Putovní výstava fotoobrazů MotoGP - crowfunding kampaň

Putovní výstava fotoobrazů MotoGP

Podpořte realizaci putovní výstavy nejrychlejších motorek světa ve vybraných galeriích ústeckého kraje a hlavního města Prahy.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

       Profesionální fotograf se zaměřením na motosport Václav Duška Jr. se rozhodl ukázat veřejnosti, jaký je život na závodních tratích světa. Chtěl by uspořádat putovní výstavu svých fotografií, které zachycují nejlepší momenty z mistrovství světa silničních motocyklů. Fotografie jsou upraveny do formátu fotoobrazů. Ty budou vystaveny v několika galeriích Ústeckého kraje a Prahy. Následující obrázek představuje jeden z nich. Na některé fotografie z letošní sezóny se můžete podívat na www.wdjrphoto.cz.

fotoobraz.jpg

       MotoGP a WorldSBK se každoročně koná na místech po celém světě a Václav většinu z nich naštěvuje. Je rád, že může být tak blízko dennímu životu závodníků. Blízko jejich radosti i zklamání. V těchto chvílích si uvědomuje, že to není jen o tom udělat ''dobrou fotku'', ale přenést atmosféru na nás, kteří se na fotky budeme dívat. 

3.jpg

       Má možnost sledovat závodníky při jejich cestě, která je často komplikovaná, náročná, radostná i smutná. I s vědomím toho, že nemusí dosáhnout na stupně vítězů, vkládají do příprav i závodů vše, často za cenu, kterou bychom my ostatní nebyli ochotni obětovat. Tohle si Václav plně uvědomuje, o to víc odhodlání závodníků obdivuje.
       To, co ho těší nejvíce, je fakt, že může být po boku závodníků někdy od jejich první jízdy až do chvíle, kdy zdvihnou pohár nad hlavu. Rád potom vzpomíná na jejich i na svoji cestu šampionátem v průběhu kalendařního roku, tak jak ji na fotografiich zachytil.

Folgas.png

Proč hledáme pomoc na Startovači? 
       Václav by tento projekt časově, ani finančně sám nezvládl, proto chce využít možnosti Startovače. Veškeré finanční příspěvky takto získané chce investovat do realizace tohoho projektu, který náštěvníkům putovní výstavy umožní nahlédnout do života závodníků, mechaniků, fotografů - zkrátka lidem, kteří se pohybují v srdci mistrovství světa motocyklů.

11_RedBullRing_MotoGP_2017-2165.jpg

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?