Dostaň Gabrielu Jílkovou zpět do reálného závodění - crowfunding kampaň

Dostaň Gabrielu Jílkovou zpět do reálného závodění

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Gabriela Jílková je několikanásobná vítězka mistrovství v motokárách, kromě toho dosáhla úspěchů i ve Formuli Gloria a Formuli Renault.

Gabriela bude v letošním roce závodit hlavně ve virtuálním světě, který jí má pomoci vrátit se zpět i do reálného světa závodů.

Češka začala závodní kariéru v roce 2003 v motokárách. Asi největším úspěchem bylo třetí místo ve světovém finále a čtyři tituly mistryně České republiky na motokárách.

Mladá závodnice dále pokračovala s monopostem Formula Gloria, Formule Renault 2.0 a zkusila i Pragu R1.

Po několika sezonách se Gabriela přesunula do šampionátu Renault Clio Cup a ESET V4 Cup. Kromě toho testovala i vůz pro Audi TT Cup.

Mladá dívka nyní vytvořila program s dárky na stránce startovač, kde může přispět každý a odnést si něco přímo od Gabriely. Kromě toho jsou zde i jiné odměny na motoristické téma.

Mezi odměnami jsou například i speciální podpisové karty, předměty z motorsportu, případně svezení na playseatu v rámci F1 Esports turnaje.

Fanoušek motorsportu se může zapojit do motokárového turnaje Karting GP, kde bude závodit i komentátor formule 1 Tomáš Richtr. To všechno v pražské Praga Aréně!

Cílem startovače je zisk peněz pro nákup vybavení fanatec, playseat, playstation a počítače.

Lide si mohou odnést mnoho dárku, kterými pomohou v kariéře automobilové závodnice

Gabriela vybrala několik věcí ze své závodní kolekce, které nabízí speciálně zde ke koupi. Kromě toho, že lidé budou mít doma něco vyjímečného, pomohou dobré věci.

Dále jsou k dispozici speciální podpisové karty, vytvořené speciálně pro projekt startovač a jiné věci.

Na jednoho šťastlivce pak čeká jedinečná večere se samotnou Gabrielou Jílkovou.

Něco navíc!

Martin Štefanko, který závodí v F1Esports series pro tým Haas F1 se stal ambasadorem projektu.

Martin nám věnoval svojí mikinu, kterou měl přímo v Londýně při závodech F1Esports. Běžně se taková mikina koupit nedá, protože je celá kolekce jen pro piloty! Určitě stojí za zvážení.

Co se stane, když vybereme více než 100%?

Pokud by se tak stalo, tak by to bylo samozřejmě naprosto skvělé. 

Protože chce Gabriela závodit opět i v reálném světě, tak by se finance využily na zaplacení startovného v šampionátu Renault Clio Cup.

Do budoucna se chce Gabriela věnovat závodění v cestovních vozech. 

Co si o tomto projektu myslíte?