PUSTINA - film na DVD | crowdfunding kampaň

Startéři - PUSTINA - film na DVD

Ve hře PUSTINA se prolíná živá hudba DG 307, filmové projekce a herecké akce. Pomozte nám z divadla udělat DVD film. Ale ještě nekončíme, čtěte dále:

Umění

  • Splněno 136 950 Kč (136 %)
  • 136 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 140 Startérů

Autor projektu

Vladimír Drápal - obrázek
  • projekt od Vladimír Drápal
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

DVD a CD MIstr Jan Hus - Mše za tři mrtvé muže

Film Miroslava Bambuška je 75 minut zběsilého „hraného dokumentu" s tematikou nejvyšší oběti, který mapuje osudy tří mužů - Angličana Grahama Bamforda, Němce Oskara Brüsewitze a Poláka Ryszarda Siwiece, kteří se upálili „pro druhé". Vše natočeno nekompromisním stylem, kterým Bambušek stejnou měrou dráždí jak filmové estéty, tak pitomce. Film obdržel v roce 2010 Cenu Andreje Stankoviče.
Nikoli bonusem, ale regulérním CD je příloha s hudbou Petra Koforně, obsahující čtyři kompozice, vnitřně se vztahujícím ke stejnému tématu - sebeobětování se ve prospěch vyšší věci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
320 Kč

DVD Pustina

Dostanete DVD až domů s 20% slevou oproti ceně v obchodě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

DVD Pustina a DVD Jan Hus - Mše za tři mrtvé muže

Dva filmy, u nichž je jako režisér podepsán Miroslav Bambušek.
" ... Dramatické tvorbě se věnuje od svých šestnácti let. Bambuškova dramatika se vyznačuje rozvolněností a úsečností formy a obsahově představuje kompromis mezi autorovým zájmem o politické divadlo a surreálně odpoutanou, leckdy až brutální, vulgární lyrikou v kresbě rozháraných a trpících hrdinů ..." (Databáze ČSFD)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

2 libovolné tituly DG 307 nebo Pavla Z.

Vydavatelství Guerilla Records vydalo celkem deset titulů skupiny DG 307 a dva sólové projekty Pavla Zajíčka. Vyberte si dva z aktuální nabídky:
Uměle ochuceno, Siluety, Nosferatu, Live, V katedrálách ticha, Magický město vyhořelo!, Život? Nebo bludné kruhy?
Pavel Z.: Kakofonie cesty, Podobenství

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

5 CD DG 307 Svědek spálenýho času + bonus

Dostanete 5ti album nahrávek DG 307 z let 1978/79 Svědek spálenýho času podepsané Pavlem Zajíčkem a bonusem CD DG 307 Nosferatu

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD Pustina s podpisy a věnováním

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), poděkováním za dar a s podpisy všech hudebníků a herců. A vyberte si jako dárek jedno CD z produkce vydavatelství Guerilla Records.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

10 CD z produkce Guerilla Records + Pustina

Vybrete si na www.guerilla.cz dle libosti 10 kousků z vydaných CD či DVD (netýká se dvojalb a vícediskových nahrávek) a DVD Pustina k tomu dostanete grátis.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

DVD Pustina s poděkováním v bookletu

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání) a s podpisy všech hudebníků a herců. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci v bookletu DVD!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

poděkování v titulcích DVD

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo)!

Počet dostupných odměn: 2/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

poděkování v titulcích DVD, 25 ks DVD + 10 CD

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo). Dostanete od nás 25 ks DVD Pustina zdarma a dalších 10 ks CD z produkce Guerilla Records dle vlastního výběru bez omezení.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
25 000 Kč

večeře atd.

Dostanete DVD s osobním věnováním (na přání), s podpisy všech hudebníků a herců a pozvánku na křest DVD. Navíc svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo). Dostanete od nás 25 ks DVD Pustina zdarma a dalších 25 ks CD z produkce Guerilla Records dle vlastního výběru bez omezení. Bonusem bude večeře s celou kapelou DG 307 na naše náklady v restauraci v Praze nebo Lounech.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
30 000 Kč

koncert DG 307

Konmcert skupiny DG 307 kdekoli na území ČR. A pořadatel (nebo klub) svoje jméno najde včetně poděkování mezi dárci nejen v bookletu DVD, ale i v titulcích filmu (lze i firemní logo)!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit