ra_mini.jpg

Ra - vydáváme první album "Judge Not" Hudba

Kapela Ra vydává po 10 letech své 1. album "Judge Not". Bez vás to nedáme!

Ra - vydáváme první album "Judge Not"

Vybráno50 850 Kč(127 %)

127 %
40 000 Kčpožadováno
65startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Jsme kapela Ra, která brzy oslaví své 10. narozeniny a k této události pro vás chystáme své historicky první album. Bude se jmenovat Judge Not. Můžete se těšit na 7 našich nejlepších písniček, které jsme pro vás natočili ve studiu Bubny. 

Tady pro vás máme malou ochutnávku v podobě singlu Neruda Reggae:


A tady je druhý singl Dormitory:

Zdálo by se, že máme hotovo, ale...

Právě v tuto chvíli potřebujeme vaši pomoc! Podpořte nás, abychom album mohli nechat smíchat do té nejlepší možné podoby a dostalo se až k vám, našim stávajícím i budoucím fanouškům.

Vyberte si z odměn, které jsme pro vás připravili a zrealizujte s námi náš a možná i váš sen!

ra_foto_profil4.jpg

Ra je hRa...
Ra je Radost ….
Ra je pRavda...
Ra je kapela...

Historie Ra se začala psát v jedné malé hospůdce u Karlova náměstí, kde se potkal Filip Vařecha s Vláďou Bláhou a tam, pod vlivem alkoholu, si řekli: “Hele, nezaložíme nějakou reggae kapelu?” A tak se stalo... asi o rok později.

Na začátku naše hudba neměla s reggae příliš společného, byl to v podstatě jen punk na druhou. Lidé se střídali jak na běžícím pásu, kvalita se nezvyšovala, ale i tak to byl bezva pocit. Bavilo nás to. Po nějaké době přišly i první koncerty, nejdřív komorně kdekoliv to šlo, posléze pak i ve větších klubech. Zásadní zlom pro celou kapelu nastal v okamžiku, kdy si Karol poprvé vzala do ruky mikrofon a začala zpívat. Všichni jsme byli totálně v šoku. WTF? Tohle je její hlas když zpívá? Znělo to jak z jinýho světa. Od té doby kapela (tenkrát ještě pod názvem Racoon's) nabrala nový směr a její charakter se hodně proměnil. Od punku jsme se posunuli směrem k opravdu ryzí hudbě, která má srdce.

Víme, co chceme, nemáme ambice být nejlepší, ani nejslavnější, ale chceme dál dělat hudbu, která nás (a doufáme, že i vás) naplňuje a baví. V dobách, kdy roots reggae hraje málokdo, chceme v Čechách být těmi, kteří ten jamajský zázrak udržují při životě. Tahle hudba je naše srdcovka. Překonali jsme spoustu výzev, které za ty roky přišly, a s odstupem si troufáme říct, že nás to dost stmelilo. Dospěli jsme. A proto vydáváme album - naše první. Je to další krok směrem dopředu a je to pro nás fakt velká událost. Doufám, že máte taky radost s námi!

 

Facebook          Bandzone          YouTube 

 

Pokud chcete vidět a slyšet ještě víc, pusťte si náš "živák" z letošního festivalu Cultural Reggae Vibez v Hořicích:

 

Co se stane, pokud vybereme víc?

Když se nám podaří vybrat víc než 40.000 Kć, nenecháme si to v kapsách. Hrozně rádi bychom udělali vinyl, ale je to dost drahá záležitost. Proto jsme se rozhodli milníky nastavit následovně:

  • ✔ Splněno: 45.000 Kč - uděláme dub remix Nerudy, který automaticky bude k dispozici všem co si vybrali odměnu s flashkou

  • ✔ Splněno: 50.000 Kč - uděláme dub remix Easy Soundbwoye, který automaticky bude k dispozici všem co si vybrali odměnu s flashkou

  • 70.000 Kč - uděláme 7" vinyl a přidáme ho do odměn k dokoupení za speciální cenu platnou jen během kampaně

