nedočkaví obdržet váš Raw Chléb, proto Vám dáváme možnost nechat si náš Raw Chléb zaslat bez obalu :) Tedy pouze v ochranných sáčcích, jako je vidět na obrázku níže.

Nyní už máme vyrobeno přibližně 2500 kusů Raw Chleba, což už pokryje celou jednu čtvrtinu všech objednaných chlebů.

Chleby 2.jpg

Chleby.jpg

 Pokud se tedy rozhodnete, že byste chtěli zaslat chléb dříve než za tři (až čtyři) týdny, ovšem bez obalů, pak nám napište na email info@rawbakers.cz vaše jméno, které jste zadali při objednávce zde na startovači.

Váš tým Raw Bakers :)

  • Splněno 241 523 Kč (120 %)
  • 120 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 231 Startérů

Autor projektu

Kryštof Kulhánek - obrázek
  • projekt od Kryštof Kulhánek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Čestný Raw Baker

Jméno KAŽDÉHO, kdo přispěje na náš projekt RAW BAKERS, umístíme na čestné místo na zdi v naší provozovně. Vzpomeneme si tak ná Vás pokaždé, když budeme vyrábět RAW Chléb. K tomu jako poděkování za podporu v našem startu získáte také roční velkoobchodní slevu v našem eshopu. Navíc vás budeme informovat o všech důležitých novinkách a nových produktech RAW BAKERS.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Den s Raw Chlebem

Obsahuje Čestný Raw Baker + Získejte náš Raw Chléb mezi prvními! Využijte této příležitosti a darujte sobě nebo svým blízkým ochutnávku zdravého dne.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Týden s Raw Chlebem

Obsahuje Čestný Raw Baker + zašleme Vám zásobu chlebů na celý týden = 4 balení. Využijte této příležitosti a vyměňte na celý týden sobě nebo svým blízkým pečivo za náš chléb.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Dva týdny s Raw Chlebem

Obsahuje Čestný Raw Baker + zašleme Vám zásobu chlebů na dva týdny = 8 balení. Využijte této příležitosti a vyměňte na čtrnáct dní sobě nebo svým blízkým pečivo za náš chléb.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 350 Kč

Měsíc s Raw Chlebem

Obsahuje Čestný Raw Baker + zašleme Vám zásobu chlebů na celý měsíc = 16 balení. Navíc jako poděkování za to, že jste nám opravdu pomohli, získáte velkoobchodní slevu v našem eshopu NAVŽDY.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Měsíc s Raw Chlebem ve dvou

Obsahuje Čestný Raw Baker pro oba + Dejte si společnou výzvu a vyzkoušejte si Raw Chléb na měsíc ve dvou. Zašleme Vám zásobu chlebů na celý měsíc pro oba = 2x 16 balení. Navíc jako poděkování za to, že jste nám opravdu pomohli, získáte velkoobchodní slevu v našem eshopu NAVŽDY - samozřejmě také dvakrát. Zkuste společně něco nového a pošlete své tělo do lázní s každým lahodným kousnutím.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Raw Bakerem na den

Obsahuje Čestný Raw Baker + Navštivte nás v Plzni a vyzkoušejte si až s pěti přáteli výrobu RAW chleba. Chléb, který si vyrobíte, vám po usušení zašleme = až 27 dávek chlebů!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Večer s Raw Bakers

Obsahuje Čestný Raw Baker + Měsíc s Raw Chlebem + Tým Raw Bakers pro Vás a dalších až 5 přátel připraví stylovou večeři. Každý chod bude jedinečným zážitkem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
14 000 Kč

Rok s Raw Chlebem

Obsahuje Čestný Raw Baker + každý měsíc vám budeme zasílat čerstvou dávkou chlebů = 16 balení měsíčně. Navíc jako poděkování za to, že jste nám opravdu pomohli, získáte velkoobchodní slevu v našem eshopu NAVŽDY.
Částka již zahrnuje poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
30 000 Kč

Raw Bakerem na život

Obsahuje Čestný Raw Baker + Rok s Raw Chlebem + doživotní zasílání pěti balení každého nového produktu od Raw Bakers. Máme v plánu mnoho úžasných rawolučních produktů, které budete milovat. Tak proč nebýt hned prvním, kdo je vyzkouší!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit