PUSTINA - film na DVD - crowfunding kampaň

Novinky - PUSTINA - film na DVD

Ve hře PUSTINA se prolíná živá hudba DG 307, filmové projekce a herecké akce. Pomozte nám z divadla udělat DVD film. Ale ještě nekončíme, čtěte dále:

Umění
Po měsici a půl jsme na neuvěřitelných 75%, děkujeme všem... Ale jedeme dál! 75%! DĚKUJEME!! Obrázek

Abychom rozptýlili případné pochybnosti, jak bude s penězi naloženo, zveřejňujeme vám, našim parťákům, kompletní rozpočet. Rozdíl doplácí Guerilla Records.
Přepis filmů z 8 mm záznamu: 20 000 Kč
kameramani: 7 000 Kč
střih: 10 000 Kč
režie: 20 000 Kč
technické zajištění: 13 000 Kč
honoráře herci/hudebníci: 20 000 Kč
nahrávánjí hudby (studio): 25 000 Kč
vlastní výroba DVD + CD: 45 000 Kč
CELKEM 160 000 Kč.

Několik tváří v jedné tváři . Portrét básníka, hudebníka a výtvarníka Pavla Zajíčka, který se toho dne dožívá 65 let. Gratulujeme! Stanice Vltava, 15. 4. od 20 hodin Obrázek

V režii Tomáše Mazala uvede Český rozhlas na stanici Vltava v den jeho 65. narozenin pořad věnovaný osobnosti Pavla Zajíčka.
V pořadu vedle Pavla Zajíčka hovoří Josef Rauvolf, Jaroslav Zajíček (Pavlův otec), Juliana Jirousová, Ladislav heryán, Jáchym Topol, J. H. Krchovský, Tomáš Vtípil, Ivo Pospíšel, Vlasta Třešňák, Paul Wilson, Dana Němcová, Ondřej Němec, David Němec, Vladimír Drápal, Jiří Rejthar, Tomáš Schilla, Luboš Drtina, Michaela Zajíčková. Z New Yorku Peter Seredenko a Gary Lucas.
Pokud se tedy o "životě a díle" Pavla Zajíčka chcete dozvědět něco víc, nalaďte si v pátek své rozhlasové přijímače, anebo si někdy poslechněte pořad ve vltavském archivu.

Oslava pro nemoc odložena ... V pátek 15. 4. se Pavel Zajíček dožije 65 let

V pátek 15. 4. u příležitosti Zajíčkových narozenin proběhne od 19 hodin malý koncert ve smíchovském pivním království U Prince Miroslava, zahrají Echt! a Umělá hmota. Na Vltavě se bude téhož dne od 20 hodin vysílat dvouhodinový pořad, Pavlovi věnovaný. A ta nejradostnější událost: za necelých 30 dní jsme díky vám vybrali více jak půlku z částky potřebné na natočení té "naší" Pustiny. Děkujeme!!
Pozor! Pro náhlé onemocnění Pavla Zajíčka se oslava odkládá...