Ratolest Fest Vás potřebuje - crowfunding kampaň

Ratolest Fest Vás potřebuje

Pomozte Ratolest Festu přežít. Sedmý ročník už podruhé zrušila pandemie. Za rok chceme u Vltavy zas bavit rodiny s prcky, ale potřebujeme Vaši pomoc.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Prosím, pomozte Ratolest Festu nepadnout. Sedmý ročník malého rodinného festivalu (tak trochu obřích rozměrů) už podruhé zrušila pandemie. Ratolest Fest se přesouvá na sobotu 28. května 2022. Tentokrát snad už definitivně. Bez vás to ale nedáme.

Připravit tuhle akci není záležitost pár dnů ani týdnů. Na plánování areálu a programu, který bude prcky i rodiče bavit celý den pracujeme vlastně skoro celý rok. Odměnou nám jsou úsměvy tisíců lidí na obou pražských náplavkách i na řece mezi nimi. Ratolest Fest není projekt agentury. Neexistuje, aby generoval zisk. Věřte, nevěřte, děláme to pro radost. To ale neznamená, že dokážeme všechno zařídit zadarmo.

Pro návštěvníky je vstup a program všech stanovišť vždy zdarma. Sportovní kluby, tělovýchovné jednoty, pěvecké, taneční či výtvarné kroužky neplatí žádný nájem. V areálu nejsou prodejní stanoviště, protože z Ratolest Festu si neodnášíte produkty, ale zážitky. Tak chceme tenhle den plný her a zábavy dělat i nadále.

 

Pro zrušené festivaly 2020 a 2021 se nám povedlo díky pochopení všech dodavatelů zrušit všechny objednané služby s nulovými storno náklady, ale už odvedenou práci vrátit zpět nedokážeme.

Prosíme vás proto o pomoc, abychom příští rok mohli opět připravovat s čistým štítem.

Moc děkujeme za podporu. Těšíme se na Vás za rok v plné síle.

A těší se i moderátoři Ratolest Festu:

Co si o tomto projektu myslíte?