  • 80.000 Kč - uděláme místo malého větší 12" vinyl a přidáme ho do odměn k dokoupení za speciální cenu platnou jen během kampaně

 

Odměny

Trička

Trička budou dostupná ve více barvách. Seznam barev zveřejníme co nevidět! Kdybyste měli nějaký konkrétní požadavek ohledně barvy, neváhejte a dejte nám to vědět buď zde v komentářích, nebo na Facebooku.

triko_bile.jpg

triko_cerne.jpgV rámci kampaně bude mít každé tričko ještě speciální tuning v podobě praktické kapsičky. Každý kus bude originální a volba umístění kapsy, či její případná absence, bude na vás.

Flash disky

Dlouho jsme přemýšleli, jak vám nabídnout něco opravdu unikátního. Věříme, že se to povedlo a doufáme, že se vám "flešky" budou líbit. Velikost flash disků bude 1GB.

flashka2.jpg

Další odměny

Vizualizace dalších odměn teprve připravujeme, přidáme je sem jakmile je budeme mít hotové. Každopádně můžete počítat s tím, že je chceme pořádně vymazlit, abyste dostali něco opravdu pěkného. Stay tuned!

FAQs

Kdy bude křest?

Křty budou dva. První se bude konat 16.3.2018 v Praze v dejvické Klubovně. Druhý hned den na to, tedy 17.3.2018, v Pardubicích v D29.

 

Dost bylo čtení, teď mrkněte doprava.

sipka_mensi.jpg

Děkujeme vám!

 

 

Vybráno50 850 Kč(127 %)

127 %
40 000 Kčpožadováno
65startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuRa

Odměny

250 KčPlakát na zeď

Velkoformátový plakát kapely podepsaný všemi z kapely.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčAlbum na flešce + digitální download

Celé album včetně bonusů v nekomprimovaném formátu na originální flešce s logem Ra. To vše v parádním bookletu s podpisy všech členů kapely. Součástí je i kód k digitálnímu downloadu.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčVstup na křest alba + fleška + digitální download

Vstup na křest alba buď v Praze, nebo v Pardubicích a k tomu všechno z odměny "Album na flešce + digitální download". Na koncertu se se všemi podporovateli osobně setkáme, pokecáme a poděkujeme vám.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčTričko Ra

Ručně zpracované tričko s grafikou Ra, každý kus je originál. Limitovaná edice pouze pro tuto kampaň.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčRa-nec

Ručně šitý pytel na záda s grafikou Ra. Limitovaná edice pouze pro tuto kampaň.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

1 000 KčFamily pack

Fotka kapely v dekorativním rámečku a k tomu všechno z odměny "Album na flešce + digitální download". Ideální pro babičky a dědečky.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčSing mi song pan di stage

Zazpívejte si kteroukoliv písničku z našeho repertoáru dle vašeho výběru přímo na pódiu během křtu! A nakonec vám poděkujeme.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

1 400 KčPlný Ra-nec

Ručně šitý Ra-nec, k tomu tričko, plakát a všechno z odměny "Album na flešce + digitální download".

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet dostupných odměn: 3/10

Odměna nedostupná

3 000 KčDubplate pro DJe s věnováním + album

Jedna písnička z alba nahraná jako dubplate s upraveným textem a věnováním přímo pro vás. Navíc vše z odměny "Album na flešce + digitální download".

Očekávané doručení odměny: květen 2018

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

5 000 KčRa Mecenáš

Vše z odměny "Album na flešce + digitální download", k tomu dvě vstupenky na křest alba, oficiální poděkování na křtu a hlavně ručně zpracované tričko s unikátním nápisem Ra Mecenáš.

Očekávané doručení odměny: březen 2018

Počet dostupných odměn: 1/3

Odměna nedostupná

10 000 KčSoukromý koncert

Koncert na místě dle vašeho výběru. Vy jen zajistíte prostor a my zařídíme zbytek (včetně ozvučení). Lze i poloakusticky, akorát nezapomínejte, že nás je osm!

Očekávané doručení odměny: červen 2018

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná