Rally.. Šance pro nás, šance pro vás - crowfunding kampaň

Rally.. Šance pro nás, šance pro vás

Propadli jsme rally, jednomu z nejkrásnějších sportů. Pracujeme na sobě několik let a teď jsme připraveni posunout se dál, rovnou na mistrovství ČR :)

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Novinky 3.

Máme za sebou 30 dní, polovinu z časového limitu a vybraných 8100Kč. Je to sice nejvíce ze všech rally projektů, ze Startovače, ale jsou to pouze 3% z potřebné částky. Máme celkem smíšené pocity jelikož máme od lidí skvělé ohlasy, přání štěstí, mnohonásobné vyslovení podpory a další a další pozitivní reakce. Nicméně ta opravdová podpora přišla pouze od deseti lidí.

Nezbývá než předčasně počítat s neúspěchem. Žádný posun se pravděpodobně konat nebude a můžeme se opět vidět 15.12.2018 na dalším podniku Amaterrallye, pořádané panem Blahoutem.

Pokud by jste se rozhodli nás podpořit budeme moc rádi. Nemusíte se bát, v případě neúspěchu projetku o své peníze nepřijdete, Startovač vám je do poslední koruny vrátí zpět.

Chtěl jsem vám ještě nastínit jaké přibližné částky skrývá stavba auta a jedna sezóna v rally sprint sérii. Je z toho vidět, že ani vybraných 250.000Kč (k nám se po odečtení odměn a poplatků dostane něco kolem 150-170 000Kč) nepokryje veškeré náklady.

Auto:

- 35.000 Převodovka

- 25.000 Diferenciál

- 20.000 Motor

- 20.000 Výfuk a sání

- 24.000 Sada kol 3x

- 84.000 Pneu - prvotní investice na Střední, měkkou a super měkkou směs

- 25.000 Brzdy

- 60.000 Podvozek

- 15.000 Pořízení auta (již máme k dispozici)

- 30.000 Bezpečnostní rám

- 25.000 Sedačky (ušáky)

- 15.000 Další vybavení vozidla

- 25.000 Repase vozidla (karoserie, silentbloky, trubičky, hadice, vyztužení a další)

- 10.000 Homologace vozidla

- 30.000 Vybavení posádky (oblečení, helmy)

Suma sumárum cca 430.000Kč... Ne vše si však budeme moct dovolit v takové kvalitě, proto se finální částka bude pohybovat kolem 280.000Kč. Toho dosáhneme koupí levnějšího podvozku, sedaček, použitím klasického diferenciálu a podobně. Je to vše na úkor rychlosti, ale i tak se s tím popereme :)

 

Sezóna (5 závodů)

- 45.000 Startovné

- 70.000 Nové pneumatiky (výměna za opotřebované)

- 10.000 Převoz Sejča na závody

- 15.000 Palivo

- 10.000 Zničené díly

Celkem nějakých 150.000Kč

 

Celá tahle akce nás bude stát kolem 430.000Kč a od vás bychom dostali 150-170 000Kč.

Stále však doufáme, že se na českých tratích uvidíme! :)

____________________________________________________________________

Novinky 2.

Tak jste se mohli v pátek stavit na pár slov v naší klubovně. Poznali jsme pár fajn lidí a moc jim děkujeme za čas a podporu, kterou nám projevili. Asi nejlepší částí bylo to, když nám kluci z AMATERRALLYE dali první sponzorský dar v podobě dveří na naše Sejčo :D 

Nicméně jsme u slova nezůstali jen mi, ale padl tam jeden velmi zajímavý nápad. My jsme tedy s touhle myšlenkou už laborovali, ale zdála se nám málo zajímavá. Jak se však zdá, opak je pravdou. Návrh postavit nové Sejčo na rally sprint sérii (avšak bez možnosti zisku bodů v mistrovství ČR), se všem lidem velmi líbil a brali to především jako oživení startovního pole. Máme rádi výzvy a tohle je velmi velká výzva. S takovým autem můžeme totiž jen překvapit :D

 

Tak jo, jdeme do toho! Žádné dvoulitry, žádné šesnáctistovky, postavíme Seicento pro skupinu SA1, tedy vozy s prošlou homologací FIA a možností stavby od skupiny "N", až po verze KIT CAR. Fiat Sejcento, téměř KIT CAR, tak to bude moc, budeme se prát například s Felíciema v KITu.

       Trabantem na expedici, Sejčem na rally! :)             

____________________________________________________________________

Novinky 1.

Máme za sebou prvních 10 dní a vybralo se lehce přes 8.000Kč. Není to dostatečně velké částka, ale máme z ní radost, protože jsme tak získali přízeň deseti z Vás, kteří chtějí vědět co dokážeme :)

Důležitý je i fakt, že se o nás dozvěděly různé firmy a s jednou z nich už připravujeme spolupráci. Chcete vědět s jakou? Na našem profilu (odkaz zde) se to brzy dozvíte :) Přeci jen, díky podpoře různých FB skupin, mohl náš projekt oslovit více než 66.000 lidí a to je velmi pěkné číslo :)

Nicméně to bez Vás stále nepůjde a tak děkujeme za každou další korunku, která na startovači přistane. Jestli jste nenašli odměnu, která by Vás zaujala, napište nám komentář a pokud to bude možné, rádi ji připravíme :)

Chcete nás poznat? Udělejte si 2.11.2018 v 19h čas a přijeďte se podívat do naší klubovny v Klecanech, kde Vám rádi detailně nastíníme náš plán, zodpovíme Vaše otázky a ukážeme náš peklostroj Fiat Seicento :) Odkaz na akci zde: https://www.facebook.com/events

Budeme se na Vás těšit!

____________________________________________________________________

Ahoj,

jmenuju se Pavel Maryška a spolu s Domčou jezdíme už nějaký ten pátek amatérskou rally. Máme na tak malé auto skvělé výsledky a jestli jsi viděl úvodní video, tak víš, kam se chceme posunout.

  

 

Naše výsledky v AMATERRALLYE:

Sezóna 2015/2016 – celkové 1. místo ve skupině (vozy do 1400ccm)

Sezóna 2016/2017 – celkové 1. místo ve skupině

Sezóna 2017/2018 – celkové 1. místo ve skupině a dokonce 1. místo v divizi (vozy do 2500ccm)

Absolutní vítězství v divizi, čítající 31 posádek, je něco neuvěřitelného. Proti našemu Seiču, o výkonu 55koní, stály například Honda CRX, BMW 318Ti, Renault Clio 16v a nespočet dalších silnějších vozů :)

  

 

Co teď?

Chceme postavit, nebo lépe koupit auto, které se smí účasnit mistrovství ČR v rally (MČR). Konkrétně máme představu o třídě 8, což jsou vozy o obsahu dvou litrů. Je to skupina, která je s trochou snahy reálná k pravidelné účasti v rallysprint sérii, což zvládneme ufinancovat i ze svých zdrojů. Vybavení posádky, náhradní díly, pneumatiky, startovné a další a další výdaje si zajistíme z toho, co máme naspořeno. Co se týče právě MČR, tam se prozatím bez partnerů nedostaneme. Tímto projektem nás však nastartujete, dáte nám auto a příležitost. Skupina 8 je už totiž vidět a dokáže zamíchat pořadím i u silnějších kategorií, třeba i u takzvaných eR dvojek, které jsou už jen krůček od našich českých top jezdců s vozy R5.

Celý náš posun, naše počínání, překonávání překážek a pomalé krůčky, ke splnění snu, můžeš sledovat a být tak naší součástí.

 

Jak na to?

Uděláme to však trochu jinak. Velmi mě nadchla myšlenka Autoklubu ČR, jak dát mladým jezdcům šanci ke splnění svých snů. Já se díky věku (aktuálně 31let) nemohl zúčasnit a bylo mi to dost líto. Nakonec tedy vzešla taková myšlenka: „Co kdybychom dali šanci každému, bez rozdílu věku a dalších kritérií?“. Mám za to, že si každý zaslouží jít za svým snem, tak jako já a spousty dalších lidí.

Uspořádáme tedy vlastní soutež, a to o mého zloprcka, Fiat Seicento. Výsledkem nebude nic jiného než to, že vy dáte šanci nám a my na oplátku vám.

A jak to uděláme?

  • Vyber si odměnu „Zloprcek Fiat“
  • Zajeď po ukončení tohoto projektu (nejpozději do 15.1.2019), co nejlepší čas na motokárové trati v Plzni, Praze nebo Brně a pošli mi výsledek.
  • 10 nejlepších z vás pozvu na měřené jízdy, na uzavřeném okruhu.
  • Zajeď s mým Fiátkem co nejlepší čas a ukaž, že víš, jak auto ovládat.
  • Vyberu nejlepšího z vás, třeba právě Tebe a auto bude jen Tvé.
  • Jezdi s ním na amatérských podnicích, přestav ho, dej mu rám, nebo na něj jen koukej v garáži. To vše záleží jen na Tobě, ale nezapomeň, tohle není konec! Tohle je jen začátek! Pokud se i mě podaří dostat ještě výš, budeš první, komu nabídnu auto, které chci touto cestou pořídit. Když budeš dobrej, zvládneš to i Ty.

 

Moc dobře vím, jak je těžké sehnat peníze na závody a ještě těžší na auto samotné. Dám Ti tedy auto, což je největší překážka. Zbytek je jen na Tobě, ale vím, že to zvládneš, jelikož jsem to zvládl i já. Náhradních dílů a servisu se neboj, s tímhle autem jsem odjezdil 3 roky v opravdu těžkých podmínkách a stále drží.  Fiátek má za sebou i velkou ozdravnou kůru a je připraven na další sezónu, tak jen sedni a jeď.

Jak Fiátek jezdí? Takto… :) (jinak převodovka je tam už nová :D)

 

Jak moc je náročné startovné, třeba na AMATERRALLYE? Pokud sis vybral tuto odměnu, zvládneš i startovné, to se totiž pohybuje kolem 2400Kč. Ta cena je opravdu skvělá, stačí, když si člověk spočítá náklady na pronájem trati, vybavení, organizátory, záchrannou službu na místě a podobné. Především ale dostaneš cca 40 - 50 km zkušeností, zážitků, adrenalinu a vzpomínek :) 40 km není moc? Ne, když jedeš za babičkou, ale když ze sebe ždímáš to nejlepší, tak Tě každý kilometr velmi unaví, to poznáš :)

Tady máš ještě video od kluků, kteří se mnou o AMATERRALLYE něco natočili. Vlastně tohle je video, které mě dalo s klukama od APEX video dohromady. Od té doby to spolu táhneme, točíme videa o autech a lidech kolem nich, pořádáme srazy a vůbec se snažíme vytvořit komunitu lidí, kteří si užívají vůni benzínu :)

 

Jak dostat auto na závod?

Já s ním ze začátku jezdil po ose, takže můžeš i Ty. Zkrátka tu neexistuje žádné „nejde“, ale jen „nechci :)

 

A co vy ostatní? Líbí se vám tenhle projekt a chcete být jeho, respektive naší nepostradatelnou součástí? Tak tady máme něco i pro vás! :)

 

Odměna „Líbí se mi

Sleduj naše FB stránky APEX motorsport, jelikož náš posun je i Tvá zásluha. Stovka není moc, ale i ta nám pomůže :)

 

Odměna „Vidím Tě

Budeš pozván do VIP skupiny na FB, kde budeš moct sledovat naše live přenosy ze závodní trati. Žádná cenzura, žádné střihy, vše tak jak se aktuálně děje a to na všech našich účastech v rallysprint sérii.

 

Odměna „The best off

Jak jinak než sestřih našich krizovek, vtipných momentů, ale i rychlých průjezdů. Po sezóně pošleme na Tvůj mail odkaz ke stažení. Ale nemysli si, nikde jinde tento sestřih nezveřejním :). Taktéž budeš moct sledovat naše live přenosy z rychlostních zkoušek.

 

Odměna "Dlabanec a pokec"

Po sezóně s novým autem Tě pozveme do našeho zázemí v Klecanech. Dostaneš pivo a tu nejlepší klobásu, co jsme kdy jedli. Promítneme Ti nějaká zajímavá videa ze sezóny, odprezentujeme naše další plány a ukážeme Ti naše auto, do kterého se budeš moct posadit. Navíc dostaneš přístup k live vysílání, takže s námi budeš po celou dobu :)

 

Odměna „Tričko – Recipe for winning

Nestydíš se za nás? Tak všem ukaž, že jsme s Domčou na trati i díky Tobě! Snad Ti neuděláme ostudu, ale naopak ukážeme, že se rychlé jízdy nebojíme :) Live přenos opět součástí balíčku :)

Kvalitní bavlněné tričko s potiskem v látce, žádná nažehlovačka :)

 

Odměna „Spolujezdec

Domča Tě pustí na sedadlo spolujezdce u nového auta. Tahle odměna je bohužel početně omezená, protože budu mít jen pár příležitostí vyjet s autem na trénink, mimo závodní trať. Dostaneš ode mě datum testování, tak se přijeď pár minut povozit a prohodit pár slov :)

 

Odměna "Moje helma" a "Domči helma"

U mistráku platí mnohem přísnější pravidla, takže už nám nestačí tato klasická helma. Každý šrám má však svůj příběh, od stresových situací, až po zjištění, že jsme měli moc vysoko sedačku :D Navíc nás můžeš sledovat na live přenosu a doraz na "Dlabanec a pokec", kde Ti i s poděkováním helmu předáme :)

 

Odměna "Pohár"

Není nic cennějšího než první pohár z mistrovství ČR, který si snad každý jezdec schová jako svou vzpomínku. Stejně tak by to bylo i u nás, ale touha jezdit je tak veliká, že můžeš náš první pohár z rallysprint série, kterou chceme jet, dostat Ty. Navíc uvidíš naše live přenosy a pozveme Tě k poděkování a předání poháru na akci "Dlabanec a pokec" :)

 

Odměna „Sponzor Fantomas

Budeš na našem autě, budeš dost tajný, ale občas Tě někdo zahlédne. Nicméně na našich videích budeš vidět vždy a můžeš sledovat naše live vstupy :)

Navíc, nejen Ty, ale všichni naši partneři budete vidět na akcích jako je například tato:

 

Odměna „Malý sponzor

Najdeme na autě skvělé místo pro Tvou reklamu. Budeš mít „nálepku“ na bocích předního a zadního nárazníku, tak ho snad hned někde neurveme :). Když se tam už nevejdeš, vymyslíme spolu jiné místo. Budeš naším partnerem po celou dobu sezóny rallysprint série a dostaneš pozvánku na live sledování. Rádi s Tebou budeme spolupracovat i dál.

 

Odměna „Větší sponzor

Budeš mít několik míst na svou reklamu, která bude vidět lépe než u malého sponzora, ale pozor, „Malý bráška“ bude vidět víc :). Nicméně v našich videích už budeš mít čestné místo v intru, dostaneš tričko, výběr toho nejlepšího ze sezóny a pozvánku na live sledování.  Budeš naším partnerem po celou dobu sezóny rallysprint série. Moc rádi s Tebou budeme spolupracovat i dál.

 

Odměna „Malý bráška

Budeš mít 3x velké logo na našem autě a budeš už moc dobře vidět. Necháme si Tě taktéž na jednu rallysprint sérii. Nicméně budeme rádi, když do toho s námi půjdeš i dál :). Malý bráška bude na první pohled dobře vidět i v intru našich videí :). Dostaneš 3x tričko, výběr toho nejlepšího ze sezóny, pozvánku na live sledování a speciální video, věnované jen Tobě.

 

Odměna „Velký brácha

Budeš mít to hlavní na autě, ty nejlepší a největší plochy. Lidé si spojí Tvou reklamu s našimi jmény. Budeš s námi po celou sezónu rallysprint série, dostaneš kopu triček, live sledování, videosestřih jen a jen pro Tebe, svezení s naším autem na místě spolujezdce a hlavní místo v intru našich videí. Tady se rodí velmi silná a dlouhodobá spolupráce. Věříme, že ukážeme náš potenciál a Ty tak můžeš být vidět i na těch největších soutěžích mistrovství ČR v rally.

 

Odměna „Až tak nám věříš?

No kdybychom náhodou někoho z vás fakt moc nadchli :D Společně vymyslíme zajímavé podmínky. Budeš vždy o krůček výš než ostatní :)

 

Děkujeme všem, co nás podpořili, ať už sdílením, odměnou nebo jen vlídným slovem. Vlastně děkuju i za to, že jste to dočetli až sem :)

PS: záznam z výběru výherce, našeho Fiátka, uvidíte všichni na našem FB profilu :)

Pavel a Domča

Co si o tomto projektu myslíte?