Řádky na míru | crowdfunding kampaň

Řádky na míru

Vítejte na naše vznikajícím projektu. Zabýváme se psaním básní, narozeninových přání, sepisujeme proslovy, články a připravujeme reklamní motta.

Ostatní

Řádky na míru

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Abychom Vám co nejlépe představili náš záměr, připravili jsme pro Vás vše o našem projektu a službách. Pokud nás podpoříte a přispějete na náš projekt, bude nám ctí pro Vás jako odměnu připravit řádky na míru dle výběru.

Na co využijeme vybrané peníze? Na tvorbu webových stránek, online formuláře, grafiku a tisk reklamních letáků. Pokud vybereme nejméně 25.000 Kč, můžeme odstartovat naší tvorbu :-)

Úvod:

Skládáme pro Vás řádky na míru. Ať už Vám můžeme pomoci s vtipným narozeninovým přáním, dojemnou básní, výstižným mottem, správně formulovaným článkem či zajímavým proslovem, přesvědčte se, že hledáte právě nás!

Jak to bude fungovat:

Je to víc než jednoduché. Zašlete nezávaznou poptávku pomocí přehledného formuláře a my Vás kontaktujeme, abychom zjistili další potřebné informace k tvorbě. Pokud se Vám nabídka zalíbí, my začneme usilovně pracovat a co nejdříve se můžete těšit z výsledku.

Pokud ještě nejste rozhodnutí co přesně potřebujete, nevadí, od toho jsme tu my. Rádi s Vámi vše zkonzultujeme a pokusíme se najít vhodné řešení. Bude-li potřeba vše si vysvětlit z očí do očí, těšíme se na osobní setkání, nebojíme se ani dlouhodobé a náročné spolupráce.

Zaručujeme, že naše tvorba je originální a hlavně důvěrná. Tvorba, kterou si u nás objednáte, je ve  výsledku pouze Vaše. Poté, co se dohodneme na ceně a na výsledku, vystavíme Vám fakturu, kterou je možné zaplatit jak hotově,tak převodem na účet.

Nabízíme:

startovač-x9.jpg

Básně a přání

Dojemná, vtipná či výstižná básnička - záleží na Vás, poezie nás baví. Naší oblíbenou tvorbou jsou narozeninová, svatební, zamilovaná a další veršovaná přání, kterými zaručeně potěšíte každého. Zjistíme od Vás potřebné informace o dané osobě či příležitosti a budete příjemně překvapeni. A hlavně, nejen vy. Potřebujete básničku na míru pro jinou příležitost? Skvěle, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.

Firemní a reklamní motta

Hledáte výstižné motto pro Vaší firmu, nebo představujete nějaký produkt či službu? Pokud jste rozhodnutí využít našich služeb, věřte, že jste nepřestřelili. Na základě informací, které nám poskytnete, pro Vás sepíšeme několik ideálních variant, pak už si jen vyberete a zazáříte. Dopředu doporučujeme motta, která jsou veršovaná, zní krásně a dokážou oslovit velkou spoustu  Vašich potencionálních zákazníků.

Články

Máte-li obsah pro váš web , leták či pro cokoliv jiného, jsme rádi, že se chystáte oslovit nás. Vhodně pro Vás sepíšeme jakýkoliv obsah do správně formulovaného článku, za který se nebudete stydět, naopak, budete se ním smět hrdě pochlubit.

Proslovy

Čeká Vás proslov v práci, na svatbě, na plese,  či při jiné příležitosti? Nemůžeme se dočkat na bližší informace, které využijeme k sepsání proslovu na míru. Není to nic jednoduchého, ale my umíme připravit i proslov, který bude ve verších. Poté se však budete muset smířit s rolí krále večera, čeká Vás totiž velké uznání.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 650 Kč (6 %)
  • 6 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Daniel Čáp - obrázek
  • projekt od Daniel Čáp
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Chci Vás podpořit

Pokud zrovna nemáte jak námi psané řádky využít a přesto nás chcete podpořit, budeme Vám od srdce vděční.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Báseň (12 veršů/řádků)

Veršované přání k narozeninám či k jiné přéležitosti, například romantická báseň Vašemu partnerovi. Zjistíme od Vás pomocí formuláře informace o Vašem vztahu a další podrobnosti, aby přání bylo přesně na míru. Obsáhneme v něm vše, co si jen budete přát. Má být báseň vtipná, dojemná, romantická, nebo vše dohromady? Záleží na Vaší představě, nebo to můžete nechat na nás.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Proslov (111 slov)

Chystáte se pronést proslov na plese, na svatbě, či při jiné příležitosti a nevíte jak na to? Jsme tu pro Vás, využijte této odměny a my ho pro Vás na základě Vámi poskytnutých informací připravíme. Nemusíte se ničeho bát, jistě zabodujete. Pokud chcete sepsat rýmovaný proslov, vyberte jednu z odměn "Básnička" dle požadované délky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
850 Kč

Báseň (24 veršů/řádků)

Veršované přání k významné události. Doporučujeme využít při příležitosti výročí nebo jako svatební přání. Pokud chcete potěšit blízkého k narozeninám delší básní, využijte právě této odměny. Zjistíme od Vás pomocí formuláře informace o Vašem vztahu a další podrobnosti, aby přání bylo přesně na míru. Obsáhneme v něm vše, co se jen budete přát. Má být báseň vtipná, dojemná, romantická, nebo vše dohromady? Záleží na Vaší představě, nebo to můžete nechat na nás.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Speciální poděkování + Báseň

Pokud přispějete takto velkou částkou, samozřejmě Vám sepíšeme báseň na míru. Dále Vám na našich vznikajících webových stránkách a na facebooku vyslovíme speciální poděkovaní s uvedením Vašeho jména.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 200 Kč

Káva s autorem + Speciální poděkování + Báseň

Pokud jste ochotni být takto štědří, můžete se těšit na osobní setkání s autorem, ale samozřejmě také na speciální poděkování na vznikajících webových stránkách a na facebooku. Báseň na míru je úplnou samozřejmostí, můžeme jí sepsat společně v kavárně. Těším se na Vás!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit