DSC_0115 (1).jpg

Putování s huculem 2019 Umění

Putování s huculem je projekt kočovného divadla, kdy výtěžek z dobrovolného vstupného na představení putuje každoročně na dobročinné účely.

DSC_0292.jpg

Vybráno14 700 Kč(136 %)

136 %
10 800 Kčpožadováno
45startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Vybráno14 700 Kč(136 %)

136 %
10 800 Kčpožadováno
45startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektudivadloprodeti

Odměny

100 KčHřejivý pocit, že jste pomohli dobré věci

I sto korun podpoří Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám

Očekávané doručení odměny: červenec 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčUnikátní placka Putování s huculem

Získejte unikátní placku, podpoří Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Placku si můžete vyzvednout osobně , nebo vám ji zašleme až k Vám domů. Kamkoliv přijdete, tak se s ní budete moci chlubit. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám. ​(odměna bude k osobnímu převzetí a v případě zasílání není poštovné v ceně)

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet dostupných odměn: 45/50

Odměna nedostupná

250 KčPlátěnou tašku s logem Putování s huculem.

Získejte jednu z tašek s logem Putování s huculem. Budete mít hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání, FB stránce Putování s huculem a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám. ​(odměna bude k osobnímu převzetí a v případě zasílání není poštovné v ceně)

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet dostupných odměn: 49/50

Odměna nedostupná

300 KčCertifikát podpory a pomoci - zarámovaný

Získejte hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem a od nás dostáváte zarámovaný certifikát za podporu a pomoc . Certifikát si můžete vyzvednout osobně nebo ho zašleme až k vám domů. Pověsíte si certifikát doma, v kanceláři, hospodě a budete se moci s ním chlubit před ostatními. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání, FB stránce Putování s huculem a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám. ​(odměna bude k osobnímu převzetí a v případě zasílání není poštovné v ceně)

Očekávané doručení odměny: srpen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčPlakát Putování s huculem a s podpisy dětí.

Získejte originální plakát Putování s huculem, s podpisy dětí a věnováním pro Vás. Budete mít hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání, FB stránce Putování s huculem a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám. ​(odměna bude k osobnímu převzetí a v případě zasílání není poštovné v ceně)

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet dostupných odměn: 47/50

Odměna nedostupná

500 KčTričko s logem Putování s huculem

Získejte tričko s logem Putování s huculem. Budete mít hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám. (odměna bude k osobnímu převzetí a v případě zasílání není poštovné v ceně)

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet dostupných odměn: 46/50

Odměna nedostupná

1 000 KčPředplatné časopisu o zahradě

Získejte celoroční předplatné časopisu Zahrádkář. Společník při práci na zahradě. Oblíbený časopis pravidelně ve Vaší schránce! Budete mít hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Poděkování pro Vás bude umístěno na FB skupině Děti jsou naše budoucnost, FB stránce Divadlo pomáhá plnit dětská přání a www.divadlempomahame.cz Děkujeme Vám.

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčPartnerství projektu

Staňte se hrdým partnerem Putování s huculem. Nabízíme vše, co k poctivému partnerství patří, reklamu jak přímo na představení, tak na prezentačních materiálech, tak na našich webových stránkách, na Facebooku, Hlavně budete mít hřejivý pocit, že jste podpořili Putování s huculem. Peníze z dobrovolného vstupného z představeních letos půjdou na pořízení asistenčního, vodícího, signálního či terapeutického psa. Děkujeme Vám.

Očekávané doručení odměny: srpen 2019

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná