Rádce rozjezdu podnikání | crowdfunding kampaň

Novinky - Rádce rozjezdu podnikání

Aneb jak rozjet podnikání založené na nápadu a za pár korun.

Knihy

  • Splněno 4 050 Kč (16 %)
  • 16 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Dan Lebduška - obrázek
  • projekt od Dan Lebduška
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

E-book Rádce rozjezdu podnikání

E-book Rádce rozjezdu podnikání. Soubor všech shromážděných postřehů a tipů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

E-book RRP přímo pro Vás !

E-book Rádce rozjezdu podnikání. Soubor všech shromážděných postřehů a tipů. A jako vyjádření mých díků Váše jméno uvedu hned na první stránku !

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Webinář RRP na rok + E-book k tomu

Přístup k veškrerým materiálům Rádce - dvoukanálové přednášky na rozjetpodnikání.cz na rok + E-book Rádce rozjezdu podnikání. Verze s všemi shromážděnými postřehy a tipy. Zároveň Vaše jméno uvedu do sekce "Rádce rozjezdu podnikání by nevznikl bez pomoci" + pokud se podaří vybrat více peněz (alespoň 35 000,-) budete mít i originální tričko s motivem RRP - a že bude opravdu originální !

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Webinář RRP na pořád + E-book k tomu

Přístup k veškrerým materiálům Rádce - dvoukanálové přednášky na rozjetpodnikání.cz na stálo + E-book Rádce rozjezdu podnikání. Zároveň Vaše jméno uvedu do sekce "Rádce rozjezdu podnikání by nevznikl bez pomoci" + OSOBNÍ PODĚKOVÁNÍ NA WEBU a pokud se podaří vybrat více peněz (alespoň 35 000,-) budete mít i originální tričko s motivem RRP - a že bude opravdu originální !

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Je to osobní !

Tohle už je pro mě opravdu grandiózní příspěvek a tak to grandiózně pojmu i já ! Tato odměna obsahuje: osobní schůzku s konzultací podnikatelského záměru + komplexní a kompletní pomoc při startu podnikání (registrace domény, úprava stránek, SEO, grafiku a další úkony podle Vašich představ).
A samozřejmě neomezený přístup k veškrerým materiálům Rádce - dvoukanálové přednášky na rozjetpodnikání.cz + E-book Rádce rozjezdu podnikání. Verze s všemi shromážděnými postřehy a tipy. Zároveň Vaše jméno uvedu do sekce "Rádce rozjezdu podnikání by nevznikl bez pomoci" + OSOBNÍ PODĚKOVÁNÍ NA WEBU

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit