Řádky na míru - crowfunding kampaň

Řádky na míru

Vítejte na naše vznikajícím projektu. Zabýváme se psaním básní, narozeninových přání, sepisujeme proslovy, články a připravujeme reklamní motta.

Ostatní
Řádky na míru

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Abychom Vám co nejlépe představili náš záměr, připravili jsme pro Vás vše o našem projektu a službách. Pokud nás podpoříte a přispějete na náš projekt, bude nám ctí pro Vás jako odměnu připravit řádky na míru dle výběru.

Na co využijeme vybrané peníze? Na tvorbu webových stránek, online formuláře, grafiku a tisk reklamních letáků. Pokud vybereme nejméně 25.000 Kč, můžeme odstartovat naší tvorbu :-)

Úvod:

Skládáme pro Vás řádky na míru. Ať už Vám můžeme pomoci s vtipným narozeninovým přáním, dojemnou básní, výstižným mottem, správně formulovaným článkem či zajímavým proslovem, přesvědčte se, že hledáte právě nás!

Jak to bude fungovat:

Je to víc než jednoduché. Zašlete nezávaznou poptávku pomocí přehledného formuláře a my Vás kontaktujeme, abychom zjistili další potřebné informace k tvorbě. Pokud se Vám nabídka zalíbí, my začneme usilovně pracovat a co nejdříve se můžete těšit z výsledku.

Pokud ještě nejste rozhodnutí co přesně potřebujete, nevadí, od toho jsme tu my. Rádi s Vámi vše zkonzultujeme a pokusíme se najít vhodné řešení. Bude-li potřeba vše si vysvětlit z očí do očí, těšíme se na osobní setkání, nebojíme se ani dlouhodobé a náročné spolupráce.

Zaručujeme, že naše tvorba je originální a hlavně důvěrná. Tvorba, kterou si u nás objednáte, je ve  výsledku pouze Vaše. Poté, co se dohodneme na ceně a na výsledku, vystavíme Vám fakturu, kterou je možné zaplatit jak hotově,tak převodem na účet.

Nabízíme:

startovač-x9.jpg

Básně a přání

Dojemná, vtipná či výstižná básnička - záleží na Vás, poezie nás baví. Naší oblíbenou tvorbou jsou narozeninová, svatební, zamilovaná a další veršovaná přání, kterými zaručeně potěšíte každého. Zjistíme od Vás potřebné informace o dané osobě či příležitosti a budete příjemně překvapeni. A hlavně, nejen vy. Potřebujete básničku na míru pro jinou příležitost? Skvěle, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.

Firemní a reklamní motta

Hledáte výstižné motto pro Vaší firmu, nebo představujete nějaký produkt či službu? Pokud jste rozhodnutí využít našich služeb, věřte, že jste nepřestřelili. Na základě informací, které nám poskytnete, pro Vás sepíšeme několik ideálních variant, pak už si jen vyberete a zazáříte. Dopředu doporučujeme motta, která jsou veršovaná, zní krásně a dokážou oslovit velkou spoustu  Vašich potencionálních zákazníků.

Články

Máte-li obsah pro váš web , leták či pro cokoliv jiného, jsme rádi, že se chystáte oslovit nás. Vhodně pro Vás sepíšeme jakýkoliv obsah do správně formulovaného článku, za který se nebudete stydět, naopak, budete se ním smět hrdě pochlubit.

Proslovy

Čeká Vás proslov v práci, na svatbě, na plese,  či při jiné příležitosti? Nemůžeme se dočkat na bližší informace, které využijeme k sepsání proslovu na míru. Není to nic jednoduchého, ale my umíme připravit i proslov, který bude ve verších. Poté se však budete muset smířit s rolí krále večera, čeká Vás totiž velké uznání.

Co si o tomto projektu myslíte?