Ra - vydáváme první album "Judge Not" - crowfunding kampaň

Ra - vydáváme první album "Judge Not"

Kapela Ra vydává po 10 letech své 1. album "Judge Not". Bez vás to nedáme!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme kapela Ra, která brzy oslaví své 10. narozeniny a k této události pro vás chystáme své historicky první album. Bude se jmenovat Judge Not. Můžete se těšit na 7 našich nejlepších písniček, které jsme pro vás natočili ve studiu Bubny. 

Tady pro vás máme malou ochutnávku v podobě singlu Neruda Reggae:


A tady je druhý singl Dormitory:

Zdálo by se, že máme hotovo, ale...

Právě v tuto chvíli potřebujeme vaši pomoc! Podpořte nás, abychom album mohli nechat smíchat do té nejlepší možné podoby a dostalo se až k vám, našim stávajícím i budoucím fanouškům.

Vyberte si z odměn, které jsme pro vás připravili a zrealizujte s námi náš a možná i váš sen!

ra_foto_profil4.jpg

Ra je hRa...
Ra je Radost ….
Ra je pRavda...
Ra je kapela...

Historie Ra se začala psát v jedné malé hospůdce u Karlova náměstí, kde se potkal Filip Vařecha s Vláďou Bláhou a tam, pod vlivem alkoholu, si řekli: “Hele, nezaložíme nějakou reggae kapelu?” A tak se stalo... asi o rok později.

Na začátku naše hudba neměla s reggae příliš společného, byl to v podstatě jen punk na druhou. Lidé se střídali jak na běžícím pásu, kvalita se nezvyšovala, ale i tak to byl bezva pocit. Bavilo nás to. Po nějaké době přišly i první koncerty, nejdřív komorně kdekoliv to šlo, posléze pak i ve větších klubech. Zásadní zlom pro celou kapelu nastal v okamžiku, kdy si Karol poprvé vzala do ruky mikrofon a začala zpívat. Všichni jsme byli totálně v šoku. WTF? Tohle je její hlas když zpívá? Znělo to jak z jinýho světa. Od té doby kapela (tenkrát ještě pod názvem Racoon's) nabrala nový směr a její charakter se hodně proměnil. Od punku jsme se posunuli směrem k opravdu ryzí hudbě, která má srdce.

Víme, co chceme, nemáme ambice být nejlepší, ani nejslavnější, ale chceme dál dělat hudbu, která nás (a doufáme, že i vás) naplňuje a baví. V dobách, kdy roots reggae hraje málokdo, chceme v Čechách být těmi, kteří ten jamajský zázrak udržují při životě. Tahle hudba je naše srdcovka. Překonali jsme spoustu výzev, které za ty roky přišly, a s odstupem si troufáme říct, že nás to dost stmelilo. Dospěli jsme. A proto vydáváme album - naše první. Je to další krok směrem dopředu a je to pro nás fakt velká událost. Doufám, že máte taky radost s námi!

 

Facebook          Bandzone          YouTube 

 

Pokud chcete vidět a slyšet ještě víc, pusťte si náš "živák" z letošního festivalu Cultural Reggae Vibez v Hořicích:

 

Co se stane, pokud vybereme víc?

Když se nám podaří vybrat víc než 40.000 Kć, nenecháme si to v kapsách. Hrozně rádi bychom udělali vinyl, ale je to dost drahá záležitost. Proto jsme se rozhodli milníky nastavit následovně:

  • ✔ Splněno: 45.000 Kč - uděláme dub remix Nerudy, který automaticky bude k dispozici všem co si vybrali odměnu s flashkou

  • ✔ Splněno: 50.000 Kč - uděláme dub remix Easy Soundbwoye, který automaticky bude k dispozici všem co si vybrali odměnu s flashkou

  • 70.000 Kč - uděláme 7" vinyl a přidáme ho do odměn k dokoupení za speciální cenu platnou jen během kampaně

  • 80.000 Kč - uděláme místo malého větší 12" vinyl a přidáme ho do odměn k dokoupení za speciální cenu platnou jen během kampaně

 

Odměny

Trička

Trička budou dostupná ve více barvách. Seznam barev zveřejníme co nevidět! Kdybyste měli nějaký konkrétní požadavek ohledně barvy, neváhejte a dejte nám to vědět buď zde v komentářích, nebo na Facebooku.

triko_bile.jpg

triko_cerne.jpgV rámci kampaně bude mít každé tričko ještě speciální tuning v podobě praktické kapsičky. Každý kus bude originální a volba umístění kapsy, či její případná absence, bude na vás.

Flash disky

Dlouho jsme přemýšleli, jak vám nabídnout něco opravdu unikátního. Věříme, že se to povedlo a doufáme, že se vám "flešky" budou líbit. Velikost flash disků bude 1GB.

flashka2.jpg

Další odměny

Vizualizace dalších odměn teprve připravujeme, přidáme je sem jakmile je budeme mít hotové. Každopádně můžete počítat s tím, že je chceme pořádně vymazlit, abyste dostali něco opravdu pěkného. Stay tuned!

FAQs

Kdy bude křest?

Křty budou dva. První se bude konat 16.3.2018 v Praze v dejvické Klubovně. Druhý hned den na to, tedy 17.3.2018, v Pardubicích v D29.

 

Dost bylo čtení, teď mrkněte doprava.

sipka_mensi.jpg

Děkujeme vám!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?