QuestCafe volá o pomoc! "Unikáme" z pandemie! - crowfunding kampaň

QuestCafe volá o pomoc! "Unikáme" z pandemie!

Jsme HODNĚ netradiční pražský kreativní podnik. Už 4 roky nás máte rádi. Nabízíme KVALITNÍ dárky na Vánoce! A bude toho VÍC!!!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Představím se...

Jmenuju se Honza. Mám občas bláznivé nápady a rád vytvářím věci. Vytvořil jsem zatím celkem undergroundové místo. Že jsi o QuestCafe v Táboristké 11 ještě neslyšel? No právě! :D

Je to místo, plné hlavolamů, šifer a tajemnství. Krom jedné ze sedmi únikových her si pak můžeš dát i dobré kafe! Máme největší sbírku hlavolamů v ČR a deskovky. Navštívilo nás 30.000 lidí a přišli zejména kvůli výjimečně přátelskému DIY prostředí a našemu osobnímu přístupu. Také kouzlíme! Je toho u nás mnohem víc! Questy, záhady, rébusy a šifry jsou u nás všude - i na záchodě! :D

QuestCafe je takové moje dítě. Rok jsem ho vlastnoručně stavěl a budoval. Čtyři roky o něj pak staral. Ono rostlo, umělo stále víc a víc! Byl to vskutku krásný pohled. Zatím jsem tomuto dítěti věnoval přes 10.000 hodin práce a zdokonalování.

Pak do toho celého hodila vidle Korona...

Když nás vláda zavřela, první co Jsem chtěl udělat bylo dát mým lidem v týmu alternativní práci, abych nemusel propouštět... Vznikly naše CovidProdukty! Například jste mohli slyšet o deskové hře Korona česká, co byla v časopisu Reflex nebo QuestPuzzle, kde je navíc herní příběh a šifry. Dělat však vlastní deskovky, byť krásné, nikdy nemůže vydělat peníze na mzdy, natož udržet zavřenou kavárnu, kde se musí platit nájem! 

Korona Česká

Náš ideální cíl je 400.000Kč!

Když ale vybereme víc, vystřelíme do jiné kreativní dimenze a budou z nás projekty jen pršet! Získáš dárky na Vánoce a dobrý pocit, že nezemřelo něco, co dělá lidem radost.

Speciální tričko k této události. "You matter. Don't give up! " nebo "You don’t matter. Give up!"

Otázka, kterou si kladu počas celé krize, ale zájem lidí přispět a QuestCafe zachránit, mi dalo naději. Pro tuto kampaň vzniklo speciální limitované tričko, protože celou situaci naprosto vystihuje. 

Tričko You do not matter

Máme obrovské plány v příštích měsících! Úniková hra na doma Malý princ, desková hra Questo, kouzelnické hrací karty Quest's, nové únikové hry, celá restaurace s zašifrovanými talířky a možná i celý hotel se šiframi, kde každý pokoj bude jedna tématická úniková hra!

To bych nebyl já, aby i v tomto textu nebyla šifra. Kdo ji vyřeší?

Co si o tomto projektu myslíte?