Ra - vydáváme první album "Judge Not" - crowfunding kampaň

Novinky - Ra - vydáváme první album "Judge Not"

Kapela Ra vydává po 10 letech své 1. album "Judge Not". Bez vás to nedáme!

Hudba
Milí přátelé, kampaň jsme úspěšně dokončili a teď začíná ta hlavní práce. Rádi bychom vám obrovsky poděkovali, jste skvělí. Velký dík všem! Obrázek

V následujících dnech budeme dávat dohromady informace, které nám u některých z vás chybí. Můžete očekávát, že se vám ozveme buď osobně, nebo emailem, abychom od vás zjistili pár detailů.

U těch, kteří si jako odměnu zvolili účast na křtu, budeme potřebovat vědět, kde by se ho rádi zúčastnili - zda v Pardubicích, nebo v Praze.

U těch, kteří si vybrali tričko, budeme zjišťovat jakou velikost, barvu a jestli chcete dámské, nebo pánské. Navíc nás bude zajímat, jestli chcete na tričku mít i speciální kapsičku a pokud ano, tak kde. Nejprve ale musíme vybrat finální barvy trik, takže se vám ozveme hned, jak budeme v tomhle mít jasno.

Pokud byste třeba chtěli být proaktivní, můžete nám podrobnosti klidně poslat sami, prosím směřujte to na email ramusic.band@gmail.com. Díky!

Zdravíme všechny,

Ra

Podařilo se nám pokořit milník 50.000 Kč. Na základě toho splníme co jsme slíbili: uděláme taky dub remix songu Easy Soundbwoy. Bude i druhý dub remix! Obrázek

Stejně jako první remix, i tento druhý bude součástí nového alba. Dostane se tedy ke všem, kteří si vybrali odměnu jejíž součástí je i samotné album. O remixy obou věcí se postará DJ Yukimura.

Děkujeme všem za skvělou podporu!

Milí přátelé, aby bylo jasno: neleníme! Představujeme druhý singl Dormitory Obrázek

Na závěr kampaně jsme pro vás připravili další ochutnávku z chystaného alba Judge Not. Tentokrát to je písnička s názvem Dormitory. Pokud jste poslouchali dva týdny nazpět Radio 1, již jste měli možnost ji slyšet. Nyní ale máte konečně možnost ji i vidět, Anička Fukátková se nám opět postarala o parádní vizuál.

Do konce kampaně nám zbývají poslední tři dny. Rádi bychom vám všem ještě jednou pořádně poděkovali, jste úžasní!

No a závěrem bychom ještě rádi připomněli takovou malou drobnost: do dalšího milníku nám zbývá již jen cca 1500 Kč. Když se nám ho podaří pokořit, součástí alba bude pro všechny automaticky i druhý dub remix. Víte ještě o někom, koho Ra baví, ale o kampani třeba zatím ještě neslyšel? Poučte ho :)

Díky!