Ravensgard ARENA - České pixelové RPG! - crowfunding kampaň

Novinky - Ravensgard ARENA - České pixelové RPG!

Pomozte nám dokončit hru, na které usilovně pracujeme. Hru chceme dostat do celosvětového oběhu pomocí služby Steam.

Hry & Apps

JE TO TAM!

DIIIIKKKYYYYY! JE TO TAM! Obrázek

Děkujeme moc všem, kteří náš projekt podpořili, úspěšně jsme to dotáhli až do konce a jsme moc rádi, že se vše podle dle našich představ.

 

Do několika týdnů by všem Startérům měli přijít jejich fyzické odměny a na hru se můžete těšit na přelomu srpna/září. Stačí, když budete sledovat naší Facebookovou stránku!

 

No a my teď začínáme slavit, brzy dáme vědět nové info o hře a rozešleme děkovné e-maily! Takže pivku zdar! 

Ještě pár procent a budeme slavit úspěch! 87 % JSME TÉMĚŘ U CÍLE! Obrázek

Pro náš projekt jsme dokázali oslovit jednu osobu (nechce být zveřejněna), která se rozhodla, že náš projekt podpoří téměř celou částkou, kterou jsme pro projekt vybírali!

Touto novinkou u kampaně Vám tedy chceme veřejně přede všemi poděkovat, protože je to pro nás částka a podpora, za kterou budeme moci udělat hru oorvadu takovou, jakou jsme jí chtěli mít. Doufáme, že se po skončení kampaně opět osobně setkáme! 

A samozřejmě nesmíme zapomenout i na ostatní, kteří náš projekt posouvají dále, je to obrovská motivace a moc Vám za to děkujeme a doufáme, že se Vám výsledek bude líbit a do hry se budete rádi vracet! 

 

Děkujeme Vám moc, na našem projektu jsme dosáhli 10 % a jedeme dál! Ještě máme kus cesty před sebou! MÁME 10 % JEDEME DÁL Obrázek

Děkujeme Vám moc, na našem projektu jsme dosáhli 10 % a jedeme dál! Ještě máme kus cesty před sebou!