Rádio Zelená hora - crowfunding kampaň

Rádio Zelená hora

Podpořte Rádio Zelená hora. Chceme se posunout dál a k tomu potřebujeme vás.

Hudba
Rádio Zelená hora

Líbí? Dejte to vědět ostatním.


Rádio Zelená hora odstartovalo své zkušební vysílání pro rodinu a blízké 1.srpna roku 2018. Od té doby se ladilo, zkoušelo a řešilo se vše, co bylo nutné k provozu internetového rádia. A jak už to bývá, když už byla šance pustit rádio jak se říká VEN, našel se další a další malý problém, který by ale narušoval 100% chod rádia do éteru.  A tak to je i s batoletem, prvně ho musíte vypiplat, aby se z něj jednoho dne stal dospělý člověk.

Rádio Zelená hora je projektem několika lidí, kteří si řekli, že by to chtělo na západě Čech opět rádio, jenž bude nabízet informace z našeho okolí a nabídne zajímavou muziku, kterou už nikde jen tak neuslyšíte. Chceme být sami sebou a být s vámi v našem regionu.

Abychom i nadále mohli růst, rozvíjet prostředí Rádia Zelená hora, točit rozhovory, nabízet vám rubriky a pořady na nejrůznější témata, víc jezdit za vámi, na to všechno potřebujeme peníze.
A rozhodující je podpora vás, našich posluchačů.

Přesvědčili jste nás o tom, že i v dnešní době má smysl dělat rádio, a že dobrá práce si své posluchače najde i na internetu.  

Ale my chceme víc.

Chceme se věnovat regionu, chceme dělat zajímavé projekty, chceme vás informovat o dění na karlovarsku. 
Díky vám budeme moci investovat do rozvoje Rádia Zelená hora - zajímavé pořady a rubriky, rozhovory, rozsáhlejší zpravodajství, více obsahu, to vše si vyžaduje i kvalitnější přípravu.     A bez vaší pomoci tohle všechno sami zvládnout nemůžeme.

Šanci vysílat budou mít jak staří známí kolegové, tak i mladá generace, aby mohla obohatit svými svěžími myšlenkami zkušený a prověřený kolektiv v rozvíjející se společnosti.
Za vaše peníze budete mít možnost nás po získání licence poslouchat v autě, cestou do práce, v MHD i při sportu, nebo odpočinku. Všude tam, kam dosáhne signál vysílače DAB+.
Můžete s námi být všude. Budete součástí našeho rozvoje.

Za vaši podporu rozšíříme techické zázemí, budeme tak operativnější, budeme moci točit s více hosty, bude pro nás snazší natáčet v terénu.

V současné době nezvládneme víc, než co je v našich silách.

Za vaše peníze vytvoříme efektivní moderátorský tým. 

Milníky 1_3.jpg

I když nás podpoříte, tak si nás nekoupíte. V každém případě si budeme vaší podpory vážit, ale podporujete, protože chcete podpořit projekt Rádio Zelená hora. Děkujeme.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?