Rajsa a Tygr - crowfunding kampaň

Rajsa a Tygr

V Ateliéru Dubina právě vzniká nová knížka pro děti o podivném souboji v džungli. Podpořte vznik kresleného modro-šedého příběhu o Rajse a Tygrovi.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rajsa a Tygr

V Ateliéru Dubina se zase kreslí, strouhá, stříhá, stínuje a šrafuje. Autorka Veronika Koucká tu právě tvoří novou knížku pro svého Matouška a všechny další děti, jejich rodiče, tety, dědečky a kamarády. Knížka je o osudovém setkání Rajsy a modrého Tygra uprostřed džungle. No a také o démonech a o jejich přeměně. Podpořte, prosím, vydání dětské knížky Veroniky Koucké, plné modro-tajemných ilustrací.

rajsa4.jpg

 

Co se stane s vybranou částkou?

Částka vybraná v kampani bude využita na dokreslení knížky, na grafické práce a vydání prvních kousků. Knížka bude v pevné vazbě, tisknutá ofsetem, s barevnými ilustracemi. Bude mít okolo 30ti stran, formát bude cca 23 krát 26 cm. Hlavní část knížky tvoří ilustrace, na každé stránce bude obrázek a jen jedna nebo dvě věty textu. Knížka je určena dětem od čtyř do osmi let a jejich dospělým.

Jako odměnu si můžete dopředu koupit samotnou knížku nebo jiné výrobky z Ateliéru Dubina –například ručně vyráběné notesy, zrcátka, pexesa, originální obrazy a plakáty.

Rajsa3.jpg

 

A o čem že to vlastně bude?

Příběh začíná v malém domečku v džungli. Spokojeně si v něm žije holčička Rajsa, než se u ní objeví modrý Tygr a zničí jí zahrádku. Rajsa se snaží Tygra zneškodnit, ale nedaří se jí to, až ho jednou osloví a zeptá se ho, co od ní vlastně potřebuje.

Chcete vědět, co jí Tygr odpoví? Co to je Maomai a jak to celé dopadne? Pohádka o setkání s vlastním démonem a o jeho přeměně už čeká na dokončení.

 

obrazy.jpg

 

 

Obrazy_malé.jpg

obrazy_menší.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?