Putovní výstava fotoobrazů MotoGP | crowdfunding kampaň

Putovní výstava fotoobrazů MotoGP

Podpořte realizaci putovní výstavy nejrychlejších motorek světa ve vybraných galeriích ústeckého kraje a hlavního města Prahy.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

       Profesionální fotograf se zaměřením na motosport Václav Duška Jr. se rozhodl ukázat veřejnosti, jaký je život na závodních tratích světa. Chtěl by uspořádat putovní výstavu svých fotografií, které zachycují nejlepší momenty z mistrovství světa silničních motocyklů. Fotografie jsou upraveny do formátu fotoobrazů. Ty budou vystaveny v několika galeriích Ústeckého kraje a Prahy. Následující obrázek představuje jeden z nich. Na některé fotografie z letošní sezóny se můžete podívat na www.wdjrphoto.cz.

fotoobraz.jpg

       MotoGP a WorldSBK se každoročně koná na místech po celém světě a Václav většinu z nich naštěvuje. Je rád, že může být tak blízko dennímu životu závodníků. Blízko jejich radosti i zklamání. V těchto chvílích si uvědomuje, že to není jen o tom udělat ''dobrou fotku'', ale přenést atmosféru na nás, kteří se na fotky budeme dívat. 

3.jpg

       Má možnost sledovat závodníky při jejich cestě, která je často komplikovaná, náročná, radostná i smutná. I s vědomím toho, že nemusí dosáhnout na stupně vítězů, vkládají do příprav i závodů vše, často za cenu, kterou bychom my ostatní nebyli ochotni obětovat. Tohle si Václav plně uvědomuje, o to víc odhodlání závodníků obdivuje.
       To, co ho těší nejvíce, je fakt, že může být po boku závodníků někdy od jejich první jízdy až do chvíle, kdy zdvihnou pohár nad hlavu. Rád potom vzpomíná na jejich i na svoji cestu šampionátem v průběhu kalendařního roku, tak jak ji na fotografiich zachytil.

Folgas.png

Proč hledáme pomoc na Startovači? 
       Václav by tento projekt časově, ani finančně sám nezvládl, proto chce využít možnosti Startovače. Veškeré finanční příspěvky takto získané chce investovat do realizace tohoho projektu, který náštěvníkům putovní výstavy umožní nahlédnout do života závodníků, mechaniků, fotografů - zkrátka lidem, kteří se pohybují v srdci mistrovství světa motocyklů.

11_RedBullRing_MotoGP_2017-2165.jpg

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 49 600 Kč (110 %)
  • 110 %
  • 45 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 35 Startérů

Autor projektu

Václav Duška Jr. - obrázek
  • projekt od Václav Duška Jr.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Poděkování na výstavě

Vaše jméno bude uvedeno na tabuli, která bude umístěna u vstupu na výstavu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Staňte se součástí výstavy

Budete uveden/a jako sponzor jednoho z fotobrazů na výstavě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Pohlednice z tratě

Už jste někdy obdrželi pozdrav třeba z Austrálie nebo Kataru? Václav Vám pošle pohlednici s věnováním z vybraného místa (v Evropě či zámoří), které při závodech navštěvuje.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Fotografie s věnováním Jakuba Kornfeila

Získejte fotografii ze závodů s věnováním od českého závodníka Jakuba Kornfeila.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Fotoobraz z mistrovství světa motocyklů

Vyberte si obraz, který bude vyhovovat Vám i stěnám Vašeho obývacího pokoje či pracovny. Fotoobrazy z nejlepších momentů MotoGP, které budou obsahem putovní výstavy Václava Dušky Jr. Vám po skončení výstavy doručíme na Vaši adresu. Už teď můžete nahlédnout na některé fotografie z tohoto roku. www.wdjrphoto.cz

Počet dostupných odměn: 18/25

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kolekce fotoobrazů dle Vašeho výběru

Získejte 10 fotoobrazů z výstavy. Václav Vám pošle náhledy a Vy si můžete vybrat ty, které se Vám líbí nejvíce. Náhled některých fotografii, které budou k vidění na výstavě naleznete na webových stránkách. www.wdjrphoto.cz

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit